Jump to content
tecty

MU Online - Season 14 Part 1-3

Recommended Posts

Acum 1 oră, Lancelot a spus:

Petreci cam mult timp intr-o comunitate cu 30 de ore up time in ultima vreme..stii tu cine 🙂

Urmareste afacerea ,vrea sa dea si el un rrdb (cica nu prea mai doneaza lumea)

 

No dale raspunsul la baieti astia sa se apuce de treaba,noua ca jucatori ne convine si 5 servare pe aici,avand si in vedere ca s12 e in cadere libera fara sperante ,s6 este si in lucru si vechi ca titanic.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tecty se pare ca @41nd are un raspuns pentru voi

Sincer cu atitudinea asta si cu amenintari/jigniri nu faceti nimic bun de fapt.

 

O sa revin eu cu vestea- veti avea o sectiune separata de forum cu S14 Beta- echipa va fi alocata unui grup de forum separat de echipa MU actuala- veti posta link-uri client - date suplimentare tehnice - update-uri iar cand proiectul va vi in faza finala si solid- fara bug-uri continuam de acolo. Simplu

  • Thanks 2
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Lancelot a spus:

Tecty se pare ca @41nd are un raspuns pentru voi

Sincer cu atitudinea asta si cu amenintari/jigniri nu faceti nimic bun de fapt.

Nu amenint pe nimeni @Lancelot, nu pot sta zilnic sa verific daca ati raspuns, pregatit sa incep la fel si ceilalati, asa la nesfarsit pana veniti cu un raspuns care ar trebuii sa fie destul de rapid si concret, nu pot intra cand vreau eu, daca dati raspuns pozitiv sa va las pe voi in gol ca nu stiti ce se intampla, trebuie sa fiu aici sa fiu la curent, sa va confirm ce facem,etc.

Link to comment
Share on other sites

Dat fiind faptul ca tecty nu a inteles din PM-urile pe care mi le-a trimis/ la care i-am raspuns ca nu am acces la acest topic si totusi insista sa inchid eu topicul acesta, te rog pe tine @41nd sa faci acest lucru pentru ca deja s-a dat raspunsul solicitat si vad ca se deviaza de la subiect. Sunt si alte sectiuni unde puteti sa faceti spam sau ce isi doresc domniile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Citat

O sa revin eu cu vestea- veti avea o sectiune separata de forum cu S14 Beta- echipa va fi alocata unui grup de forum separat de echipa MU actuala- veti posta link-uri client - date suplimentare tehnice - update-uri iar cand proiectul va vi in faza finala si solid- fara bug-uri continuam de acolo. Simplu

Multumesc, nu vazusem editul🙂 

Scuze daca am fost putin grabit.

@mircea_dbv Am uitat, vroiam doar sa fie inchis ca se facea spam, si la tine m-am gandit primul 😛 E un fel de compliment.

Edited by tecty
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tecty said:

Daca nu primim nici un raspuns pana diseara, anulam proiectul.

Te refereai la retragerea propunerii bănuiesc. Am discutat între Manageri și până la urmă nu ne costă (prea mult) să vă oferim o mini secțiune pe forum pentru dialog legat de serverul vostru. Succes !

1 hour ago, tecty said:

nu pot sta zilnic sa verific daca ati raspuns

Interesant pentru că de la o asemenea propunere așteptăm prezență neapărat zilnică pentru comunicarea spre jucători.. sper să vă descurcați cu timpul personal și să lămuriți pe cine mai are întrebări în secțiunea dedicată. Succes încă o dată și distracție plăcută !

  • Upvote 2
  • LinkMania 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...