Jump to content
Lancelot

LinkMania Mu [Veterans]

Recommended Posts

Hey Guys

Urmand exemplul de la alta sectiune, haideti sa enumeram pentru fiecare Guild in parte cei mai reprezentativi jucatori- eroii de la castel sau cei care rupeau arena cu AFK..ori cei mai buni negustori.

O sa incep eu ca si exemplu 🙂

 

HHunterz

@MystHH

@kylutza

@YoYo

@kazmo

@bogz

@Sly

@Dee-Dee

@Tsu_Xing

@Lancelot aka Soldat, Soldat sau PlutonierMajorMG

@Redemption Bacovia-n mizerie

@mirabilis mira sau profa lu' Bacovia. Scuze, nu-i mai știu contul.

@Just aka Just4Fun

@CIPO același CAPS LOCK sau Turul Franței

@cipolina torturi, party, nebunieeee și "săru' mâna pentru masă!"

@Tusken băjetu' cu neamuri la Fălciu, zis și Prutus Karaoke

@Xploid Dylo, WoW Addicted

@uLise Sandokanul, șeful panacotarilor din HH și eternul dușman al polonezilor

@cRs sau @-Cristi- via "Barca pe valuri plutește..." 

@Alexandru aka Petraru de la Sibiu sau "cum să-i faci server lui GUNIT"

@fade aka bogz (știu, e în listă, nu și contul activ)

@dev partea maghiară a HH-ului

@gunit nu mai știu contul real. Apropo de coade: aici da coade, Koi-San!

@Closed Alex Vin Acu' sau cicorit

@Hyadum iar a uitat apa deschisă

@HaHa Paho

@Carp Angler "uite atâta coadă avea..."

@Raul Football Manager, alea-alea

@Brotherhod Disneyland, oriunde

@Spike gaming pe telefon

@redbull™ "am zis că mor de ficat de la atâta MU"

@oxi mapetz sau "Uzina Tractorul Brașov"

@Fury

@Papi

@LeviS

@kenvelo-retired 

@luthor

@iTi

și Frații Petreuș:

@Arky știe el ce știe

@ratseloP și el știe

@w1seMan 

@bullet13 

@pLac|nTa lol, Muri. =))

@EliTe Belit

@wolfuletz

@HarD

@Trish sau @TrishHH

@munte

@[evil]

@AlinRoscat

 

Aș mai putea trece pe:

@TyreXel ulterior HONEY

@Alexey la fel ca TyreXel

@Lexa problema lui bogz, nu mă bag...

@Narcisa spoturi free for HH

@Rudy Tsu ăl mare, plecat în Heaven la @thora

@str o fi mai trăind?

@BATOSAI el și redbull

@kiki(elf) mnah...

@ivlonely old school 97D

@Admins

@xtest

@Kitte

@vrazvan

@IceMan

@Forbidden

@PsychoSaD

@Gladiator

@Lord

@thora

@Guppy

@Edelweiss

@Anakin

@BATOSAI

@Achile

 

@pante

@luk

@Motanul

@kiralina

@mircea_dbv

 

  @Toxaris @g3rmanoo, ambii din Tracia. Trece-l pe @bunnyrabbit, el a fost și admin o perioadă bună, apoi pe @nwradu de la Oradea, pe @Margelatul, @oick, @Lypy - cel mai bun admin de COD, @adalet - ea a fost admin pe CS București, apoi s-a apucat simultan cu noi de WoW și Eve Online, cu @Hyadum, Dune, SpiderX, Majin, Sebimax, Gina (artistul guildului) și Șarpe, prieten cu Dune și bogz. @adalet a fost și GM-ul HH-ului în WoW, pe vremea când s-a lansat Wrath of the Lich King. Ai putea să-l mai treci pe cel mai altruist jucător de MU Online, pe @Zeratu, via Zzzbumi, iar tot de acolo pe elful de buff, zis și TORINO, pe @mathayus și lycanian. Pe @Fr33LaNc3 de la Iași/Huși. Cei 3 adversari redutabili din Honey: @boom, @garone@SadiBK sau Q-SADI pe vremea aia. Era să uit de: @Kull@Yo-DA, @Darky, @Maeve@raziel.

