Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Pavel ruins S grade ? au schimbat rata la ewc ?:))))

Nu vroiam sa postez, dar asta e buna :))

Cum e l2ws whatever moloz? Populatie lag cate s80 vesper sunt deja? nobleshi??

Amintiri de pe Hellbound :))) .Acum e cu S grade drop e acolo din ce mi-a zis un amic :lol:

30 min pt a face un ewc .

Tot la rusi e lumea ? RPG ?

Link to comment

dati-mi ma si mie unu un kit calumea de FRAPS ... fereasca d-zeu era sa lesin ... LESIN de ras adineaori =))))))))))))))))) and i didn't get it on tape =)))))))

Oficial declar grecii ... cei mai retarzi jucatori de l2 EVAH !

frec menta pe un server L2J x20 .... got a cute little dorf ... de lvl 61 .. minding my own buisness spoiling in Branded ( spoiling blue mobs ... apparently works .. oO like a "baws" ! ) cand apare un alt indesat mic pe langa mine sa imi faca KS ... dupa 5 min ( cam atat am rabdare cand iau KS) .. ii dau PK evident ma fac rosu ... ala da logout si vine cu un warlord dupa mine ... banuiesc ca A grade ... eiiiiiiiiiiii aici incepe show-ul ... si apuca baiatul meu sa ma alerge ... (aveam in inventory .. 4k CP pots ... oO + ..... +++++++++++ 20-25 de greater healing din alea de event .... heals 2-4k instant) ... MA JUR pe ce am mai sfant ca ma alergat ala aprox 20 de min =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) l-am scos din branded ... ll-am dus in Giran Harbor .... dupa aia iar ... pana la intrarea din branded .....am mers nitzel inspre Floran =)))))) .. cu FAT FRUMOS calare in urma mea dand in mine ca in hotii de cai cu un pole =))) ... 20 de minute oameni buni =))))))) intrun final n-am mai rezistat cu rasul si am dat bsoe ... lasandu-l pe idiot in mijlocul unui camp

Times like these make me feel all warm inside ... <3

GG GREECE !

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...