Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

iete ca eu nu vin sa-ti zic ca n-ai nicio treaba, dar chiar -ai si mai esti si incapatanat cand n-ai nici 5% ore de tankat cat am eu, chiar aiurea sa-mi zici tu mie ca nu stiu ce e warru cand tu nu cunosti nici ce stats are warru, si mai esti si cretin, iti zic de 2 ori ca nu era crushing blow vii tu warrioru pacii care n-ai jucat nici 5 ore cu el si-mi zici mie din vasta ta experienta de tankat deadmines ca nu e posibil =))

iar badges gear = caca gear pe langa ala pe CARE IL IEI TU DE LA ILLIDAN, nu mai minti, ca esti atat de experimentat si ai facut atatia bosi incat tu ai iteme din karazhan si din ssc pe tine, hai lasa-ne, vii aici si nici nu-ti cunosti clasa bazandu-te pe niste filme de pe warcraftmovies

cu cine vb? eram curios ca si eu am pomenit de deadmines si poate cu mine vorbeai ..

Link to comment

iete ca eu nu vin sa-ti zic ca n-ai nicio treaba, dar chiar -ai si mai esti si incapatanat cand n-ai nici 5% ore de tankat cat am eu, chiar aiurea sa-mi zici tu mie ca nu stiu ce e warru cand tu nu cunosti nici ce stats are warru, si mai esti si cretin, iti zic de 2 ori ca nu era crushing blow vii tu warrioru pacii care n-ai jucat nici 5 ore cu el si-mi zici mie din vasta ta experienta de tankat deadmines ca nu e posibil =))

iar badges gear = caca gear pe langa ala pe CARE IL IEI TU DE LA ILLIDAN, nu mai minti, ca esti atat de experimentat si ai facut atatia bosi incat tu ai iteme din karazhan si din ssc pe tine, hai lasa-ne, vii aici si nici nu-ti cunosti clasa bazandu-te pe niste filme de pe warcraftmovies

Nu are rost sa continui cearta asta unde ma cert cu mine insumi , pentru ca tu n`ai o treaba ... La fel ca si lui Healthpack , iti spun sa iti masori cuvintele si sa nu ma insulti. Nu sunt un copil care daca il insulti incepe sa planga / sa te insulte si el .... spre deosebire de voi 2 , eu stiu sa imi controlez comportamentul si sa nu recurg insulte pentru a`mi sustine punctul de vedere.

Am incheiat discutia cu tine.

@virus old :D

N`am chef de cearta :)

Old, but gold :P Pacat ca n`ai chef de cearta .. vad ca pe`aici s`au incins spiritele si Shade si`a luat pop-corn`ul langa el :))

cu cine vb? eram curios ca si eu am pomenit de deadmines si poate cu mine vorbeai ..

Nici nu sti sa citesti tot postul si nici nu sti sa urmaresti discutia ... de ce te mai bagi tu in seama pe`aici .... nu stiu ....

Esti degeaba.

Link to comment

not to worry ca si dps warrioru de la mine din guilda face mai mult damage ca mage/lock la hyjal trash... si eu folosesc tot recount.. ce pot zice, wirlwind ftw.

si la bossi, daca prinde un shamman cu windfurry + un hunter pe bm (considerand ca mai este unu pe survival in raid pentru expose weakness), poate sa intreaca orice alta clasa daca stie juca, si daca are BoS ^^

THIS whirlwind?

http://www.wowhead.com/?spell=1680

Fii serios, ori e overgeared ori nu fac locks aoe. Eu pot atinge 4k DPS la hyjal trash...

http://img263.imageshack.us/img263/9058/wltastaturnm5.jpg

A uitat de butonul pentru spell lock macro si cel pentru drain life.

Link to comment

@shade, era ceva ironic lol, nu poti face 4k dps la thrash, dk incepi aoe din prima secunda, mori instant.

@phyxyon, am postat mai sus recount cu dmg total la tot MH, inclusiv bossi, am iesit primul cu avans destul de lejer.

nu poti face 4k DPS la trash? Oo ai baut ceva sau ce?