 

 

Admini "ol ouvăr": @Cronoss, @Ahilosu, @L!nuX@Odyzzeus, @Diamond, @Invisible, @The Wizard, @Cr1stY@Mariy @[Creator], @MurDoc, @Alfred, @ija4ok, @Vipi, cel de care vorbea și @CIPO, @quantum, @MagicElf, @morf sau @morf3u, @Ivi, @R@iz3r.

Legende Star Wars: Jedi Academy 2:  @Zeal, @Hadrian, @Alx_Piccolo@Idri, @Sesshomaru, @Adi, @HellKobra, @Cloud, @Trayus@MontBlank, @andypopa (ăsta a fost și la grafică).

Nienna - retro HH, @LiNU din Honey și wizz-ul @balaurul312, chubby-ul de @BAD_DMX, @Diablodin Diavoli, ulterior Heaven, omul lui @thora, @ZzzBuuum din Zzzbumi, el se pare că el avea MG-ul ăla cu numele ZzzbumiMG, @neamzzu'MG din RAGE, @Mehico din K&P, fost admin Mu Online.

@BrotherhodMc din Iasi

@n33dw33d Once a Moderator in Mu

@vdragosh brother of razvan

Completati voi cu guilde si oameni 🙂 eu voi updata tabelul

Ultimii nu mai tin minte exact din ce Guild faceau parte 🙂

Updatat

  • Upvote 2
  • LinkMania 1
  • Haha 2
  • Sad 3
  • Burn 1
Link to comment
Share on other sites

HHunterZ:

@Lancelot aka Soldat, Soldat sau PlutonierMajorMG

@Redemption Bacovia-n mizerie

@mirabilis mira sau profa lu' Bacovia. Scuze, nu-i mai știu contul.

@Just aka Just4Fun

@CIPO același CAPS LOCK sau Turul Franței

@cipolina torturi, party, nebunieeee și "săru' mâna pentru masă!"

@Tusken băjetu' cu neamuri la Fălciu, zis și Prutus Karaoke

@Xploid Dylo, WoW Addicted

@uLise Sandokanul, șeful panacotarilor din HH și eternul dușman al polonezilor

@cRs sau @-Cristi- via "Barca pe valuri plutește..." 

@Alexandru aka Petraru de la Sibiu sau "cum să-i faci server lui GUNIT"

@fade aka bogz (știu, e în listă, nu și contul activ)

@dev partea maghiară a HH-ului

@gunit nu mai știu contul real. Apropo de coade: aici da coade, Koi-San!

@Closed Alex Vin Acu' sau cicorit

@Hyadum iar a uitat apa deschisă

@HaHa Paho

@Carp Angler "uite atâta coadă avea..."

@Raul Football Manager, alea-alea

@Brotherhod Disneyland, oriunde

@Spike gaming pe telefon

@redbull™ "am zis că mor de ficat de la atâta MU"

@oxi mapetz sau "Uzina Tractorul Brașov"

@Fury

@Papi

@LeviS

@kenvelo-retired 

@luthor

@iTi

și Frații Petreuș:

@Arky știe el ce știe

@ratseloP și el știe

 

Aș mai putea trece pe:

@TyreXel ulterior HONEY

@Alexey la fel ca TyreXel

@Lexa problema lui bogz, nu mă bag...

@Narcisa spoturi free for HH

@Rudy Tsu ăl mare, plecat în Heaven la @thora

@str o fi mai trăind?

@BATOSAI el și redbull

@kiki(elf) mnah...

@ivlonely old school 97D

 

La Admins îi poți trece pe cei doi amici:

@IceMan aka Mișu'

și

@Forbidden Mădălin

 

O să mai revin și cu alte nume, dar mustul mi-a jucat feste.

 

 

Edited by Sly
  • Love 1
  • LinkMania 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

La 30.09.2021 la 22:55, Lancelot a spus:

Hey Guys

Urmand exemplul de la alta sectiune, haideti sa enumeram pentru fiecare Guild in parte cei mai reprezentativi jucatori- eroii de la castel sau cei care rupeau arena cu AFK..ori cei mai buni negustori.

