Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest viorot

Guilda lev 4 FORMIDABILII de pe serverul XIAN recruteaza membrii activi orice level. Gilda are in componenta 4 membrii romani de lev intre 68 - 79.

O conditie necesara este bunul simt.

Doritorii sa trimita in joc PM sau mesaj la:

Vio_Rot_2_RO

Vom incerca sa va ajutam sa va dezvoltati un char competitiv.

Nu se accepta: scammers, thiefs, cersetori, hackers.

Multumesc pentru atentie.

Link to comment

Hello. This is Silkroad Online.

All servers will be undergoing extra server inspection regarding the massive bot punishment.

Abnormal client (ex: Hacking client with unnatural data) is not accessable after the inspection and will be punished strongly if one tries to access with such a client.

Please re-setup the normal client whoever uses the abnormal client and we recommend you not to use illegal program such as bot program right away.

Thankyou.

Inspection Period : 2007/7/20 11:00~12:30 Silkroad Standard Time (1 hour 30 minute duration)

gata cu boteri :banana: :banana: :banana: ne putem conecta linistiti

Link to comment

nu o sa baneze botii...doar nu sunt prosti sa ramana cu serverele goale!si un plus ce naiba vrei mai mult de atat? TOATE SERVERELE SUNT POPULATED!!! ce mai vrei cu logatul mai usor? nu iti ajunge spatiu?fac pariu ca ai postat fara sa te informezi sau macar sa intri in joc..acum o secunda am verificat si toate sunt populated deci...ur just a whining bum " BAN THE BOTS BAN THE BOTS" no ma`am :-j

Link to comment

nu o sa baneze botii...doar nu sunt prosti sa ramana cu serverele goale!si un plus ce naiba vrei mai mult de atat? TOATE SERVERELE SUNT POPULATED!!! ce mai vrei cu logatul mai usor? nu iti ajunge spatiu?fac pariu ca ai postat fara sa te informezi sau macar sa intri in joc..acum o secunda am verificat si toate sunt populated deci...ur just a whining bum " BAN THE BOTS BAN THE BOTS" no ma`am :-j

Sincer nu eram interesat pt mine , ca am premium si am sa mi tot iau......ma gandeam la

cei care nu si permit sau care nu vor si le e greu sa intre pe servere din cauza bootilor , si cu ce te incanta ca azi poti sa intri si peste o sapt iar nu vei avea loc de ei?

si daca folosesti boot , nu te mai ataca atata ca ti faci sange rau, si ti doresc ban linistit :D

Link to comment

@Mallkor impuscate ...... impuscate..... impuscateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :blink: esti copil ma..... nu copil, esti copilasssssssssssssssssssssssssss lasa k te vad eu si toti cei care au folosit boti si sunt lvl 80 pe la lvl 72+ ai sa iti lasi casa masa fata nevasta amanta copii si te duci in baie si te sinucizi k nu mai faci si tu lvl 80 si k un nenorocit de joc tia mancat cei mai frumosi ani din viata :P

@smuggster ---- X-( de la toti cei care iai parat :bananadance2:

PS: no offense dar mam saturat de aia de zic k ei sunt legit :banghead: eu am fost si scammer si botter si noob (ca toti de fapt cand sau apucat de SRO) si tot am prieteni adevarati si carora le dau si un Sun wpon k nu imi trag tzeapa.... dar ce sa-i faci daca tie cand iti da unu 100 mil (pe la lvl 70+ sa iti ei si u o arma de doamne ajuta .. daca e sa iti dea vreo unu 100 mil) dai D\c si peste 3 zile de pauza apari in funduletzul gol si zici k te-au ars tampitzii aia de hackeri..k vb aia suntem romani si numai la furat ne e gandu :P .... Cya

Link to comment

Cum puteti sa va plangeti ca exista boti ?!

de ce ii considerati ceva rau?! SUNT NECESARI!! Experienta este de toata jena.. dupa lvl 40 .. ce faci iti pierzi luni de zile aiurea cu un joc cand poti folosii botu pentru grind si in rest profiti de ce e mai misto in silk , transporturi , thiefing si pvp-uri!

Nu stiu de ce se plange joymaxu ca exista boti...statisticile arata ca botterii sunt cei care cumpara cel mai mult din item mal..

ps

mereu o sa exixte boot la silk nu va faceti sperante ca scapati de ei e o chestie de maxim 1 saptamana pana cand o sa apara iar boot

In seara asta sau cel tarziu maine dimineata apare bot functionabil pe versiunea de dupa inspectie , trebuie doar sa sti unde sa cauti :)

spor la lvl , manual.

ps2: pt reply-urile urmatoare.. da botez ,mult :))

era sa uit , uitati-va ce zice joymax in notice =))

Please re-setup the normal client whoever uses the abnormal client and we recommend you not to use illegal program such as bot program right away.

Adica sa nu le folosim ACUM , mai tarziu e ok =))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...