Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

salutare tuturor! am o mica problema cu l2 off....am descarcat jocul de la ei de pe site..am instalat...dar cdand intru in joc nu imi apare login-ul...doar imaginea aceea cu castelu acela..niste npc-uri ce se plimba pe acolo ...dar login-ul deloc...am dezinstalat si reinstalat iar..tot asa ....o solutie va rog daca se poate...am cautat si la ei pe forum nu am gasit nimic

Ce placa video ai ?

Legat de NCWest si Innova, sunt anumite diferente considerabile intre ele. Vezi care-ti convine mai mult intai.

Link to comment

salutare tuturor! am o mica problema cu l2 off....am descarcat jocul de la ei de pe site..am instalat...dar cdand intru in joc nu imi apare login-ul...doar imaginea aceea cu castelu acela..niste npc-uri ce se plimba pe acolo ...dar login-ul deloc...am dezinstalat si reinstalat iar..tot asa ....o solutie va rog daca se poate...am cautat si la ei pe forum nu am gasit nimic

Ce placa video ai ?

Legat de NCWest si Innova, sunt anumite diferente considerabile intre ele. Vezi care-ti convine mai mult intai.

ati radeon 9250...proc 3000+ amd sempron 1.8ghz....1 gb....pe minim.....ar trebui sa mearga...am jucat pe freya...hi5....

Link to comment

link ceva te rog jimmy?....mi-e "pofta" de l2 si am niste amici care joaca....raman datoare..

Innova site - https://eu.4game.com/lineage2/play/

Sunt 2 servere: Core si Aria. Eu joc pe Core.

Diferenta intre Innova si NCWest: aici nu merge mentoring inca, si pt dual box trebuie sa ai premium account (care iti aduce si alte beneficii: dublu xp, acces la cateva instante private).

PA = 12 Euro, sau, daca ai adena, sunt cativa baieti care se ofera sa iti cumpere ei pentru 30M adena. nu stiu exact cum, dar sunt destui care se ofera :)

Daca va intereseaza, aveti in dreapta un buton pentru download. Dupa ce instalati, acel buton se va transforma in Play.

Link to comment

Mai sunt cateva diferente, daca nu ma insel :P

Innova nu are Path of Awakening. Asta e cea mai importanta diferenta IMO. Am mai auzit de vreo inca 2-3 diferente, dar nu le pot confirma personal, so take them with a grain of salt :P Din cate am inteles, preturile din shop-ul de pe Innova sunt mai mari, si vand mult mai multe items,inclusiv items care afecteaza jocul ceva mai mult ( parca am vazut ceva despre un hero potion care reface hp si mp ? ). Innova are Nevit's Blessing, NCWest nu.

Link to comment

ok...faza dura :))...apas enter desi nu vad loginu..bag contu....imi intra la screenu pt char...pe nevazute il creez....desi nu vad nici un buton nimic....apas aiurea pe acolo si creez si charu :))...(caracteru se vede dar nu se vaede scrisul...presupun ca e de la rezolutia jocului)....numai ca atunci cand dau sa intru imi da disconect :))

Link to comment

Store Lineage 2 (soon)

You can find these products and much more in the In-Game Store

Experience Rune 50%

Gives you one and a half times more experience (1 hour)

Hero's Potion

Recover 500 HPs and 200 MPs

Nevitt's Hourglass

Increases the duration of Nevitt's Blessing (1 hour)

Maine - poimaine o sa bage UD pots? Parerea mea e ca si-au batut joc.. Stiti vreun server retail-like cu premium gen dex, dar pana in HB?

Link to comment

Store Lineage 2 (soon)

You can find these products and much more in the In-Game Store

Experience Rune 50%

Gives you one and a half times more experience (1 hour)

Hero's Potion

Recover 500 HPs and 200 MPs

Nevitt's Hourglass

Increases the duration of Nevitt's Blessing (1 hour)

Maine - poimaine o sa bage UD pots? Parerea mea e ca si-au batut joc.. Stiti vreun server retail-like cu premium gen dex, dar pana in HB?

poate iti place asta http://raidfight.eu/ nu este pana in hb, este high five :D

Link to comment

Daca mai asteptati pana dupa sesiune este posibil sa deschid cu un amic bun un server hellbound retail. Da, RETAIL files. Nu loljava. Avem doritori?

Nu de alta dar vreau sa-mi fac o idee, nu vreau sa am 2 playeri la lansare. Hellbound, inca nu ne-am decis daca lowish rates sau mid. Se zbate undeva intre 10x si 35x. Not more.

Hellbound pentru ca este foarte balansat si este l2 in pnm. Sunt total anti a ce este dupa hellbound. Si nu am decis inca nimic in legatura cu dynasty armors. Posibil sa le scoatem sau sa fie echivalente cu s.

  • Upvote 1
Link to comment

Nono wait pana dupa sesiune :)). Mai e putin. Serverul teoretic ar trebui sa mearga, urmeaza doar sa facem un patch sau ceva. E posibil sa fie pe baza de launcher, ca de fiecare data cand cade serverul s-ar schimba ip-ul si launcherul ar updata automat info-ul. Ma gandeam sa folosesc bake ice, cred ca a fost printre cele mai efective anti-hack launchers ever.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...