O sa incep eu ca si exemplu 🙂

 

HHunterz

@MystHH

@kylutza

@YoYo

@kazmo

@bogz

@Sly

@Dee-Dee

@Tsu_Xing

@Lancelot aka Soldat, Soldat sau PlutonierMajorMG

@Redemption Bacovia-n mizerie

@mirabilis mira sau profa lu' Bacovia. Scuze, nu-i mai știu contul.

@Just aka Just4Fun

@CIPO același CAPS LOCK sau Turul Franței

@cipolina torturi, party, nebunieeee și "săru' mâna pentru masă!"

@Tusken băjetu' cu neamuri la Fălciu, zis și Prutus Karaoke

@Xploid Dylo, WoW Addicted

@uLise Sandokanul, șeful panacotarilor din HH și eternul dușman al polonezilor

@cRs sau @-Cristi- via "Barca pe valuri plutește..." 

@Alexandru aka Petraru de la Sibiu sau "cum să-i faci server lui GUNIT"

@fade aka bogz (știu, e în listă, nu și contul activ)

@dev partea maghiară a HH-ului

@gunit nu mai știu contul real. Apropo de coade: aici da coade, Koi-San!

@Closed Alex Vin Acu' sau cicorit

@Hyadum iar a uitat apa deschisă

@HaHa Paho

@Carp Angler "uite atâta coadă avea..."

@Raul Football Manager, alea-alea

@Brotherhod Disneyland, oriunde

@Spike gaming pe telefon

@redbull™ "am zis că mor de ficat de la atâta MU"

@oxi mapetz sau "Uzina Tractorul Brașov"

@Fury

@Papi

@LeviS

@kenvelo-retired 

@luthor

@iTi

și Frații Petreuș:

@Arky știe el ce știe

@ratseloP și el știe

@w1seMan 

@bullet13 

@pLac|nTa lol, Muri. =))

@EliTe Belit

@wolfuletz

@HarD

@Trish sau @TrishHH

@munte

@[evil]

@AlinRoscat

 

Aș mai putea trece pe:

@TyreXel ulterior HONEY

@Alexey la fel ca TyreXel

@Lexa problema lui bogz, nu mă bag...

@Narcisa spoturi free for HH

@Rudy Tsu ăl mare, plecat în Heaven la @thora

@str o fi mai trăind?

@BATOSAI el și redbull

@kiki(elf) mnah...

@ivlonely old school 97D

@Admins

@xtest

@Kitte

@vrazvan

@IceMan

@Forbidden

@PsychoSaD

@Gladiator

@Lord

@thora

@Guppy

@Edelweiss

@Anakin

@BATOSAI

 

Completati voi cu guilde si oameni 🙂 eu voi updata tabelul

Ultimii nu mai tin minte exact din ce Guild faceau parte 🙂

Updatat

MULTUMESC PT REMEMBER #ANDREI  DAR IN AFARA DE GUNIT NU AI CITAT DELOC MAREA LEGIUNE DIN ORADEA  >>> INCEPIND CU >>> ultimu , Wolfuletz . vipi , Condor, SI INCA MULTI ALTII CA IMI UMBLA MULTI IN MINE ACUM , NU AM CUM SAI UIT DOAR AM FOST ACOLO SI AM BAUT DESTUL CU MAJORITATEA , APOI CONSTANTA,TG MURES SI MOLDOVA TOATA >>> INCEPIND CU kreola SI REDEMPTION ETC ...   

Edited by CIPO
  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

@Redemption și @wolfuletzz sunt trecuți. Cu kreola cred că are @Lancelot "ceva", a fost ștearsă din listă. Scuze că-l uitasem pe bătrânul ultimu.

