Jump to content
Edy

Mafia 18 - Blocati in Siberia

Recommended Posts

Oups, n-am mai stat sa calculez, 75 la suta din 15 oameni e 11 deci e instant :(.

E amurg, kenny sta linistit si mananca niste resturi de paine linistit in iglul lui. Deodata, o mana de oameni vine peste el, toti sunt orbi de furie dupa moartea alexei si sunt siguri ca el este responsabil de atacuri, este injunghiat in inima de gloata. Dar, ati dat-o in bara, este politist competent si avea si vesta.

Incepe noaptea, tintele pe pm pana maine la 12 ( ziua )

Link to comment
Share on other sites

Ok, ieri tocmai am linsat un politist competent.

Sunt destul de convins ca intre cei care l-au votat sunt macar 2 mafioti daca nu mai multi sau toti. Nu cred ca mafiotii au dat tonul dar imediat cum s-au strans 2-3 voturi au inceput valul.

De asemenea dubios ca desi nimeni nu l-a crezut pe kenny, nimeni nu l-a intrebat ce investigatie a facut, macar sa stim ceva in caz ca gresim.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ieri tocmai am linsat un politist competent.

Sunt destul de convins ca intre cei care l-au votat sunt macar 2 mafioti daca nu mai multi sau toti. Nu cred ca mafiotii au dat tonul dar imediat cum s-au strans 2-3 voturi au inceput valul.

De asemenea dubios ca desi nimeni nu l-a crezut pe kenny, nimeni nu l-a intrebat ce investigatie a facut, macar sa stim ceva in caz ca gresim.

l-ai intrebat tu , nu a vrut sa raspunda , nu s-a aparat deloc , in orice caz , a jucat superprost , mai departe , cum vad eu lucrurile , nu bag mana in foc ca pch11 e negativ , dar nici de neglijat nu e , ma gandesc ca poate l-a investigat cineva noaptea trecuta si poate ne da vreun indiciu ceva

Link to comment
Share on other sites

aveti careva vreo investigatie asupra lui PCH11 ?:) pt ca pot baga mana in foc ca ceva nu e inregula.. ia zi tu pch11, ce ai facut aseara, investigatii ceva? banuiesc ca ai activitate noaptea :)

Nu am activitate de noapte din pacate ..... credeti ce vreti dar nu sunt rol negativ .

Kenny a jucat lamentabil, cand l-a intrebat si blk ce a investigat si cand l-am intrebat si eu daca a investigat ceva nu a zis nimic ....putea sa zica ceva :(

dubios cum pnm l-au nimerit pe smiley , foarte dubios !!!!

daca e vreun politist activ sa ma investigheze va rog.

Link to comment
Share on other sites

aveti careva vreo investigatie asupra lui PCH11 ?:) pt ca pot baga mana in foc ca ceva nu e inregula.. ia zi tu pch11, ce ai facut aseara, investigatii ceva? banuiesc ca ai activitate noaptea :)

dubios cum pnm l-au nimerit pe smiley , foarte dubios !!!!

ce vrea sa insemne asta?

Link to comment
Share on other sites

mor .. mor, nu ma intereseaza prea mult.

Votati-ma :( .

LOL. asta a fost sinucidere.

votez kenny

p.s. daca chiar esti politist spune pe cine ai investigat si ce ai descoperit ;)

n-a spus ce a investigat, nu s-a aparat, si-a bagat un crac in el de joc se pare.

ps: legat de pch ... aveti vreo banuiala, sau v-ati oprit la el pentru ca l-a votat pe kenny cu mai mult patos? oO

Link to comment
Share on other sites

daca e vreun politist activ sa ma investigheze va rog.

In genere politistii se abtin din a atrage atentia asupra lor in primele zile. Chiar daca te-ar fi anchetat cineva, desi tare ma-ndoiesc, nu cred ca ar fi suficient de batut in cap sa te acuze de pe acum.

Eu continui sa il sustin pe Wanksta - poate ca la PCH11 e ceva in neregula..

Link to comment
Share on other sites

aveti careva vreo investigatie asupra lui PCH11 ?:) pt ca pot baga mana in foc ca ceva nu e inregula.. ia zi tu pch11, ce ai facut aseara, investigatii ceva? banuiesc ca ai activitate noaptea :)

Nu am activitate de noapte din pacate ..... credeti ce vreti dar nu sunt rol negativ .

Dac? nu ai activitate de noapte de ce ai cerut medic ? 39.gif

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

aveti careva vreo investigatie asupra lui PCH11 ?:) pt ca pot baga mana in foc ca ceva nu e inregula.. ia zi tu pch11, ce ai facut aseara, investigatii ceva? banuiesc ca ai activitate noaptea :)

dubios cum pnm l-au nimerit pe smiley , foarte dubios !!!!

ce vrea sa insemne asta?

Cum ce sa insemne LOL ??!!! Smiley nu a atras cu nimic atentia si totusi l-au mirosit !! WTF , CUM???

aveti careva vreo investigatie asupra lui PCH11 ?:) pt ca pot baga mana in foc ca ceva nu e inregula.. ia zi tu pch11, ce ai facut aseara, investigatii ceva? banuiesc ca ai activitate noaptea :)

Nu am activitate de noapte din pacate ..... credeti ce vreti dar nu sunt rol negativ .

Dac? nu ai activitate de noapte de ce ai cerut medic ? 39.gif

Daca nu am activitate de noapte nu inseamna ca nu pot muri pe timp de noapte :)

Link to comment
Share on other sites

Si ce vrei sa spuna? sunt cel mai mare anchetator FBI, o sa rup mafia-n paispe. Vreau medic!!! LOL

de ce ar spune ca nu are activitate de noapte daca chiar ar avea? :)

pai poate ca nu vrea sa fie atacat la noapte, de aia. Da nu's eu avocatul nimanui, sa-ti explice el de ce. Sper doar sa nu fie in stilul kenny.

Link to comment
Share on other sites

Si ce vrei sa spuna? sunt cel mai mare anchetator FBI, o sa rup mafia-n paispe. Vreau medic!!! LOL

de ce ar spune ca nu are activitate de noapte daca chiar ar avea? :)

pai poate ca nu vrea sa fie atacat la noapte, de aia. Da nu's eu avocatul nimanui, sa-ti explice el de ce. Sper doar sa nu fie in stilul kenny.

de obicei cei care mint in legatura cu activitatea de noapte sunt totdeauna linsati :P

Link to comment
Share on other sites

@lukl.. de obicei sau intotdeauna? Hotaraste-te femeie!

HotnCold .. daca era uber mega agent fbi, se abtinea de la actiuni similare celor de ieri. Chiar nu e destul de evident? Si apoi, pe langa faptul ca atatia oameni se indoiesc de el, avem cam 25% sanse sa gasim un mafiot daca votam si 0% daca nu votam. Tu care zici ca e o solutie mai buna?

Link to comment
Share on other sites

@lukl.. de obicei sau intotdeauna? Hotaraste-te femeie!

HotnCold .. daca era uber mega agent fbi, se abtinea de la actiuni similare celor de ieri. Chiar nu e destul de evident? Si apoi, pe langa faptul ca atatia oameni se indoiesc de el, avem cam 25% sanse sa gasim un mafiot daca votam si 0% daca nu votam. Tu care zici ca e o solutie mai buna?

femeie esti tu fa , ai inteles ideea :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...