Jump to content
luk

Mafia 17 - Pierduti in larg

Recommended Posts

Din moment ce nimeni nu a zis nimic de mine(decat memorex pe motiv ca nu am votat nasu la termen:)))) ) si vii tu acum...este destul de clar faptul ca voi nu votati pe niste chestii clare(investigatii ale politistilor) ci doar asa...hai sa mai moara unu ca e fain.

@kenny ai grija cu remarcile astea ca nu ne tragem de sireturi.

Link to comment
Share on other sites

off:de ce toti copiii activeaza pe forumuri ? =))

on: ok votati-ma oricum nu ma prea intereseaza;cand a venit pt prima data fanatic cu ideea jocului era altceva,acum toata lumea se atarna de te miri ce motiv ...numai ca sa te elimine,trist.

Link to comment
Share on other sites

Dezvotez: IrnK

Votez: Rapture

*IrnK , chiar nu vreau sa risc sa iau un warn din cauza ta, asa ca abtine-te si ti-am mai spus , nu ma intereseaza varsta ta, te-ai vazut mai mare si ? Esti nula pentru mine .

=)))))))))))), meama ce barbat esti in spatele monitorului aluia.Nu ai o treaba cu jocul...sa nu mai zic de viata reala.tu pt mine esti 0 barat.si gata ca m-ai plictisit.

Link to comment
Share on other sites

Eu inteleg ca aveti "motive" sa o votati pe irimuka, dar voua nu vi se pare ca kenny va sfideaza inteligenta DOHHHHH!!!

Omu s-a dat de gol de la primul vot si inca e p`aci (nu ca am fi votat gresit pana acum ...).

ps; memo n-am vrut sa-mi mai bat capu cu tine si cu motivu de care m-ai acuzat ...

vezi ca si la sidox am votat tot ultimu ... si daca nu votam nu se strangeau suficiente voturi pt linsare.

Da, si mie imi place mai degraba sa analizez "comportamentul" jucatorilor decat sa ma iau dupa un wannabecop, dar tu deja o duci la extrem.

LE:

Dezvotez: IrnK

Votez: Rapture

*IrnK , chiar nu vreau sa risc sa iau un warn din cauza ta, asa ca abtine-te si ti-am mai spus , nu ma intereseaza varsta ta, te-ai vazut mai mare si ? Esti nula pentru mine .

UITE CE VOTEAZA OMU HAHAHAHHAHAHA

MORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

:rofl1: x10

E P I C

Link to comment
Share on other sites

Asa cum ziceti voi :)

* eu chiar va rog sa ma votati , iar dupa ce sunt linsat , sa-l rugati pe iceman sa va stearga contul de pe forum , asta e conditia mea in caz ca sunt doctor , daca nu sunt doctor , atunci bravo mie .. ma joc cu voi cum vreau .

Link to comment
Share on other sites

Asa cum ziceti voi :)

* eu chiar va rog sa ma votati , iar dupa ce sunt linsat , sa-l rugati pe iceman sa va stearga contul de pe forum , asta e conditia mea in caz ca sunt doctor , daca nu sunt doctor , atunci bravo mie .. ma joc cu voi cum vreau .

Stii care e problema ... ?!

Atunci cand mai mult incurci decat ajuti (plecand de la premisa ca esti om bun), e mai bine fara. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...