 

Chiar dacă nu sunt din HH, aș mai trece pe tovarășii noștri: TOXARIS (mort la Colectiv) și @g3rmanoo, ambii din Tracia. Trece-l pe @bunnyrabbit, el a fost și admin o perioadă bună, apoi pe @nwradu de la Oradea, pe @Margelatul, @oick, @Lypy - cel mai bun admin de COD, @adalet - ea a fost admin pe CS București, apoi s-a apucat simultan cu noi de WoW și Eve Online, cu @Hyadum, Dune, SpiderX, Majin, Sebimax, Gina (artistul guildului) și Șarpe, prieten cu Dune și bogz. @adalet a fost și GM-ul HH-ului în WoW, pe vremea când s-a lansat Wrath of the Lich King. Ai putea să-l mai treci pe cel mai altruist jucător de MU Online, pe @Zeratu, via Zzzbumi, iar tot de acolo pe elful de buff, zis și TORINO, pe @mathayus și lycanian. Pe @Fr33LaNc3 de la Iași/Huși. Cei 3 adversari redutabili din Honey: @boom, @garone@SadiBK sau Q-SADI pe vremea aia. Era să uit de: @Kull@Yo-DA, @Darky, @Maeve@raziel.

  • Upvote 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Admini "ol ouvăr": @Cronoss, @Ahilosu, @L!nuX@Odyzzeus, @Diamond, @Invisible, @The Wizard, @Cr1stY@Mariy @[Creator], @MurDoc, @Alfred, @ija4ok, @Vipi, cel de care vorbea și @CIPO, @quantum, @MagicElf, @morf sau @morf3u, @Ivi, @R@iz3r.

Legende Star Wars: Jedi Academy 2:  @Zeal, @Hadrian, @Alx_Piccolo@Idri, @Sesshomaru, @Adi, @HellKobra, @Cloud, @Trayus@MontBlank, @andypopa (ăsta a fost și la grafică).

Nienna - retro HH, @LiNU din Honey și wizz-ul @balaurul312, chubby-ul de @BAD_DMX, @Diablodin Diavoli, ulterior Heaven, omul lui @thora, @ZzzBuuum din Zzzbumi, el se pare că el avea MG-ul ăla cu numele ZzzbumiMG, @neamzzu'MG din RAGE, @Mehico din K&P, fost admin Mu Online.

 

Mai jos am făcut și niște print-uri la primele trei pagini din "Topul jucătorilor cu cele mai multe reseturi", perioada 2005-2006, probabil jucătoriii coincid în cele trei ss-uri, din cauza bazei de date incomplete. La finalul lui 97d, în top erau: @bunica_sm, @Tsu_Xing, @Batusai, @redbull™, @Zeratu, cel puțin așa-mi aduc eu aminte.

 

1.thumb.png.393b29f745cb52887dec1bd99f020fb7.png2.png.ed37ac4f09638dd15749b12c1ae854d2.png3.thumb.png.b8535a7636948ec52a67088153abe44a.png

@Lancelot, scuze de dublu post. Dacă-i treci în listă, îmi poți șterge mesajele.

Edited by Sly
  • Like 2
  • Love 1
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

97d
@D@n1 - GM [AnoniM]
@$efu_MG
@RecNeT
@Linda^
@cRs
@balaurul312
@Rosy
@Abkany

Si am lapsus ca erau foarte multi. ^_^

Va salut cu respect, sper ca sunteti bine si sa stiti ca as mai sta la un party cu voi ori la o bere in Lore Bar si as mai da la o rara in Dungeon (chiar imi lipseste). 🤗
Ps: Nume de cod: Ing3ruL sau Ing3rashuL pana s-a furat. :)) Mama ce nickname. 🤣 

:thank-you-sign:4 all - #Respect

Edited by Zergyu
  • Like 1
  • LinkMania 2
Link to comment
Share on other sites

La 16.10.2021 la 14:48, Sly a spus:

Salut, @Zergyu aka Ing3rul! Apropo, @Rosy e @ROSYCA, fost membru Honey?

 

@RazorOne2K "pretenul" nostru de la Iași, mare membru HH, tovarăș unghie cu bogz.

@AntIpatyK

@<<Amar3to>> vedeta de la gathere.

