Jump to content
Schwarzenberg

Nelamurire sancțiune.

Recommended Posts

Domnule “Administrator” doar cu numele @Vicentzo Eu mu văd, poate îmi arați tu ce Limbaj vs staff am folosit eu de pe contul @Rothschild sa îmi suspenzi contul pe o perioada de 15 zile.

Ne cam luam rolul de administrator prea in serios fără sa facem nimic, intrbarea este Ești aici doar pentru a sancționa pe forum ? 🤔 Problemele serverului te interesează, sau te-au interesat vreodată de când am preluat noul proiect ? însă nu vreau să spun mai multe și ma limitez strict la sanctiunea pe care mi-ai acordat-o, aștept dovezile tale + Punctul tău de vedere, apoi vedem ce se mai întâmpla.

Edited by bebeconu
Link to comment
Share on other sites

Da, noi il vedem. Atitudinea asta nu iti face cinste, mai ales ca ai fost staff destul de mult timp si la GTA si ca LinkMaster. Poate punctual nu iti place de X si Y, nu suntem toti aici sa ne construim fan clubs, dar nu e ok sa o spui asa. Iar referitor la ce ai scris mai sus de @Vicentzo, poate nu se vede mereu de la tine ce face si ce nu face, dar este activ si implicat si este foarte urat din partea ta sa te exprimi asa. Indiferent de istoria personala intre voi. 

Nu pe ei ii faci de ras, doar pe tine. 

  • Upvote 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Kitte a spus:

Da, noi il vedem. Atitudinea asta nu iti face cinste, mai ales ca ai fost staff destul de mult timp si la GTA si ca LinkMaster. Poate punctual nu iti place de X si Y, nu suntem toti aici sa ne construim fan clubs, dar nu e ok sa o spui asa. Iar referitor la ce ai scris mai sus de @Vicentzo, poate nu se vede mereu de la tine ce face si ce nu face, dar este activ si implicat si este foarte urat din partea ta sa te exprimi asa. Indiferent de istoria personala intre voi. 

Nu pe ei ii faci de ras, doar pe tine. 

Pai da, o merita din plin pentru abuzul facut de staff-ul actual, si deciziile luate. Cat despre domnul Vicenzo eu stiu mai bine cum, cat si unde s-a implicat. Cand vine vorba de Rothschild toti sunt "calare" pe el si sa-l prinda pe picior gresit pentru a il arde, insa intrebarea este: @Vicentzo ti-a adus cineva la cunostita sau te-ai autosesizat si tu sa observi cat de putin activitatea pe serverul de SA:MP ? Sau doar esti cu numele "Administrator" pe forum pentru a acroda sanctiuni la cererea Maestrului Shaolin Encrypted

Edited by bebeconu
Link to comment
Share on other sites

A mai fost o situatie in trecut unde au existat probleme in stafful GTA si cu implicarea lui @41nd si a echipei de manageri s-au schimbat lucrurile la nivel inalt. Daca sunt probleme, solutia este sa le sesizati cu dovezi, cu subiect si cu predicat. S-a dovedit in diverse situatii nici o functie oricat de inalta nu protejeaza pe nimeni daca face prostii.

Nu vei rezolva absolut nimic nici cu impresia ca te perspecuta cineva si nici cu o atitudine urata. Eu inca cred ca poti mai mult, nu stiu de ce chiar refuzi sa intelegi asta. Nu stiu toate dedesupturile de la GTA pentru ca nu este treaba mea sa le stiu, dar n-ai venit cu nimic concret ca sa poti spune ca te-a ignorat cineva sau ca nu te-a sustinut pentru a rezolva o problema. Daca sunt probleme, asa nu le rezolvi. Sa nu se inteleaga ca spun ca sunt, pentru ca repet nu sunt implicata pe sectiune. Dar cu @Vicentzo si @Encrypted cel putin am lucrat si ceva din ce spui tu nu mi se pare ca se potriveste cu experienta mea directa cu ei. Asta nu inseamna ca este imposibil sa ai dreptate, doar ca nu m-ai convins. Iar cu atacuri si insulte nu o sa convingi pe nimeni. Fapte. Exista asa ceva? Dovezi. Chestiuni concrete. In situatia X s-a intamplat asa si asa. 41nd asculta pe oricine care are ceva concret de zis. Dar cu respect, orice ai de zis, fa-o frumos. Lasa faptele sa convinga daca exista, altfel nu ajungi nicaieri. Si daca fapte concrete n-ai, atunci accepta cu demnitate ca ai calcat in strachini si data viitoare cand ai ceva de zis poate formulezi altfel.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

La 08.04.2019 la 7:43, Kitte a spus:

A mai fost o situatie in trecut unde au existat probleme in stafful GTA si cu implicarea lui @41nd si a echipei de manageri s-au schimbat lucrurile la nivel inalt. Daca sunt probleme, solutia este sa le sesizati cu dovezi, cu subiect si cu predicat. S-a dovedit in diverse situatii nici o functie oricat de inalta nu protejeaza pe nimeni daca face prostii.

