Jump to content
Lancelot

LinkMania Mu [Veterans]

Recommended Posts

La 13.11.2023 la 17:13, zzangaboy a spus:

pacat ca s-a dus asa repede serverul.....

nu stiu la ce te referi repede .... comunitatea vad ca rezista de mai bine de 18 ani  , pentru mine personal 0.97D a fost singurul server de MU , tot ce a fost dupa probabil ca a fost fain , dar nimic nu se compara cu primul server ,  din care vad ca , cativa inca mai sunt pe aici.

 

Asi mai fi stat si eu la o barfa la gard in Devias dar daca servere nu sunt asta e :). Oricum imi pare bine sa vad ca mai sunt oameni care ma si ii cunosc 🙂

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Undeva la fundul pagini eram si eu :). Omg good times .zilele in care infingeai scobitoarea in mouse pt afk :)). Redemption si Ariadna_DW de la ei am invatat jocu 🙂 .  Lord _Sushy ieseam la bere .......daca ar reface serverul OG cred ca sar popula instant 🙂

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

La 16.01.2024 la 11:01, Alex86 a spus:

HH power, DP si spear alea alea, imediat dupa restart server

01.04.2006

 

 

Screen(01_04-13_17)-0002.jpg

wow...crazy.

Vremurile cand ne cunosteam personal macar jumatate din lista din print screen. Sau si mai multi chiar 🙂

Link to comment
Share on other sites

salutare tuturor! pic si eu ca nuca in perete acum cu o intrebare (după o absenta de vreo 15-16 ani):

mai exista serverul de MU? se mai joaca? daca da de unde pot un download? (au fost mai multe intrebari)

P.S. nu săriti pe mine...nu am reusit sa urmaresc discutiile destul cat să inteleg ce se intampla în comunitatea MU

Link to comment
Share on other sites

La 04.02.2024 la 3:01, Alex Vasilache a spus:

salutare tuturor! pic si eu ca nuca in perete acum cu o intrebare (după o absenta de vreo 15-16 ani):

mai exista serverul de MU? se mai joaca? daca da de unde pot un download? (au fost mai multe intrebari)

P.S. nu săriti pe mine...nu am reusit sa urmaresc discutiile destul cat să inteleg ce se intampla în comunitatea MU

Salut,din pacate serverul de MU e tras pe dreapta din cauza unor probleme in dragoste intre developeri si manageri .

Link to comment
Share on other sites

La 06.02.2024 la 23:17, chaserz a spus:

Salut,din pacate serverul de MU e tras pe dreapta din cauza unor probleme in dragoste intre developeri si manageri .

Asta inseamna ca avem echipa de devi- ceea ce nu avem :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...