Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zaicooo

Ne spune si noua cineva ceva noutati despre server?

Recommended Posts

:) eu degeaba postez.Am strans cateva cv-uri din care am recomandat 2 sau 3 oameni pentru ajutor server pe partea tehnica. ..

Am tot pistonat si eu si ija pe andi- care insa a fost absent minim o luna...

Acum s-a reintors de cateva zile.

Daca sunt noutati eu voi fi primul care le posteaza

Link to comment
Share on other sites

Dacă doriți să fie LM Mu cel mai mare server românesc ,aș recomanda și un muguard pe măsură

Lume este,srv cu istorie , mai trebuie securitate . Dacă nu este buget , de ce nu chetă?  muguard costă 130$ ,dacă negociezi puțin mai scade din preț.

 

Sincer să fiu eu doresc ca LM să concureze cu cele mai mari srv românești la playeri

Link to comment
Share on other sites

Dacă doriți să fie LM Mu cel mai mare server românesc ,aș recomanda și un muguard pe măsură

Lume este,srv cu istorie , mai trebuie securitate . Dacă nu este buget , de ce nu chetă?  muguard costă 130$ ,dacă negociezi puțin mai scade din preț.

 

Sincer să fiu eu doresc ca LM să concureze cu cele mai mari srv românești la playeri

A fost cel mai mare server,nu va mai fi niciodata...degeaba se incearca,mortul de la groapa nu se intoarce.

Link to comment
Share on other sites

ba sunt probleme cu servarul , ii promisesem lui profesorul ca intru sa fac un duel cu el , dar nu ma pot conecta  , ori e de la clientu ala ce e pus pe forum de nu mai stiu cine ori de la mine , habarnam cand ma conectez iau d/c instantaneu

Link to comment
Share on other sites

 

Dacă doriți să fie LM Mu cel mai mare server românesc ,aș recomanda și un muguard pe măsură

Lume este,srv cu istorie , mai trebuie securitate . Dacă nu este buget , de ce nu chetă?  muguard costă 130$ ,dacă negociezi puțin mai scade din preț.

 

Sincer să fiu eu doresc ca LM să concureze cu cele mai mari srv românești la playeri

A fost cel mai mare server,nu va mai fi niciodata...degeaba se incearca,mortul de la groapa nu se intoarce.

 

 ca si serverul pe care il joci, nu? oh stai.....la celalalt cica se lucreaza:))))

Link to comment
Share on other sites

:) eu degeaba postez.Am strans cateva cv-uri din care am recomandat 2 sau 3 oameni pentru ajutor server pe partea tehnica. ..

Am tot pistonat si eu si ija pe andi- care insa a fost absent minim o luna...

Acum s-a reintors de cateva zile.

Daca sunt noutati eu voi fi primul care le posteaza

Vine vara, concedii vacante crezi ca ii mai arde cuiva de mu acuma? Nu s-a facut nimic toata perioada asta iarna-primavara, ar trebui ca voi sa puneti piciorul in prag fata de rds gen ori faceti ceva ori plecam cu totii.

Mi se pare bataie de joc sa nu mearga pagina de suspend de vreo 3 luni, pentru ce mai e online serverul atunci?

E trist ce se intampla, dar undeva trebuia undeva o trezire la realitate pentru ca mult prea mult timp linkmania a functionat din inertie,doar datorita ca avea jucatori acum e gol ... si foarte greu sa aduci inapoi lumea la cum se misca lucrurile pe aici.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...