Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ahahahahah

Sa stii ca si mie :))

Chiar mi-a parut rau cand a picat hydra. M-am distrat maxim acolo desi credeam ca nu mai e posibil in l2 pt mine.

neim on hydra?

Daedalus. Pw.

Ba tampenie de clasa pw asta. Nu crescusem niciodata unul. Ce se bateau astia in cap ca cu pw farmezi mai usor decat cu un aw. Bai tata, chiar si fara hex. Iti vine sa-ti f**i neamurile. Critical rate mare si degeaba. No ba prefer sa am crit rate 136 da cand dau un crit sa fie crit nu vrajeala.

Iar in pvp aceeasi poveste, ce dumnescandura tot laudau astia pw in interlude. e FIX aw cu dmg mai gimp si 400 hp in plus. Si are switch. De parca ma incalzesc pe mine 200 range.

Link to comment

E 2x dmg dar te pisi pe el. Gandeste-te la aw, cu ultimul level de crt power ai cam +400-500 patk.. Si +400 patk inainte de crit se traduce in cam 3.5x crit cu un angel slayer.. Asta pe interlude. In ultimile cronici nu mai e chiar asa pentru ca ajunge critu pe la 2.5x cu patk-ul mare la daggerele astea noi.

Una din cretinatatile ncsoftului.. Nu au facut crt dmg din pasive si vicious stance %-based. De-asta un aw cand da cu pumnii da normal 1 dmg si crit mult mai mult de 3.5x :))))

Link to comment

E 2x dmg dar te pisi pe el. Gandeste-te la aw, cu ultimul level de crt power ai cam +400-500 patk.. Si +400 patk inainte de crit se traduce in cam 3.5x crit cu un angel slayer.. Asta pe interlude. In ultimile cronici nu mai e chiar asa pentru ca ajunge critu pe la 2.5x cu patk-ul mare la daggerele astea noi.

Una din cretinatatile ncsoftului.. Nu au facut crt dmg din pasive si vicious stance %-based. De-asta un aw cand da cu pumnii da normal 1 dmg si crit mult mai mult de 3.5x :))))

in afara de sws/ee elfs are useless....

Link to comment

Despre ce cronica e vorba? Daca vorbesti despre cele dinainte de HB, n-as prea spune:

SPS-ul toarna - trebuie doar sa ai un EE cu tine.

Dintre tanks.. Eu unul tind sa cred ca la rb TK-ul e cel mai ok - apoi poate paladinul, iar la farm, SK-ul. Ideea de DA eu nu o inteleg.. poate doar in 1vs1..

SR - ii bun la tvt / 1vs1 self buffed. Daca rapid fire nu i-ar scoate din range ar face ravagii in siege/war:D

PW - nu ii inteleg ideea. Are skilluri combinate de la AW si TH, self buffs, dmg/crit aiurea..

ES - ca toti summonerii na!

Link to comment

Despre ce cronica e vorba? Daca vorbesti despre cele dinainte de HB, n-as prea spune:

SPS-ul toarna - trebuie doar sa ai un EE cu tine.

Dintre tanks.. Eu unul tind sa cred ca la rb TK-ul e cel mai ok - apoi poate paladinul, iar la farm, SK-ul. Ideea de DA eu nu o inteleg.. poate doar in 1vs1..

SR - ii bun la tvt / 1vs1 self buffed. Daca rapid fire nu i-ar scoate din range ar face ravagii in siege/war:D

PW - nu ii inteleg ideea. Are skilluri combinate de la AW si TH, self buffs, dmg/crit aiurea..

ES - ca toti summonerii na!

ai uitat de pokemonul xIcarus....(sper sa versi cafeaua pe tastatura pasaroi :rofl1: )

si la sr iti trbuie un EE :)))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...