Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Am inceput ieri pe la ora 16:30. Am trecut de questurile de start ( bineinteles ca GM-ii au fost foarte de treaba si ne-au sumonat gramezi de mobii), dupa questul de 1st class am intrat in kamaloka 23 am continuat cu questurile de la bathis iar dupa ce am terminat acolo am facut labyrinth of abyss de 29 pe urma mai departe cu questurile din wastelands. Am ajuns la warcyer acum, eram lvl 42 - am facut questul de la Kusto pentru exp si adena (lorain e la etajul 2 apropo) si questul daily din cruma de la intrare unde tre sa bati 20 de mobi pentru 240k exp. Fiind in cruma am primit party si am stat pe acolo la toate nivele cam pana la ora 21:30 si eram level 47 cand am dat logout. Urmeaza sa continui cu kamaloka, labyrinth of abbys din Heine si Pailaka de 49 astazi si probabil sa ajung la 60 - in CASUAL mode. (probabil mergea si mai repede, dar au fost zone de quest supra populate iar magii foloseau AOE la zergul de mobi sumonat de GM)

Suna destul de bine experienta asta pe retail. M-ai facut curios si o sa-l incerc si eu. Te-ai jucat cumva pe serverul de europa? Ce caracter ti-ai facut ?

Link to comment

Pai asta-i si ideea.. un rb pe care-l poti face o data la 12 ore si care da mult xp. E bun de facut atunci cand abia ai intrat in joc si ai vitality mare :D La fel si cu lab, doar ca sunt mai multi rb si mai greoi, iar durata pana cand il poti reface este dubla.

bine bine da chestia e ca acolo nu era decat un mob.iar eu am de adunat 2 iteme de la 2 mobi - lvl 23

Link to comment
Guest radu3333

Cand dau log in primesc o eroare

2011.12.30 13:00:50

OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)

CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2000 MHz with 2046MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 9400 GT (8562)

General protection fault!

History: NConsoleWnd::RequestAuthLogin <- NCAuthWnd::OnLoginBtnClick <- NCAuthWnd::OnPasswordDone <- NControl::SendEventMessage <- NCEditBox::OnKeyDown <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::DispatchWndMsg <- NConsoleWnd::DispatchWndMsgX <- NConsoleWnd::DispatchWndMsg <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 0012071C 256 <- MessagePump <- MainLoop

ma poate ajuta cineva?:D

am reinstalat jocu , am dat pus din nou driverele la placa video..degeba...

Link to comment

Cand dau log in primesc o eroare

2011.12.30 13:00:50

OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)

CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2000 MHz with 2046MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 9400 GT (8562)

General protection fault!

History: NConsoleWnd::RequestAuthLogin <- NCAuthWnd::OnLoginBtnClick <- NCAuthWnd::OnPasswordDone <- NControl::SendEventMessage <- NCEditBox::OnKeyDown <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::DispatchWndMsg <- NConsoleWnd::DispatchWndMsgX <- NConsoleWnd::DispatchWndMsg <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 0012071C 256 <- MessagePump <- MainLoop

ma poate ajuta cineva?:D

am reinstalat jocu , am dat pus din nou driverele la placa video..degeba...

tu stii ca oamenii care inca folosesc vista sunt pedepsiti prin lege ? -_-

Link to comment

salutare tuturor! am o mica problema cu l2 off....am descarcat jocul de la ei de pe site..am instalat...dar cdand intru in joc nu imi apare login-ul...doar imaginea aceea cu castelu acela..niste npc-uri ce se plimba pe acolo ...dar login-ul deloc...am dezinstalat si reinstalat iar..tot asa ....o solutie va rog daca se poate...am cautat si la ei pe forum nu am gasit nimic

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...