Jump to content
Lancelot

LinkMania Mu [Veterans]

Recommended Posts

Acum 4 ore, iMfaMouS a spus:

Salut , mai joaca cineva de pe primele db?

Eu - nickname Heroina(MG- al 2lea de pe server pana sa-mi fie spart contul- 41rr)

Guild:UnTouch(al meu)

A fost al 2-lea sau al 3-lea DB, 97d. Acolo au inceput oamenii sa intre cu flood pe spoturi sa dea disconnect.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Just_AlaN* a spus:

Eu - nickname Heroina(MG- al 2lea de pe server pana sa-mi fie spart contul- 41rr)

Guild:UnTouch(al meu)

A fost al 2-lea sau al 3-lea DB, 97d. Acolo au inceput oamenii sa intre cu flood pe spoturi sa dea disconnect.

 

Traiasca Slym 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Guilda Seven - Dr_Q , Ender, Casanova, Lancea 🙂  Redemption  🙂   baietii din armata si chiar si legiunea straina mama ce vremuri 2007 gen fac referire si multi alti care sa ma ierte ca i-am cam uitat 🙂

Guilda Regal- Tsubyke, Pity ,devilosul, TheMaster , Lucifer, Tibi, Alin , Chitzi, Teofil= TauruS  samd. fam :X

Honey-Laura,  Juny   (laura ) i-am uitat nick-name-ul din pacate .... SadiQ si multi alti care i-am cam uitat din pacate 🙂  si nici nu mai joaca ...

 

Link to comment
Share on other sites

@Meduza nu te am mai spamat dar in ultimele 5 minute iar a picat de 3 ori.

 

image.thumb.png.847de26e193e5e3242b68934d6333df3.png

 

a picat de 10 ori cred in ultimele 10 minute, gata mi a fost de ajuns, am dat x si la revedere.

dupa atata timp si pauza si tot nu s a putut face un server decent pe care sa ne jucam.

ne jucam pe un server setat la misto dar totusi mergea, acum nici nu mai merge, stai si te uiti la ecran cum iei reconnect. nu poti face cc bc ds nmc, e zob.

linkmania un nume care suna frumos datorita a ceea ce a fost acum 15 ani.

in rest fiecare izbucnire a fost o dezamagire.

Link to comment
Share on other sites

La 14.10.2021 la 19:46, Sly a spus:

Admini "ol ouvăr": @Cronoss, @Ahilosu, @L!nuX@Odyzzeus, @Diamond, @Invisible, @The Wizard, @Cr1stY@Mariy @[Creator], @MurDoc, @Alfred, @ija4ok, @Vipi, cel de care vorbea și @CIPO, @quantum, @MagicElf, @morf sau @morf3u, @Ivi, @R@iz3r.

Legende Star Wars: Jedi Academy 2:  @Zeal, @Hadrian, @Alx_Piccolo@Idri, @Sesshomaru, @Adi, @HellKobra, @Cloud, @Trayus@MontBlank, @andypopa (ăsta a fost și la grafică).

Nienna - retro HH, @LiNU din Honey și wizz-ul @balaurul312, chubby-ul de @BAD_DMX, @Diablodin Diavoli, ulterior Heaven, omul lui @thora, @ZzzBuuum din Zzzbumi, el se pare că el avea MG-ul ăla cu numele ZzzbumiMG, @neamzzu'MG din RAGE, @Mehico din K&P, fost admin Mu Online.

 

Mai jos am făcut și niște print-uri la primele trei pagini din "Topul jucătorilor cu cele mai multe reseturi", perioada 2005-2006, probabil jucătoriii coincid în cele trei ss-uri, din cauza bazei de date incomplete. La finalul lui 97d, în top erau: @bunica_sm, @Tsu_Xing, @Batusai, @redbull™, @Zeratu, cel puțin așa-mi aduc eu aminte.

 

1.thumb.png.393b29f745cb52887dec1bd99f020fb7.png2.png.ed37ac4f09638dd15749b12c1ae854d2.png3.thumb.png.b8535a7636948ec52a67088153abe44a.png

@Lancelot, scuze de dublu post. Dacă-i treci în listă, îmi poți șterge mesajele.

ia ca eram si eu in top 🙂 , no vad pe Perla 🙂 

Link to comment
Share on other sites

ba pe mine ma-ti uitat:))? bine nici nu stiu cine ma mai tine minte :). Care mai sunteti pe aici din garda veche?

 

Cu Lanc3lot prin mezozoic cam asa facem forumul guildei . Fostele guilde Heaven si HeadHunterZ , mai exista?

 

Pe unde sa ajuns cu MU? eu lam lasat dupa 0.97d parca aia era versiunea in care era Kitty , Odyzeus ,  Crysti , CrS , Lanc3lot , Redemption , Thora , etc :))

 

Se mai fac nunti si botezuri in Devias?

Edited by Worf
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...