Jump to content
Edy

Mafia 18 - Blocati in Siberia

Recommended Posts

Dimineata de 5 ianuarie 1969, stati cu toti pe peroneu gata sa va imbarcati intr-un tren ce urmeaza sa va duca in China, la Beijing. Sunteti zambitori, relaxati, nimanui nu-i incolteste in minte ce vi se va intampla, niciun pasager nu pare dubios, toti par niste oameni normali. Intrati in tren, si totul decurge ca un drum normal, unii dintre voi ati adormit, unii ati mai discutat.

...

7 ore mai tarziu

O bubuitura se aude brusc, toti intrati in panica, si unii dintre voi constatati ca multi dintre pasageri au murit, chiar si conductorul de tren. Mersul trenului a fost oprit intentionat de catre mafia ruseasca, care s-a infiltrat printre voi, oamenii nevinovati. Va hotarati sa iesiti din tren si privind in jur constatati cu stupoare ca sunteti in Siberia. Unii isi pierd sperantele, spunand ca viata voastra este doar o chestiune de timp. Totusi, plecati la drum si gasiti din fericire cateva igluri parasite in care puteti sta pana reusiti sa dati de ajutoare. Acum scopul vostru este incercati sa omorati oamenii care credeti ca fac parte din mafia ruseasca, ea nestand pe loc, omorand cativa dintre voi in fiecare noapte.

Traiesc urmatorii indivizi :

1.lukl

2.Dark_

3.HotnCold

4.SilenR

5.blk

6.Memmorex

7.kENNNy.

8.smiley-

9.PCH11

10.Showtek

11._alexa_

12.komisaru

13. [kimmy]

14.wanksta

15.andix

16. DaddyYankee

Linsari :

8 la termen

12 instant

Fara spam inutil si nu discutati pe mess decat cei care v-am mentionat in pm-uri, bafta ! Atentie, tintele pe pm, sau pe mess chiar daca sunt off ca le vad eu cand intru.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa asteptati linistiti sfarsitul lumii :( ... click

ps: pana una-alta, puteti sa va dezvaluiti rolurile. Nu de alta, dar nu vreau sa mor fara a-mi satisface aceasta curiozitate - de a sti rolurile voastre. Ar fi indicat sa-mi trimiteti direct pm...

Link to comment
Share on other sites

Fetele, hainele jos. Trebuie s? ne men?inem temperatura corpului cât mai ridicat?.

tu prima :D

Pfff, ?i tu e?ti lesbi ? blush.gif

Stiam eu :))

Frig, prea frig. Mereu mi-am imaginat ca o sa mor pe o plaja insorita, in somn :)) sub o umbreluta :)). Pff komisare, ingroapa-l pe mirositor in zapada :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua, e dimineata si iesiti toti afara hotarati sa va duceti sa cautati resurse. La "recensamant", constatati ca lipseste alexa, o gasiti la 2-3 km de adapostul vostru, spanzurata de un copac, dupa lucrurile care le avea la ea, constatati ca era psihopat.

1.lukl

2.Dark_

3.HotnCold

4.SilenR

5.blk

6.Memmorex

7.kENNNy.

8.smiley-

9.PCH11

10.Showtek

11. -

12.komisaru

13. [kimmy]

14.wanksta

15.andix

16. DaddyYankee

Linsari : 8 la termen, 12 instant

Link to comment
Share on other sites

e bine, zic eu.. dar mai bine era un mafiot..

cum ai gandit-o pe asta?

4-5 mafioti - 1 mort pe noapte

1 psihopat - 1 mort pe noapte

Ca sa opresti 1 crima pe noapte trebuie sa omori ori 4-5 mafioti, ori un psihopat. E de 100 ori mai bine sa scapi de psihopat.

Link to comment
Share on other sites

cum am gandit ? simplu, psyho poate omora si mafioti :).. cine e ala de a gandit aiurea ?

Eu prefer sa moara cat mai putini oameni in fiecare noapte si ziua sa-i votam pe cei necurati. Poate tu ai alta agenda?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...