Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Salut,

Nu stiu daca ati aflat dar in curand Lineage II devine free to play si clientul va fi tradus in mai multe limbi europene.

Am primit astea in newsletter de la NCSoft :

http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

Lineage II Free to Play in Europe. Current Lineage II European players who already have NCsoft West accounts can continue to play on existing NCsoft West servers.

http://lineage2.eu/

Lineage 2 will launch in Europe with the largest ever content update called "Goddess of Destruction". Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.

Supervised by Innova, the corner stone of the Lineage 2 experience will be the newly implemented Free-to-Play system. Users will be able to play the game free of charge, without having to pay subscription fees or face restrictions. All that is required to start playing is downloading the game client and logging in.

Link to comment

dati-mi ma si mie unu un kit calumea de FRAPS ... fereasca d-zeu era sa lesin ... LESIN de ras adineaori =))))))))))))))))) and i didn't get it on tape =)))))))

Oficial declar grecii ... cei mai retarzi jucatori de l2 EVAH !

frec menta pe un server L2J x20 .... got a cute little dorf ... de lvl 61 .. minding my own buisness spoiling in Branded ( spoiling blue mobs ... apparently works .. oO like a "baws" ! ) cand apare un alt indesat mic pe langa mine sa imi faca KS ... dupa 5 min ( cam atat am rabdare cand iau KS) .. ii dau PK evident ma fac rosu ... ala da logout si vine cu un warlord dupa mine ... banuiesc ca A grade ... eiiiiiiiiiiii aici incepe show-ul ... si apuca baiatul meu sa ma alerge ... (aveam in inventory .. 4k CP pots ... oO + ..... +++++++++++ 20-25 de greater healing din alea de event .... heals 2-4k instant) ... MA JUR pe ce am mai sfant ca ma alergat ala aprox 20 de min =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) l-am scos din branded ... ll-am dus in Giran Harbor .... dupa aia iar ... pana la intrarea din branded .....am mers nitzel inspre Floran =)))))) .. cu FAT FRUMOS calare in urma mea dand in mine ca in hotii de cai cu un pole =))) ... 20 de minute oameni buni =))))))) intrun final n-am mai rezistat cu rasul si am dat bsoe ... lasandu-l pe idiot in mijlocul unui camp

Times like these make me feel all warm inside ... <3

GG GREECE !

Am ras 5 minute numai la ce ai povestit tu...

Ma pun sa vad daca mai am filmuletul de pe un server cu ceva asemanator :)))

Link to comment

ne adunam si noi la un server?

facem unu pe lan ?:))

Pot sa tin un server c4 cu 300 de oameni fara probleme :P <phenom ii x4 965be - 4.08ghz, L3 6mo cache / msi a870-g54 / 2x4go 1333mhz / 50mbps>. Dar tare mi-e ca joc in single player daca fac =))

Core i7 2600k (care pot sa-l urc pana la 4.2 ghz at least), 16 gb ram , asrock extreme3 3rd gen, 100mbps :D

Dar am ip dinamic. Daca chiar vreti si nu poate silen poate ma bag eu dar not right away.

Link to comment

distractie placuta, si sa-l stapanesti sanatos. frumos sistem ;)

Mersi frumos ^^

Frecventa ramului este 1333. Ce iti apare la DRAM inmultesti cu 2. *click

Si eu am tot 2 placute corsair cu radiator xms3, dar versiunea de 4go nu de 8go :P

Da, am citit intre timp. Actually credeam ca se aplica inainte doar la placile video.

Eu am exceleram pentru ca xms3 nu erau pe stoc. Evident, au intrat in stoc la o zi dupa ce am comandat sistemul. Pcgarage trolling me.

Toata lumea mi-a zis sa stau departe de corsair. Eu am avut xms2 si mi s-au parut niste memorii excelente. Mi-am luat exceleram pentru ca la procesorul asta nu ma intereseaza sa cresc fsb-ul deci ma doare in cot de cat de oc-abil e ramul. Oricum am auzit lucruri bune despre exceleram. Dar cred ca lumea exagereaza cand vine vorba de corsair. Fac produse de calitate.. Si ssd-ul.. Ssd-ul nu scrie la 550 mb/s cat zice, dar scrie la 300 lejer (real life situations), ceea ce mi se pare foarte ok.

Link to comment

Stai lin.. mai sunt unii care spun sa stai departe de kingston ca mai vine cate un valueram stricat. In fine, eu n-am avut probleme cu Corsair.. Cat despre RAM, de la firmele astea mi-as cumpara <in ordine>: crucial / mushkin / kingston / ocz / corsair. Dar de asemenea nu cred ca e vreo problema daca iti iei de exemplu de la A-DATA. Cat despre SSD - mie unul chiar mi se pare ca n-ai ce sa-i ceri mai mult. Sa il stapanesti sanatos!

de unde a aparut ceata asta ?! :))

pe interlude faci full cp ?:)))

Cu pc-ului lui xIcarus poate tine mult mai multe boxuri... Cam astea am incercat eu:

c4 // windows xp sp3 x64 + intel e 5200 + sapphire hd 3450 + 4go ddr2 la 800mhz = pp+se+bd+ <main>

rpg-club x15 // windows 7 ultimate x64 + phenom ii x4 965 be + msi a870-g54 + sapphire hd 6870 toxic + 2x4go ram ddr3 la 1333 + 50mbps= wc+se+bd+sk+necro+ 2x shops

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...