Jump to content
luk

Mafia 17 - Pierduti in larg

Recommended Posts

Memmorex - Sunt bodyguard.

Dark_ - ??

Kennyyy. - ??

PCH11 - Activitate foarte scazuta.A votat o singura data pe Ursuletz(mafiot)

Irnk - Activitate foarte scazuta.A votat o singura data cand Usuletz era deja la termen.

DOC - Daca nu era el,Nasu nu murea...

dievdash - ??

Kanghu - Activitate foarte scazuta.

sunt eu , un haiduc - ??

liquidlove - Cand a aflat ca am avut activitate noaptea pe Silenr mi-am dat seama ca e curat.

Aia verzi sunt curati sigur.Aia rosii sunt suspecti.Aia negrii...nu stiu.

Link to comment
Share on other sites

Daca am activitate scazuta poate ca am cu un motiv ;)

Asta nu inseamna ca nu sunt activ :)

Pe moment nu votez nimic, astept sa apara cineva cu dovezi

Doc - ai mai facut ceva investigatii?

Edited by PCH11
Link to comment
Share on other sites

Votati =]] , am spus si pe paginile anterioare , votati cu capu` nu cu degetele :)

Memmorex - Sunt bodyguard.

Dark_ - ??

Kennyyy. - doctor

PCH11 - Activitate foarte scazuta.A votat o singura data pe Ursuletz(mafiot)

Irnk - Activitate foarte scazuta.A votat o singura data cand Usuletz era deja la termen.

DOC - Daca nu era el,Nasu nu murea...

dievdash - ??

Kanghu - Activitate foarte scazuta.

sunt eu , un haiduc - ??

liquidlove - Cand a aflat ca am avut activitate noaptea pe Silenr mi-am dat seama ca e curat.

Aia verzi sunt curati sigur.Aia rosii sunt suspecti.Aia negrii...nu stiu.

V-am mai zis de vreo 2-3 ori .

Edited by kENNyyy.
Link to comment
Share on other sites

"iar capul acestuia gasit in frigiderul din camera lui Ursuletz"

Ce mai poate fi de spus?

Votez Ursuletz

de ce trebuie sa privesti asa?

sa vedem ce au investigat politisti daca au facut asta

votez si eu pe Ursulet

ps: nu inteleg motivul pentru care mai exista vreo cineva care crede ca nu-s pozitiv...

Link to comment
Share on other sites

cu warn sau fara, mi se pare AIUREA felul in care votati voi, ceea ce voi spune nu are nici o legatura cu rolul meu sau alte chestii, ci felul in care voi votati

de cand joc, aceeasi chestie, daca o persoana vine cu voturi la sfarsit, din start ea e suspecta, indiferent de probleme din viata reala

lucru asta te priveste memorex, n-ai nici o treaba cu ce se intampla uneori, si vezi doamne daca o pers nu voteaza decat la sfarsit, e mafiot sau murdar.. nu stiu cum sa iti explic, dar unele persoane au o viata reala, in care sunt ocupati

asta se intampla intotdeauna, in maj mafiilor, daca unu spune asta, hop toti sar si il urmeaza.. aveti cap sa ganditi, iar daca asta te face suspect, las-o dracului de joc.. mi s-a cam acrit.

nu cred ca acest lucru trebuie sa fie un criteriu dupa care sa votati, e complet deviat de la joc, iar voi vad ca nu va dati seama.. trist

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt foarte convins :|

Poate ca are alt rol malefic si nu mafiot....hmm

Desi nu vreau sa votez precum o alta oitza din turma....merg pe mana voastra, desi nu sunt 100% sigur

Hope you are right .... votez cu indoiala insa nu vreau sa o mai lungim mult

Votez IrnK

Link to comment
Share on other sites

My head hurts...

Votam Irnk?

Si Kenny are dreptate...Irnk e mult mai suspecta decat el.

VOT FINAL.

Dezvotez Kenny

Votez Irnk.

Cunoscand-o pe Irnk, tare ma tem ca motivul pentru care a pus intrebarea aia nu denota chiar faptul ca e mafiot! <daca intelegeti aici ce vreau sa zic>

Cat despre rol.. Fiecare poate sa spuna ca e y sau z - asta nu inseamna ca e si adevarat... Eu unul nu imi dezvalui rolul din varii motive, dar tot ce va pot spune e ca sunt pozitiv - si ca sper sa nu am vreo vizita mai putin placuta la noapte :D In orice caz Kenny, daca tu tot sustii ca esti medic, nu inseamna ca noi te si credem....

Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca e foarte simplu` sa`ti dai seama ce rol are fiecare "jucator" , dar nu vreau sa ma complic pentru ca ma agit degeaba , zic de 2-3 ori ca sunt Doctor , voi tot ma votati , face-ti bors mai pe romaneste si va garantez ca mafia castiga . :)

SilenR , e treaba ta daca ma crezi sau nu , dar daca eu mor , mafia castiga .

Edited by kENNyyy.
Link to comment
Share on other sites

cu warn sau fara, mi se pare AIUREA felul in care votati voi, ceea ce voi spune nu are nici o legatura cu rolul meu sau alte chestii, ci felul in care voi votati

de cand joc, aceeasi chestie, daca o persoana vine cu voturi la sfarsit, din start ea e suspecta, indiferent de probleme din viata reala

lucru asta te priveste memorex, n-ai nici o treaba cu ce se intampla uneori, si vezi doamne daca o pers nu voteaza decat la sfarsit, e mafiot sau murdar.. nu stiu cum sa iti explic, dar unele persoane au o viata reala, in care sunt ocupati

asta se intampla intotdeauna, in maj mafiilor, daca unu spune asta, hop toti sar si il urmeaza.. aveti cap sa ganditi, iar daca asta te face suspect, las-o dracului de joc.. mi s-a cam acrit.

nu cred ca acest lucru trebuie sa fie un criteriu dupa care sa votati, e complet deviat de la joc, iar voi vad ca nu va dati seama.. trist

Mie mi se pare un criteriu destul de bun.Tu daca esti mafiot nu dai votul imediat impotriva unui camarad.

Si in plus...Daca esti mafiot poti sa spui oricand ca nu ai timp sa intri pe forum tocmai pentru a nu fi suspectat pentru inactivitate :)

Link to comment
Share on other sites

Sunt de parere cu tine Memm , dar unii chiar nu pot intra des pe forum .

Sunt de acord cu tine.Nu am nimic impotriva lor.Nu putem sta tot timpul pe forum.Dar sa nu vina sa-mi zica ca n-am nicio treaba cu ce se intampla...Ma leg de cele mai mici detalii,mai relevante sau nu daca nu vine nimeni cu ceva clar.Si gata cu discutia pe langa joc ca n-am chef sa iau warn...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...