Jump to content
SenSei.

Server CS:GO - Casual

Recommended Posts

Salut, as dori deschiderea unui server de CS:GO impreuna cu @Potco. Venim cu hostul nostru, vrem sa-l deschidem in cadrul comunitatii LinkMania, deoarece aici am crescut. Ce am primi din cadrul comunitatii? Ne-ar trebui 2 ranguri pe forum(Moderator CS/ Admin CS). Am dori deschiderea serverului inca de zilele viitoare. Mai avem putin de lucru la addons. Asteptam parerile dumneavoastra. Oricine vrea sa ajuta este binevenit.

Cu ce venim noi in afara de host:

-boosturi zilnice pentru popularea serverului.

-un ambient bun de joc.

-un staff competent pentru combatarea codatilor.

 

@41nd @Kitte@Vicentzo @adrian

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 27 minute, 41nd a spus:

Eu n-am nimic împotrivă, să vedem ce zice și @Drops !

Mulțumim pentru propunere !

 

Acum 4 ore, Kitte a spus:

Multumim pentru sustinere.

@Drops am incredere in tine, stiu ca proiectul 1.6 a esuat, de data asta speram ca va fii mai ok 😁

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, filtzeR a spus:

De ce nu deschideti si un server de arena? Preferabil 128 tickrate, as juca cu mare placere.

Daca o sa fie player si in primul rand, gasim un staff ok, se poate sa deschidem si un server Arena 1vs1

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, SenSei. a spus:

Cam cat ar mai trebui sa asteptam? Vad ca asteptati raspunsul lui Drops, iar el nu a mai intrat din 30 aprilie. Se poate un raspuns?

Dosar cu șină...?

ON: Susțin! Felicitări dacă e acceptat proiectul!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Vicentzo a spus:

Din cate vad @Drops nu răspunde iar @41nd si-a dat ok ul..Deci bănuiesc că ii putem da drumul @41nd ?

Mersi pentru reply. Cum primesc okul eu sunt disponibil sa iau hostul. De aceea nu l-am luat pana acum. Serverul este gata. @Potco de asemenea e de acord. Noi vrem sa facem in comunitate aici pentru ca aici am crescut si nu am vrut sa plecam in alta parte. De aceea am fost asa insistent cu comentariile in acest topic. Ca mi se pare chiar aiurea sa nu se accepte din moment ce noi venim cu tot, iar comunitatea linkmania nu o costa nimic. Noi vrem doar sa ajutam.

 

 

Edit: te asteptam @petarda ❤️

Edited by SenSei.
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, Kitte a spus:

@Vicentzo / @41nd daca aveti nevoie de ajutorul meu la proiect, ajut cu drag pe forum. Sper sa iasa un proiect fain! @Potco @SenSei.

 

Acum 2 ore, Vicentzo a spus:

Proiectul a fost aprobat deschide te rog un PM cu tot ce ai nevoie inclusiv structura secțiuni.

@Kitte

Va multumesc foarte mult pentru implicare, imediat o sa vorbim despre structura forumului si ce mai avem nevoie si vorbim pe PM.

  • LinkMania 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Momentan lucrurile merg destul de bine, mai avem putina treaba cu partea tehnica si speram ca maine seara sa putem deschide serverul. O sa revin cu un reply si cu un topic in sectiunea CS:GO cu toate detaliile 🙂

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 minute, Potco a spus:

Salut,

Momentan lucrurile merg destul de bine, mai avem putina treaba cu partea tehnica si speram ca maine seara sa putem deschide serverul. O sa revin cu un reply si cu un topic in sectiunea CS:GO cu toate detaliile 🙂

Bine Potco o sa intru si eu 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Salutare,

Maine la ora 20:00 deschidem official serverul de CS:GO. Ca si invitat il avem pe Neveu(Jucator profesionist in ESL si youtuber) care o sa fie live pe canalul sau de youtube, plus un eveniment, si anume, primele 10 persoane care fac cerere pe forum pentru VIP, o sa primeasca VIP-ul pentru o luna GRATIS.

Va asteptam cu mare drag! Haideti sa aducem LinkMania unde a fost odata!

  • Like 4
  • Upvote 1
  • LinkMania 1
  • Haha 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...