Jump to content
Edy

Mafia 18 - Blocati in Siberia

Recommended Posts

Eu nu am putut afla prea multe aseara , poate seara urmatoare e cu noroc .

:)) epic

cum sa te dezvalui asa din prima ? ori esti paralel cu jocul ori mafiot :)

ai mai jucat deci teoretic ai avea ceva experienta....

Votez kENNyyy

un medic la mine la noapte va rog...

Link to comment
Share on other sites

Amuzant, nu vad de ce va atacati asa, imi joc jocul cum vreau, nu vad care ar fi problema voastra, mor .. mor, nu ma intereseaza prea mult.

Nici nu a început bine jocul ?i tu i?i dezv?lui rolul ? blink.gif

Ce rol am ?

cum sa te dezvalui asa din prima ? ori esti paralel cu jocul ori mafiot :)

Ce rol am ? oO

Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca nu ai aflat prea multe aseara .... ai vrut sa zici ca ai investigat nu?

Daca nu, astept o explicatie logica pentru ce ai incercat sa zici ......

:)

Why geez , wtf? Stam si asteptam sa murim sau cerem ceva explicatii ?

Link to comment
Share on other sites

Poate am, poate nu, PCH11 .. stii ce parere am eu pentru domnisoarele care se dau la fund de la inceput si incep sa tipe dupa doctor , nu ?

Da , imi este clar, esti paralel , si aici nu ma refer la joc . In joc esti un OB , stai inghesuit in gaura si retii mizeria.

Cer doctor pentru ca rolul tau e mafie ( chiar daca esti tu incompetent tot mafie ramai ) si presimt ca o sa fiu tinta la noapte.

Orice mai latrii tu e in zadar .

Daca tot o tinem in labareala asta se termina ziua fara sa fi rezolvat vreo ceva... Asadar, nimeni cu ceva concret?

Ce vrei mai concret decat asta ?

Daca nu vreti sa il votati macar sa il investigati .

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am putut afla prea multe aseara , poate seara urmatoare e cu noroc .

:)) epic

cum sa te dezvalui asa din prima ? ori esti paralel cu jocul ori mafiot :)

ai mai jucat deci teoretic ai avea ceva experienta....

Votez kENNyyy

un medic la mine la noapte va rog...

Eu cred ca incearca sa-si construiasca o imagine de politist pentru a ascunde un rol negativ, sau poate chiar n-are nici o treaba cu jocul.

Il votez pentru ca oricum s-ar sa-l arda mafiotii la noapte!

votezz kenny

Link to comment
Share on other sites

Multumesc de complimente, din pacate sunt satul pana-n gat de oameni ca tine si am intalnit si mai si , asa ca oricat ai incerca sa ma enervezi , sansele tale sunt nule .

Votati-ma :( .

Da aici nu este vorba despre caracterul altor useri si despre nevoia lor de a te enerva. E vorba ca ai jucat prost, ca te-ai apucat sa-ti dezvalui rolul foarte curand. Ai fost acuzat ca minti, ca de fapt vrei sa te scoti lasand impresia ca esti vreun politist. Tu cum raspunzi acuzatiilor? Cu "votati-ma"? :| :| Pai daca tu esti curat si chiar ai vreun rol de investigator .. apara-te ce naiba. Dar din moment ce nu, este clara treaba.

votez kenny si sper ca nu esti vreun politist ... ca daca da, ai jucat foarte foarte prost

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...