 

 

 

Salutari si tie,

Da, cred ca ea/el e.
E contul destul de vechi si cu o elfita, ceea ce duce cu gandul aici. 🙂 

Ps: am intrat pe season-urile astea cateodata, n-am mai inteles nimic. :))
Daca aveti in plan un 97d, ca la mama lui, cu rare, ms full ^_^  si alte cele specifice (desi nu stiu daca ar prinde la cei noi, poate doar la cei vechi, de dragul copilariei), I'm in!!!! ❤️ 

Ps2: Imi asum si daca cumpar un set dupat si dispare la rr. Mai imi asum si un d/c. :))
BadBoys sper ca v-ati potolit! 👿 🤣 Uite ce-am gasit. :))

 

Sanatate tuturor veteranilor si nu numai. 😛 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

eh...   ce vremuri...

Chiar mi-e dor de timpul pierdut in fata calculatorului. Era doza mea intr-un fel de calculator.

Acuma doza asta mi-o iau altfel, iar in timpul liber sa numai aud de calculator... mai pierd timpul pe tel...

Faine vremuri 🥰

 

Am gasit un video vechi... oh... ce vremuri 😛 

 

Merci de tag!

 

Edited by LiNU
  • Like 2
  • Upvote 1
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/14/2021 at 7:46 PM, Sly said:

Admini "ol ouvăr": @Cronoss, @Ahilosu, @L!nuX@Odyzzeus, @Diamond, @Invisible, @The Wizard, @Cr1stY@Mariy @[Creator], @MurDoc, @Alfred, @ija4ok, @Vipi, cel de care vorbea și @CIPO, @quantum, @MagicElf, @morf sau @morf3u, @Ivi, @R@iz3r.

Legende Star Wars: Jedi Academy 2:  @Zeal, @Hadrian, @Alx_Piccolo@Idri, @Sesshomaru, @Adi, @HellKobra, @Cloud, @Trayus@MontBlank, @andypopa (ăsta a fost și la grafică).

Nienna - retro HH, @LiNU din Honey și wizz-ul @balaurul312, chubby-ul de @BAD_DMX, @Diablodin Diavoli, ulterior Heaven, omul lui @thora, @ZzzBuuum din Zzzbumi, el se pare că el avea MG-ul ăla cu numele ZzzbumiMG, @neamzzu'MG din RAGE, @Mehico din K&P, fost admin Mu Online.

 

Mai jos am făcut și niște print-uri la primele trei pagini din "Topul jucătorilor cu cele mai multe reseturi", perioada 2005-2006, probabil jucătoriii coincid în cele trei ss-uri, din cauza bazei de date incomplete. La finalul lui 97d, în top erau: @bunica_sm, @Tsu_Xing, @Batusai, @redbull™, @Zeratu, cel puțin așa-mi aduc eu aminte.

 

1.thumb.png.393b29f745cb52887dec1bd99f020fb7.png2.png.ed37ac4f09638dd15749b12c1ae854d2.png3.thumb.png.b8535a7636948ec52a67088153abe44a.png

@Lancelot, scuze de dublu post. Dacă-i treci în listă, îmi poți șterge mesajele.

What a long strange trip it's been... ❤️

  • Like 1
  • Love 1
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Ciudată a fost baza aia de date, Pole.

 

Ce drame și ce animozități mai erau între HONEY și HHunterZ, zici că Sibelius și-a desăvârșit opera "Finlandia" pe "Războiul de 4 ani de pe Linkmania"; dur, tată, dur. Și când te gândești că 30% din compoziția "miedului" din HONEY, erau membri proscriși din HHunterZ. Până și bogz a fost acolo. Ciudat sau nu, ambele tabere au pus multă pasiune, iar asta a fost bine. Nu foarte multe comunități românești au ajuns la nivelul ăla, iar aici nu mă refer numai la MU. Să ne aducem aminte în ce regres au intrat cei de la Level, cum a murit P.C. Games, Xtreme P.C sau cele mai vechi reviste de gaming, Hobbyte's sau Game Over, cum a intrat în istorie TEG-ul de la CS sau Maniacii de pe CoD. Despre MU Online Linkmania s-a scris mult, au fost multe articole independente de ceea ce astăzi mai numim "Linkmania", unul a fost chiar și-n Level, iar despre celelalte secțiuni, la fel, mult peste limita percepției noastre despre gaming. Nu uitați ce a făcut @IceMan cu JA-ul, @Lypy cu Maniacii, @The Wizard cu MC-ul sau membrii TEG cu marile competiții sponsorizate de RDS. 

