Jump to content
AdrlaN

Unban cont filtru

Recommended Posts

Bună dimineața. Sunt un player vechi al acestui server  pe MU din 2006 și aș dorii dacă se poate o scoatere de filtru de pe acest cont și IP.Am primit acum 10 ani ban vreo 90 de zile  și filtru permanent pentru un limbaj extrem de care îmi pare rău la aceea vreme find copil.Acuma aș dorii scoaterea filtrului dacă este posibil deoarece nu mai pot intra pe site-ul dumneavoastră de pe PC doar pe telefon cu date mobile. La cont în acest moment îmi apare cont inactiv dacă este așa poate fi reactivat?N-am mai intrat de foarte mulți ani și-mi este dor de vremurile copilăriei. Vă mulțumesc mult. 

Link to comment
Acum 21 minute, AdrlaN a spus:

Bună dimineața. Sunt un player vechi al acestui server  pe MU din 2006 și aș dorii dacă se poate o scoatere de filtru de pe acest cont și IP.Am primit acum 10 ani ban vreo 90 de zile  și filtru permanent pentru un limbaj extrem de care îmi pare rău la aceea vreme find copil.Acuma aș dorii scoaterea filtrului dacă este posibil deoarece nu mai pot intra pe site-ul dumneavoastră de pe PC doar pe telefon cu date mobile. La cont în acest moment îmi apare cont inactiv dacă este așa poate fi reactivat?N-am mai intrat de foarte mulți ani și-mi este dor de vremurile copilăriei. Vă mulțumesc mult. 

Ip meu pe care am filtru pe forum  este :86.124.137.89,îmi pare rău pentru atunci  cred că și pe Kitte am înjurat-o,am fost copil nu știu dacă aveam 19 ani ,toți greșim mai ales când nu suntem copți la minte. Vă mulțumesc chiar dacă nu-mi scoateți filtrul,serverul acesta a fost copilăria mea la jocuri online. 

Link to comment
Acum 5 ore, Kitte a spus:

Partea cu inactiv o pot rezolva eu in dimineata asta. Partea cu filtrul pe IP e la @41nd

Dupa atata timp oricine merita o alta sansa. 

Mulțumesc mult ,momentan contul de pe care postez apare inactiv, rămâne la filtru la 41nd dacă dorește să-mi de-ie o șansă să pot intra după atâta timp. 👍

Link to comment
Acum 8 minute, 41nd a spus:

Dacă încă ești conectat pe fiberlink, pe același ip de mai sus.. nu ai filtru pe ip..

Același internet am de 16 ani 86.124.137.89 ,nu pot accesa www.linkmania.ro de  pe orice divice conectat la internet în casă doar dacă intru de pe telefon cu date mobile care generează alt ip .Țin minte când am luat ban mi s-a dat și filtru pe forum de atunci n-am mai putut intra, probabil o fi filtru pe DNS, nu mai țin minte adminul. Când încerc să accesez linkmania îmi apare:Acest site nu poate fi accesat  încearcă să verifici conexiunea, să verifici proxy-ul și firewall-ul  să rulezi diagnostic rețea Windows. Firewall e dezactivat, alt anti-virus nu am și pot accesa orice site ,joc pe internet doar site-ul linkmania nu pot .

Link to comment
21 minutes ago, 41nd said:

Tot nu te găsesc - lasă-mi un mesaj privat cu utilizatorul de pppoe (fără parolă, nu e nevoie) să verific și mai precis.

Nu știu de ce nu găsesc mesaj privat aici.Useru meu de internet e EDITAT  poți șterge tu te rog dupaia. 

Edited by 41nd
Link to comment
Acum 7 minute, 41nd a spus:

Cred că am rezolvat - din păcate e nevoie de reconectare pentru actualizarea conexiunii - sper că e ok.

Gata merge, acum scriu de pe PC .Iti multumesc mult ti-e si lui Kitte .Nu stiu ce a fost , filtru pe DNS ?.Va multumesc si o zi buna ! Nu gasesc unde sa dau mesaj privat , probabil e o eroare de browser de la mine.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...