Link to comment

@shade, era ceva ironic lol, nu poti face 4k dps la thrash, dk incepi aoe din prima secunda, mori instant.
Ma gandeam ca e la vrajeala. Tu chiar nu ai habar, nu-i asa?

Ok, where's my screenshots...

http://i16.photobucket.com/albums/b22/poiu...0108_224432.jpg

culmea ca eu facusem poza asta pentru cat spelldmg aveam, nu cat dps faceam. Oricum, merge.

Uita-te in dreapta sus la recount... primul lock 5.5k dps, eu 4.8k dps. Mai zici ceva?

Link to comment

poti facei si mai mult damage la trash, depinde de tank, daca ai warr sau drood nu poti sa pui dots decat pe cel cre e nuked, cand cu pala e alta treaba, da un consacratoin si i se rupe, lock poa sa puna ceva dots + ca are si rigureous defence in caz de ceva :P play with pally tank xD

Link to comment

ce dots tati? astept vro 5 secunde cu pala tank sa faca aggro si fac spam SoC pana ramane un singur mob in viata:)))

de unde frate, poate ai nimerit cu pala praf, unu bun tine agro fara griji religious fury, shield, defence, seal of vengence tii agro fara griji. si nu am zis sa pui toata aratura cum fac majoritatea aff, il vezi pe ala plin de dosts in cateva secunde, agony, curruption si siphon life ajung, majoritatea locks dau numa shadow bolt -.- se mai mira ca nu rup dmg

Link to comment

nu mi se pare, dau acelasi dmg cu mind flay si dots si la mind blast s-a imbunatatit sensibil dmg-ul

Da jos gearu de pe tine ... 0 spell dmg. Baga un mind flay in duel cu cineva [ fara resists ] si vezi cat dai pe tick. Dupa asta , pune tot gearu pe tine si da din nou un mind flay cu aceasi persoana ... O sa vezi diferenta care nu o vezi la 10 more spell dmg ;)

de unde frate, poate ai nimerit cu pala praf, unu bun tine agro fara griji religious fury, shield, defence, seal of vengence tii agro fara griji. si nu am zis sa pui toata aratura cum fac majoritatea aff, il vezi pe ala plin de dosts in cateva secunde, agony, curruption si siphon life ajung, majoritatea locks dau numa shadow bolt -.- se mai mira ca nu rup dmg

n`ai o treaba ...

E Righteous Fury , nu Religious ... Pe langa asta , tu vrei sa spui ca faci mai mult dps ca lock prin full dots pe 20 de targets in loc sa dai SoC !? Te inseli amarnic .. la fel ca si cu shadowbolts locks - Acei locks sunt destro-locks , care rup dmgmeterele in MH/BT cu 10k SB crits ... [ sad , but true ]

Link to comment

Nu va inteleg ce va bagati daca nu stiti despre ce e vorba

Acei "shadowbolt" warlocks dau un CoS inainte si dupa spam de shadowbolt ... si fac mai mult dmg (daca au spec corespunzator) , asa ca abtine`te de la comentarii

Yeah, we're COMPLEX! :))

Anyway nu cred ca scorchscorchscorchscorchscorchfireball e cine stie ce rotation complex either... ideea e ca in raids e mai mult de survival si de a sti ce a face la un anumit moment, nuke/dot rotation conteaza mai putin si oricum nu-ti trebuie cine stie ce skill pentru un macro gen

/castsequence [reset = target] Corruption, Curse of Doom, Unstable Affliction, Immolate, Siphon Life

de unde frate, poate ai nimerit cu pala praf, unu bun tine agro fara griji religious fury, shield, defence, seal of vengence tii agro fara griji. si nu am zis sa pui toata aratura cum fac majoritatea aff, il vezi pe ala plin de dosts in cateva secunde, agony, curruption si siphon life ajung, majoritatea locks dau numa shadow bolt -.- se mai mira ca nu rup dmg

In primul rand lock aoe nu faci cu dots ci cu seed of corruption. Daca pui dots chiar iti scade dmg ca pierzi timpul.

In al doilea rand un aff lock care da numai shadowbolts e prost. Un destro (0/21/40) lock care da numai shadowbolts e destept.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...