Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

am testat NCSoft, am facut lvl 32, dar e delay. acum ca au dat drumu la Innova, am intrat si la ei, am facut questul de 4th class (awaken), si mi se pare interesanta chestia, dar trebuie analizata mai in detaliu. pacat ca nu mai am timpul care il aveam acum ceva timp, cand jucam pe dex :)

Link to comment

Am intrat si eu aseara 10 min pe NCsoft....Ce sa zic,din alea 10 min mi-a placut jocul,problema mare este lagul in oras si nu sunt singurul care ma plang de asta,sunt o gramada de playeri.

Dupa Lineage.eu nu pot sa iau jocul de nici-o culoare,ma pune sa iau o amarata de aplicatie 4game,instalez aia si dupa imi apare ca cica downloadeze jocul si sare direct la 11% din el si acolo ramane.

Link to comment

Boys atat va zic, daca vreti sa jucati pvp impotriva playerilor si nu a robotilor stati departe de serverele americane.

U5PQk.jpg

si L2Tower merge de asemenea fara nici o problema

Am intrat si eu aseara 10 min pe NCsoft....Ce sa zic,din alea 10 min mi-a placut jocul,problema mare este lagul in oras si nu sunt singurul care ma plang de asta,sunt o gramada de playeri.

Dupa Lineage.eu nu pot sa iau jocul de nici-o culoare,ma pune sa iau o amarata de aplicatie 4game,instalez aia si dupa imi apare ca cica downloadeze jocul si sare direct la 11% din el si acolo ramane.

Incearca sa dezinstalezi 4game ala si instaleaza-l iar folosind aceleasi foldere ca inainte.

Daca ajungi la probleme VC++ anunta

Link to comment

Am citit pe mmobomb ca cica i-a dat drumul la noul expansion si e live

https://eu.4game.com/lineage2/install/ pentru europa

N-am jucat niciodata lineage dar chiar vroiam sa vad un nou mmorpg,o sa intru si eu zilele acestea pe el.

Daca-i da cineva de cap cum naibi se instaleaza sa-mi zica si mie.Imi ruleaza prostia aia de 4game,imi arata ca e luat 11% din el si nu-ti arata frate si tie daca il downloadeaza sau nu.Chestia este ca daca dai pe site-ul lor si dai UPDATE,iti mai ia cate 0.2%,0.3%...WTF IS THIS SHIT !

Salut, ai win 7 instalat? P.S. dai uninstall la tot si incearca din nou prima data. La 4game launcher s-a facut un update.

Link to comment

De cand m-am lasat de lineage nu am mai gasit un mmo care sa imi place. Deci cred ca e ultima sansa pentru mine sa gasesc ceva ok :))

ai incercat world of pokemons?

cat despre path..probabil o sa il bage :) o sa dureze ceva pana ajung playeri la lvl respectiv...85 right?

Am inceput ieri pe la ora 16:30. Am trecut de questurile de start ( bineinteles ca GM-ii au fost foarte de treaba si ne-au sumonat gramezi de mobii), dupa questul de 1st class am intrat in kamaloka 23 am continuat cu questurile de la bathis iar dupa ce am terminat acolo am facut labyrinth of abyss de 29 pe urma mai departe cu questurile din wastelands. Am ajuns la warcyer acum, eram lvl 42 - am facut questul de la Kusto pentru exp si adena (lorain e la etajul 2 apropo) si questul daily din cruma de la intrare unde tre sa bati 20 de mobi pentru 240k exp. Fiind in cruma am primit party si am stat pe acolo la toate nivele cam pana la ora 21:30 si eram level 47 cand am dat logout. Urmeaza sa continui cu kamaloka, labyrinth of abbys din Heine si Pailaka de 49 astazi si probabil sa ajung la 60 - in CASUAL mode. (probabil mergea si mai repede, dar au fost zone de quest supra populate iar magii foloseau AOE la zergul de mobi sumonat de GM)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...