Jump to content
bunny

De la ce vine nick-ul vostru?

Recommended Posts

Guest ™Tw!SteR

Gexy,defapt nushtiai alfabetul cand erai mic,doar gexy :)

ot: imi place cum suna Tw!SteR,eram mai mic si ma gandeam ce nick sa-mi aleg pentru cs,si am ajuns la twister :D

Link to comment
Share on other sites

Cyrus - in 3 locuri l`am auzit mai exact pana a inceput sa`mi placa :D

1. in filmul " Avionul Condamnatilor (ConAir)" un actor are porecla Cyrus The Vyrus

2. in filmul "Cele 13 fantome" - cel ce aduna fantomele purta nume Cyrus

3. istorie, de la regele persan Cyrus

Mai nou am vazut ca si in Heroes V este un Cyrus :D

si pe forum ... era luat Cyrus , iar _CyRuS_ mi s`a parut ok :)

Link to comment
Share on other sites

Guest biili

Don't laught ... acuma vreo 6-7 ani , o primit fratemeu carti DuelMaster :-j ... god ... si era parca o carte intitulata bilion si fratemeu si-a ales biilionx nush de ce , dar friends call me biili :P

Link to comment
Share on other sites

Nickul meu (Heroina) :-?

Cand m-am apukat d mu prin 2002 eram obsedat d acest jok si toata ziua eram la sala d net,nici nu mai ieseam deakolo :P ,iar prietenii imi spuneau ca is drogat cu joku ala,knd ieseam din casa si mergeam spre sala d net si ma vedeau amicii ma intrebau"Iara t duci sati bagi in vena? :> " si de akolo mi-am pus nicku Heroina deoarece ptr mine muu inseamna un drog,sunt dependent de acest jok... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest HuSt[MG]

wEaKnEsS pe forum l-am ales pentru ca tocmai iesisem din CS si am zis ca arata frumos si pe forum..

Hu$tLeR vine de la melodia lui Chamillionaire & Craiyze Bones nu mai stiu titlu dar tin minte ca tot repeta " i am a hustler,you gotta pay me... " si cu hustler am ramas :P

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 15 2007, 11:34' post='1884173']

Ma refer la nick-ul pe care l-ati ales pentru a posta pe forum, sau nick-ul pe care il aveti deasupra caracterului ^_^

my nick: bunny :blink: well, friends mi-au zis bunny from...bugs bunny o_O (de ce? asta e alta poveste :rofl1:), si asa mi-a ramas porecla si in real life ....so...i like it :nanana:

ps: si Insanity, vine de la insane=nebun. :D Asa numisem prima guilda dupa ce s-a spart K&P. :tiphat:

DonPante > don m-am inspirat si eu de la razi :rofl1: DonRazi , pante stii si tu :)

@spem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...