Jump to content
Edy

Mafia 18 - Blocati in Siberia

Recommended Posts

Mai usor cu jignirile, e doar un joc ..

PS: Cand se strang voturi de instant, inchid ziua sau mai e nevoie sa las pana la 10 - 11 ?

PS2: Sunt 7 voturi pana acum mi se pare. ( sunt 6, va rog nu mai votati de cate 2 ori pe aceeasi persoana ca ma induceti in eroare :D )

edit : 7 cu a lu' wanksta

Link to comment
Share on other sites

bine bine, votati, dar pe mine ma asculta cineva legat de komisaru ?

votez pch11

eu aparent te ascult pe tine,tu sti sa asculti?

sau votezi aiurea de dragul de a vota?

E nevoie sa scriu mare NU MA VOTATI CA NU SUNT MAFIOT ? Sa scriu mare ca POT AFLA DACA x SAU y E MAFIOT?

Link to comment
Share on other sites

Mai lejer oameni ca nu era nici jignire. Joaca prost / praf, ce e asa greu? Daca vroiam sa jignesc nu o faceam aici, in-game.

Am zis eu ca am vreo dovada sau ceva? Toate rationamentele mele sunt explicate in posturile mele cat se poate de logic. Omul si-a atras atentia asta asupra lui, nu am venit eu "BA ESTI MURDAR LOL". De unde si pana unde vii tu cu amenintari de genu "maine esti tu linsat daca nu e murdar PCH" ?

Ca sa reiterez:

- nu am nicio dovada

- omul s-a purtat dubios in timpul zilei (a votat primul pe kenny, a cerut un doctor, s-a incurcat in explicatii despre activitatea lui de noapte)

- inca nu vrea sa ne zica adevarul

- se poarta ca un nas

HotnCold, hai sa facem o intelegere ok? daca PCH e curat, ma linsati pe mine. Si daca eu sunt curat, te linsam pe tine. Esti de acord?

Tu ai facut o deductie si m-ai acuzat pe mine pentru ca iti par dubios. Nu ai dovada. Nu esti de acord sa fi linsata daca eu sunt curat. La fel e si cu mine si PCH.

Link to comment
Share on other sites

eu aparent te ascult pe tine,tu sti sa asculti?

sau votezi aiurea de dragul de a vota?

E nevoie sa scriu mare NU MA VOTATI CA NU SUNT MAFIOT ? Sa scriu mare ca POT AFLA DACA x SAU y E MAFIOT?

Daca tot te lauzi ca esti politist de ce nu ne spui cine e curat (persoanele care le-ai investigat deja)?

@hotncold si tu esti politist? l-ai investigat pe pch si e curat sau de ce esti gata sa-ti dai viata pentru el? daca esti naiva? daca e nas? eu nu te votez maine daca pch e murdar, o votez pe kimmy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

eu nu te votez maine daca pch e murdar, o votez pe kimmy.

We shall see. Totusi, Hammerel a postat si de pe userul lui si de pe userul prietenei lui (Kimmy) => nu ai de unde sa stii exact daca ea a postat vreo ceva in realitate... sau nu.

Link to comment
Share on other sites

blk am zis undeva subtil ca cineva stiu ca e curat desi m-a votat.

.....

oricum, voteaza-ma cu incredere, conform pactului tau maine vei fi tu cel linsat.

GARANTEZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111

Link to comment
Share on other sites

De ce zici subtil? Care e rostul?

mafiotii stiu lista oamenilor curati => toti cei care nu sunt mafioti. deci, de ce eziti? esti dubios, si tu te-ai vota daca ai fi in locul meu.

p.s. ar fi trebuit sa ai 2 investigatii pana acum

Link to comment
Share on other sites

ok. cum ziceti voi.

SilenR curat, restul votati aiurea, blk si lukl cred ca sunt murdari, dar cum nu ma lasati in viata nu veti afla ( de la mine )

Cand o sa mor linsat si va veti da seama ca sunteti niste dobitoci , sa il votati pe blk , si apoi pe lukl.

Am gresit cu , kenny pentru ca a jucat ca un dobitoc. Am cerut medic ca sa atrag un mafiot la mine .

In rest ce am facut gresit? M-am aparat si am acuzat pe cine cred ca e murdar deoarece se comporta suspect si i-am lasat pe cei de care stiu ca sunt curati sau care au fost calmi.

Sper ca sunteti multumiti, 3 personaje toate pozitive. aveti sanse nule

Link to comment
Share on other sites

nimeni , am asteptat prima noapte sa vad ce se intampla.

apoi silenr mi-a parut suspect .

am optat intre silenr si blk...regret decizia .

You what? :blink:

Nu ai vrut sa investighezi pe nimeni in prima noapte? wth..

Link to comment
Share on other sites

@hotncold si tu esti politist? l-ai investigat pe pch si e curat sau de ce esti gata sa-ti dai viata pentru el? daca esti naiva? daca e nas? eu nu te votez maine daca pch e murdar, o votez pe kimmy.

Nu-si da nimeni viata pentru nimeni aici. Am intrebat de ce-l votati pe phc, pentru ca din pct meu de vedere faptul ca l-a votat pe kenny nu-l incrimineaza. Asta e tot, nu am vrut sa votam aiurea, fara vreo investigatie ceva (ca'n cazul lui kenny).

Link to comment
Share on other sites

inchide ca sa vada cat de dobitoci sunt , le zice omul direct pana la urma ca e curat si ca a facut ceva si tot pe a lor o tin....

nu cred ca are vreunul suficienta minte sa intoarca si cei care au nu vor deoarece sunt murdari, hai cu linsarea lui blk maine

Link to comment
Share on other sites

Ok. Si surprizaaaaa .... l-ati linsat pe PCH11 - vanzator cu 2 vanzari ( nu si-a folosit niciuna ), avea si o morfina. Incepe noaptea, tintele pe pm pana maine la 10-11-12 ziua.

Serios, e ultima oara cand avertizez. NU MAI POSTATI DUPA CE S-A INCHEIAT ZIUA. NU MAI POSTATI DACA MURITI.

De acum incep cu warnurile.

Edited by blk
Link to comment
Share on other sites

Pentru ca Showtek e inteligent, SilenR, Andix si Komisaru au aflat care-s membrii mafioti, nu mi se pare corect sa omor 2 oameni ( Andix si Komisaru ca SilenR oricum murea ) pentru ca a gresit el, asa ca, se termina editia, multumiti-i lui Showtek.

Cand se deschide topicul de inscrieri, pun si tabelul cu roluri si tinte pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...