@LiNU, mulțumim pentru film! Să sperăm că administratorii Linkmania vor încărca astfel de filme pe contul lor de YouTube, așa, netrunchiate cum sunt.

Edited by Sly
  • Like 2
  • Love 4
  • LinkMania 2
Link to comment
Share on other sites

Eh, ce vremuri erau in urma cu vreo 15 ani si ceva! 😄 Cate zile si nopti piedute! Cati neuroni am prajit si eu pe aici !! 🤣

Nu am mai dat pe aici de multa vreme, dar ma bucur sa vad ca inca mai joaca lumea MU

Si inca mai sunt veterani prezenti, in frunte cu Lance 😋

Nice to see you all again, guys!

  • Upvote 1
  • Love 2
  • LinkMania 3
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, cRs a spus:

Lista adminilor care au "marcat" comunitatea e f mica... Sunt multi de care ati uitat sa specificati 🙂

Printre care GlamaStar, @luk , eu (prin prostia mea celebra), @Margelatul, @kazmo, real @Tsu_Xing, @TyreXel, @Alexey, n33dw33d aka Invisible, @vrazvan, @vdragosh, si lista poate continua....

 

Cheers' 😄

Doar doi, restul sunt în pomelnic.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

La 18.10.2021 la 16:20, Zergyu a spus:

Salutari si tie,

Da, cred ca ea/el e.
E contul destul de vechi si cu o elfita, ceea ce duce cu gandul aici. 🙂 

Ps: am intrat pe season-urile astea cateodata, n-am mai inteles nimic. :))
Daca aveti in plan un 97d, ca la mama lui, cu rare, ms full ^_^  si alte cele specifice (desi nu stiu daca ar prinde la cei noi, poate doar la cei vechi, de dragul copilariei), I'm in!!!! ❤️ 

Ps2: Imi asum si daca cumpar un set dupat si dispare la rr. Mai imi asum si un d/c. :))
BadBoys sper ca v-ati potolit! 👿 🤣 Uite ce-am gasit. :))

 

Sanatate tuturor veteranilor si nu numai. 😛 

daca facem party d'ala cu suna-ma daca pica party sau iau d/c ... ma bag si eu ...

@SoulAsasin @Brooklyn 

  • Love 1
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

@Brotherhod te referi la @luthor colegul nostru din staff?

What when how?

La 21.10.2021 la 18:52, Odyzzeus a spus:

Eh, ce vremuri erau in urma cu vreo 15 ani si ceva! 😄 Cate zile si nopti piedute! Cati neuroni am prajit si eu pe aici !! 🤣

Nu am mai dat pe aici de multa vreme, dar ma bucur sa vad ca inca mai joaca lumea MU

Si inca mai sunt veterani prezenti, in frunte cu Lance 😋

Nice to see you all again, guys!

Salutari Ody

E un fel de strigatul lebedei postul asta...

Cum Linkmania a fost mai mult decat un forum si MU mai mult decat un joc..S-au format prietenii..relatii..familii si de ce nu rivalitati duse la extrem...cred ca a fost o comunitate si o retea sociala care a depasit limitele unui joc outdated oricum 🙂

Nu vad cum mai putem aduce acelasi flux de jucatori sau vibe-ul acela de comunitate...indiferent de sezon sau de echipa.Probabil daca s-ar juca live pe Facebook sau Instagram s-ar mai strange niste lume si nume 🙂

Cum eu si cu o mana de fosile am ramas pe aici de la primele zile de Mu Link...e datoria noastra sa stingem lumina intr-un mod placut si cu tone de amintiri pe retina 🙂

  • Like 3
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

La 27.10.2021 la 9:04, Lancelot a spus:

 

Nu vad cum mai putem aduce acelasi flux de jucatori sau vibe-ul acela de comunitate...indiferent de sezon sau de echipa.Probabil daca s-ar juca live pe Facebook sau Instagram s-ar mai strange niste lume si nume 🙂

adul pe vrazvan  sa faca el un 97d,sau pe dragos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...