Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Imi puteti da un link pentru un server ok? Si poate un wiki sau un site cu ghiduri.

As vrea sa mai incerc o data jocul ^_^ .

Pretty pl0x?

http://forum.lineage.ro/index.php?action=collapse;c=6;sa=expand#6

VEZI ACOLO NEXUS 7X OPENED ON JULY 1 etc ai acolo tot ce trebe pentru a te conecta la server.

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=200150

acolo e doar pentru o clasa, si anume tyrant, dar in principiu ideea e aceasi

aici un site cu toate clasele si skills (inclusiv questuri)

http://lineage.pmfun.com/list/skill

si ce te mai intereseaza postezi pe forumuri sau google

Link to comment

insomnia c5 se inchide sambata aceasta. lunga viata a avut :)

so rpg club or ru.off here i come.

\

Negegehehehegeyagyegayg2yah2uahuhauhau2h2uah2uehauhuahuahuehauhu2huah

Joaca cineva pe Nexus? Dupa ce mi-am facut soul breaker 76 female, m-a prins emoneala si mi-am facut PW, momentan 72, in sara asta sper sa fac pailaka 73.

Caut bd 60+ pt nexus :)

Link to comment
Guest Lovendal

As dori si eu daca se poate sa imi recomandati un loc de farmat...ma intereseaza strict experienta, dropul nu conteaza. Sunt titan lvl 81 imbracat mediocru...moirai set + dynasty blade cu focus. Motivul pentru care ma intereseaza un loc de farmat solo e pentru ca de obicei joc de la servici si acolo nu prea imi permit sa ma angajez intr-un party serios in giant's cave spre exemplu, asa ca am nevoie de o zona in care sa pot sa imi vad singurel de treaba. De asemenea beneficiez de DC si SD in permanenta, si scopul meu ar fi pur si simplu sa ajung la lvl 84. Multumesc anticipat.

N-ai nevoie de party in GC (mai la intrare), cu DC+SD poti sa faci si AoE doar ca trebuie sa lovesti fiecare mob in parte sa faci train. Mai poti incerca in DoE (din Schuttgart) sau la intrare in Hb (nu stiu daca faci un junior sau o chimera fara healer). Merge si MoS, exp-ul e destul de mic dar mobii cad usor. Ai putea sa incerci sa faci kamaloka 81 solo, cu DC+SD.

Link to comment
Guest Lovendal

Mai asteptam un pic, sa fim mai multi; deocamdata sunt 17 persoane inregistrate pe forum. Ce-i drept, nu prea am facut reclama iar pe beta nu se inghesuie lumea sa intre. Oricum, in caz ca vrei sa verifici ceva, serverul e online, am adaugat si shop pentru soulshots de la C grade in sus (valabil doar pe beta desigur).

Apropo, cand ai timp intra pe PMfun si editeaza prima postare din topicul serverului, adauga la sfarsit website/forum link. Merci mult. )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...