Jump to content
Edy

Mafia 18 - Blocati in Siberia

Recommended Posts

femeie esti tu fa , ai inteles ideea :-*

Da si eu te iubesc :wub: ! Ia zi, ai mai invatat cate ceva de pe site-urile postat de mine ieri, sau tot in plop ai ramas? :(

ps: Eu l-as vota primul, dar am ramas traumatizat de cand l-am omorat pe Rapture.. Asadar, eu ca om in ceata, pentru constiinta mea, n-am sa votez primul.

Link to comment
Share on other sites

Si apoi, pe langa faptul ca atatia oameni se indoiesc de el, avem cam 25% sanse sa gasim un mafiot daca votam si 0% daca nu votam. Tu care zici ca e o solutie mai buna?

@numeciudat

Imagineaza-ti ca esti in locul meu si tinzi sa crezi ca omul asupra caruia e indreptata atentia e negativ. Tu care crezi ca e o solutie mai buna? /\

Sper sa nu imi asum un risc intr-aiurea DIN NOU, si sper ca daca omul e pozitiv sa nu intelegeti ca eu sunt negativ.. dar daca nimeni nu are curaj sa faca primul pas pentru ca o sa moara, am sa il fac eu:

Votez numeciudat!

ps: nu invinovatesc nici un politist pentru ca nu vine cu nimic deocamdata, dar va rog, nu stati asa tot jocul!

Link to comment
Share on other sites

wanksta? tu asta care citesti in globuri de cristal si stele, si stii tu sigur ca e ceva ciudat cu pch... hai aici si detalieaza :|. De ce e dubios?

Eu nu-l apar btw, eu chiar vreau sa stiu de ce? ce dovezi aveti, ce va face sa credeti ca-i murdar... ca simplu fapt ca l-a votat pe kenny nu ajunge. Iar linsam pe cine nu tre?

Link to comment
Share on other sites

nu stiu nimic, dar ce a facut el a fost patetic.. "sunt civil vreau medic" , wtf ?

n-am ce explica, ori a crezut ca il nimereste pe kenny 100%, ori a dat-o-n bara urat, prea s-a agitat cu medicul, ceea ce il face suspect dpmdv.

KOMISARE, ai activitate pe timp de noapte cumva ?:)

un politist sa-l cerceteze pe komisaru, am o banuiala ...

Link to comment
Share on other sites

' date='23 October 2011 - 16:34' timestamp='1319376871' post='6034860']

PCH e curat.

si daca il votati macar ne dam seama cine e mafie .

Asa cum ne-am dat seama cine e mafie din cei care l-au votat pe kenny?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

' date='23 October 2011 - 16:43' timestamp='1319377429' post='6034873']

votul decisiv la kenny a fost al tau. nu?

oare tu ce ai facut noaptea? ai o explicatie?

dar tu pui prea multe intrebari , ia sa-ti pun si eu tie una , tu de ce l-ai votat pe kenny?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

' date='23 October 2011 - 16:43' timestamp='1319377429' post='6034873']

votul decisiv la kenny a fost al tau. nu?

oare tu ce ai facut noaptea? ai o explicatie?

dar tu pui prea multe intrebari , ia sa-ti pun si eu tie una , tu de ce l-ai votat pe kenny?

pentru un motiv evident : a jucat lamentabil, a refuzat sa raspunda cand a fost intrebat daca a investigat ceva.

Link to comment
Share on other sites

' date='23 October 2011 - 16:43' timestamp='1319377429' post='6034873']

edit : silenr , da.

Perfect! Dupa ce moare PCH o sa avem o viziune mai larga asupra rolului tau! Totusi sper sa nu ii iei apararea doar pentru ca-i prietenul tau..

Personal nu il CRED pe PCH curat, dar e doar o parere de a mea. Momentan nu votez pe nimeni, nu vreau sa repet / repetam greseala facuta ieri (cand am linsat un politist competent), cel putin pana cand vom afla ceva concret despre cineva.

Gandeste-te si la probabilitatea ca PCH sa fie politist.. nu are rost sa o aiurim din nou.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

sa investigheze cineva pe luk.

:lol:

nu e rasul tau harap alb.....desi numai alb nu esti tu...nu? :)

mi se pare mie sau prea te ataci in conditiile in care eu nu te-am acuzat deloc decat am pus niste intrebari logice?:)

Link to comment
Share on other sites

sa investigheze cineva pe luk.

:lol:

nu e rasul tau harap alb.....desi numai alb nu esti tu...nu? :)

mi se pare mie sau prea te ataci in conditiile in care eu nu te-am acuzat deloc decat am pus niste intrebari logice?:)

nu ma atac, insa tu :

- observi ca , camaradul tau blk este acuzat.

- blk se vede acuzat si se retrage din discutii incat sa nu fie atacat si mai rau.

- tu schimbi repede pagina incat sa nu se mai discute de blk.

Edit: cine, cum si pentru cine se ataca? :)

Edited by PCH11
Link to comment
Share on other sites

sa investigheze cineva pe luk.

:lol:

nu e rasul tau harap alb.....desi numai alb nu esti tu...nu? :)

mi se pare mie sau prea te ataci in conditiile in care eu nu te-am acuzat deloc decat am pus niste intrebari logice?:)

nu ma atac, insa tu :

- observi ca , camaradul tau blk este acuzat.

- blk se vede acuzat si se retrage din discutii incat sa nu fie atacat si mai rau.

- tu schimbi repede pagina incat sa nu se mai discute de blk.

Edit: cine, cum si pentru cine se ataca? :)

da , suntem veri din frati , acuzat? kimmy i-a pus o intrebare care n-are nicio logica , 1.votul decisiv nu l-a avut blk si 2.mi-a raspuns la intrebare cu o replica cu care putea sa ii raspunda si blk ei , suna cam ciudat , nu?

Link to comment
Share on other sites

toti l-am votat pe kenny din acelasi motiv.

nush, blk parca prea are asa o determinare asupra mea fara dovezi si tu il aperi .

De ce il aperi?

De ce nu se apara el singur?

edit: blk ai fost intrebat ce ai facut tu noaptea in care smiley a dat ortu popii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...