Jump to content
luk

Mafia 17 - Pierduti in larg

Recommended Posts

Eu banuiesc, dar daca-l scoatem si nu-i murdar imi sariti in cap.

Baga mare ... si vedem noi ce se mai intampla dupa

Ok, e simplut.

Asear? tinta mea a fost silenr, ?i-au exercitat asupra lui abilit??ile 2 persoane.

Prima, Memmorex , pe urm? DOC

Eu m? gândesc c? unul e doctor ?i cel?lalt e the bad guy. Doar findc? s-au anulat unul pe cel?lalt cât timp Silenr e înc? viu.

Link to comment
Share on other sites

Eu m? gândesc c? unul e doctor ?i cel?lalt e the bad guy. Doar findc? s-au anulat unul pe cel?lalt cât timp Silenr e înc? viu.

Cam ciudata chestia asta: eu nu stiu daca am fost atacat sau nu ... Sa vedem ce mai are lumea de spus.. ar putea fi cum ai spus tu sau ar putea fi amandoi pozitivi. Totusi Memorex imi da de gandit (3 posturi / 3 voturi; prea "scurt si la obiect").

Link to comment
Share on other sites

Eu te-am protejat pe tine pentru ca m-am gandit ca te-ar ataca cineva.Despre Doc nu stiu ce sa zic...Nu l-am urmarit prea bine incat sa-mi dau seama ce rol are.

Si Liquid - Scuze ca te-am votat.Acu ai dovedit ca esti pe bune :P .

Ah...Si nu sunt doctor.Sunt bodyguard.Exista sansa de a omora un atacator.Acum nu stiu daca Doc are rol bun sau sansele au fost de partea lui.

Link to comment
Share on other sites

Bun , scuzati-mi intarzierea . Nu cred ca mai conteaza:)

Doc , scuzele mele ca te-am banuit , noaptea asta mi-a demonstrat contrariul :tiphat:

Good play mafia ...dark_ te-ai cam dat de gol singur ce esti .

Un vot care nu e argumentat e dat de un mafiot care se bazeaza pe efectul turmei .

votez Dark_ , sa aveti asta in vedere maine dupa ce mor ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...