Nu vei rezolva absolut nimic nici cu impresia ca te perspecuta cineva si nici cu o atitudine urata. Eu inca cred ca poti mai mult, nu stiu de ce chiar refuzi sa intelegi asta. Nu stiu toate dedesupturile de la GTA pentru ca nu este treaba mea sa le stiu, dar n-ai venit cu nimic concret ca sa poti spune ca te-a ignorat cineva sau ca nu te-a sustinut pentru a rezolva o problema. Daca sunt probleme, asa nu le rezolvi. Sa nu se inteleaga ca spun ca sunt, pentru ca repet nu sunt implicata pe sectiune. Dar cu @Vicentzo si @Encrypted cel putin am lucrat si ceva din ce spui tu nu mi se pare ca se potriveste cu experienta mea directa cu ei. Asta nu inseamna ca este imposibil sa ai dreptate, doar ca nu m-ai convins. Iar cu atacuri si insulte nu o sa convingi pe nimeni. Fapte. Exista asa ceva? Dovezi. Chestiuni concrete. In situatia X s-a intamplat asa si asa. 41nd asculta pe oricine care are ceva concret de zis. Dar cu respect, orice ai de zis, fa-o frumos. Lasa faptele sa convinga daca exista, altfel nu ajungi nicaieri. Si daca fapte concrete n-ai, atunci accepta cu demnitate ca ai calcat in strachini si data viitoare cand ai ceva de zis poate formulezi altfel.

Am inteles, oricum nu o sa ma mai obosesc sa deschid ochii nimanui, insa ai observat singura, comunitatea LinkMania este intr-o continua "decadere" si factorii sunt multi, nu voi sta sa-i enumar pe toti... Insa din cauza "Macelarilor" astia de Administratori care "cica se implica intr-un proiect" ( De unde, caca maka nu se implica nimeni, decat la MU online ) 

@Vicentzo Daca te implici in proiectul de la GTA ne poti da si noua niste informatii despre colapsul prezent pe server sau niste solutii de viitor ? 

@Kitte L-ai intrebat pe @Vicentzo cand a verificat ultima data starea serverului de SA:MP ? sau el stie ca se face abuz de putere la nivel inalt ? Nu, nu stie ca nu a interactionat cu nimeni pentru a afla situatia si nici SA:MP-ul nu a mai vazut PC-ul lui de cel putin 4 ani. 

Mai jos am sa va las un exemplu, si daca si de data asta este Rothschild tampit si "Hater" promit ca am sa plec definitiv de pe aceasta comunitate si nu am sa va mai stresez cu prostiile mele de 2 banii. 

1. Membru Staff care nu a mai intrat pe server din data de 06.02.2019

qwe1.png

2.Bunurile detinute de acest membru.

qwe2.png

3. Ce spune regulamentul general al serverului de SA:MP 

qwe3.png

Ce spui, @Vicentzo stiai despre faptul ca in situatia prezentata nu s-a respectat regulamentul general, stiai despre acest abuz, stiai ca eu cand am primit ban 30 de zile mi-a fost scoasa casa la licitatie din a 3-a zi #Fara ca macar sa ma incadrez in regulament "O inactivitate mai mare de 30 zile" 

@Kitte Acum mai arunc cu acuzatii fara sa am dovezii ?

@Vicentzo @Kitte V-ati gandit ca poate sunt jucatorii obisnuiti care cunosc regulamentul si au asteptat sa se faca dreptate in cazul prezentat mai sus ? Ce parere va avea un jucator nou cand va vedea abuzul acesta si nepasarea celor responsabili ? 

Insa nu, nu va preocupati de soarta serverului, este mai important sa-l sanctionati pe Rothschild pentru cuvantul "Puie" pe care nu il gasim in DEX sub forma de limbaj licentios.

Multumesc @Vicentzo @Kitte

Link to comment
Share on other sites

Situatie:

Fac parte din Staff SA:MP(Lider), alt Lider alaturi de un Admin fac abuzuri + limbaj licentios, reclam asta catre Encrypted in privat - iau remove.

Dovezile sunt prezente pe panel, alaturi de alte zeci de exemple 😉 daca sunteti/erati si activi pe panel(in special Vicentzo) vedeati situatiile.

De ce se fac favorizarile asa pe fata? De ce se ia in batjocora restul jucatorilor? 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Plus reclamatii deschise pe panel chiar si de 4saptamani+ tocmai din motivele de a nu fi sanctionati cei favorizati si de a nu baga in seama restul jucatorilor, batjocora!

Edited by PePe
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bebeconu said:

comunitatea LinkMania este intr-o continua "decadere" si factorii sunt multi, nu voi sta sa-i enumar pe toti...

 

10 hours ago, bebeconu said:

Insa din cauza "Macelarilor" astia de Administratori care "cica se implica intr-un proiect" ( De unde, caca maka nu se implica nimeni, decat la MU online ) 

Așa, așa, victimizează-te liniștit și caută vina oriunde dar nu în fața oglinzii tale..

10 hours ago, bebeconu said:

@Vicentzo Daca te implici in proiectul de la GTA ne poti da si noua niste informatii despre colapsul prezent pe server sau niste solutii de viitor ? 

Asta ar fi trebuit să fie o încercare să scapi de sancțiune aducând argumente pro  căutând clemență dar văd că se transformă într-o mică-mare nesimțire de postare..

Închid topicul ăsta pentru că în loc să fie o cerere pentru iertare s-a transformat într-un topic de acuzații. Mai meditați la ce ați făcut să merite sancțiunea și reveniți când aveți mintea și bunul simț la voi.

2 hours ago, PePe said:

Situatie:

Fac parte din Staff SA:MP(Lider), alt Lider alaturi de un Admin fac abuzuri + limbaj licentios, reclam asta catre Encrypted in privat - iau remove.

Dovezile sunt prezente pe panel, alaturi de alte zeci de exemple 😉 daca sunteti/erati si activi pe panel(in special Vicentzo) vedeati situatiile.

De ce se fac favorizarile asa pe fata? De ce se ia in batjocora restul jucatorilor? 

Te rog să-ți faci propriul topic dacă ai ceva de reclamat,  nu e frumos să poluezi topicul altuia chiar dacă crezi că e aceeași situație.. nu este.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...