Jump to content
luk

Mafia 17 - Pierduti in larg

Recommended Posts

Rapture te rog ceva.. daca nu esti mafiot si esti politist, asa cum afirmi, spune-ne rezultatele investigatiilor tale. Eu ti-am zis, singura concluzie la care am putut ajunge a fost ca tu esti mafiot. :tiphat:

ps: iti zic pe mess si ce roluri cred ca au ceilalti

Cum poti sa zici ma frate ca e SINGURA concluzie cand il ai pe kenny care se schimba cu votu dupa cum bate vantu (nu voteaza andix, dar voteaza liquid instant + multe altele), il ai pe kungu care voteaza si arunca vorbe alan-dala, uite-l acum pe PCH11 cum sare cu votu ca niciodata... tu crezi ca toti astia sunt politisti care au avut azinoapte razie la mine in camera ?

Blk - curat (politist)

Andix - curat (nas)

Memorex - curat (politist)

Smiley - curat (psiho)

Dark_ - curat (?)

Nu stiu cat de mult ma scapa pe mine voturile astea, pt ca aproape toti cei anchetati sunt morti.

Prima data i-am anchetat pe cei care stiam ca au mai jucat ... si cat inca nu se intamplau prea multe lucruri interesante ziua. Cand actiunea a luat amploare imaginea arata cam asa:

- doc - politist - de la el a plecat votul cu sidox

- liquid - polist(gen) - rezultate reale

- kenny - jucator de cacealma - mafie

- silenr - am crezut sincer ca esti doctor de la inceput, dar treptat m-ai schimbat parearea

- dark - jucator neutru

- alte personaje: iri, kughu, pch -- care nu prea au activat

Deci, daca pana aseara am anchetat persoane la modul subiectiv (la ghici), aseara a trebuit sa aleg intre tine si dark pt ca aveati influenta asupra celorlalti si nu am putut sa va incadrez in nici un rol.

+ dupa cum vezi, toate rezultatatele sunt "CURAT", deci nu puteam sa vin sa spun: "ba l-am anchetat pe x - e curat", pt a-mi da rolul pe fata si a nu aduce nici o informatie relevanta.

Cam asa sta treaba ...

Link to comment
Share on other sites

devotez dark ///// votez rapture

Desii nu-s sigur.

HAHAHAHHAHAHA

BINE DICA!!!

DE TINE AVEAM NEVOIE!!!

game over

va pup, nu mai pot cu nervii

le; liquid, atunci cand votam andix, kenny vota liquid ... si acum am voteaza pe mine.

Sa nu mai zic ca am fost primul care ti-a luat apararea cand aveai 5 voturi ... gg gandesti

Link to comment
Share on other sites

Eu ma bucur ca sunt considerat mafiot ( ceea ce si sunt =)):)))) ) si ca iti fortezi creierul sa explici in mii de cuvinte ceva ce e nul pentru toti :)) .

Sa-mi arati si mie unde nu l`am votat pe sidox , marele om al legii .

Ma joc mafia cu alde kenny.

Ba, nu stau acum sa-ti dau quote la toate aberatiile, la fel cum nu stau sa recitesc 10 pagini de forum si sa aduc dovezi pt fiecare.

La fel dark imi arata mai sus quote de la toti jucatorii care au votat sidox, si asta e considerat ca el e curat.

EU, inainte sa votez SIDOX, am zis: ori e curat, ori e nas!!! - VOT DECISIV PT ELIMINAREA LUI!!!

Normal, asta am spus-o ca mi s-a sculat mie pe dreapta.

Eu ii inteleg p`astia mafioti sa vorbeasca prostii ca nu stiu pe unde sa o mai scoata, dar voi astialalti (liquid, silenr(daca esti curat)), chiar nu puteti sa filtrati putin evenimentele.

Daca plecati de la premisa ca am o putere de convingere si mint in asa hal incat sa va schimb voturile "pertinente" si refuzati sa vedeti atitudini clare de mafiot, inseamna ca imi racesc degeaba gura.

...trist

Link to comment
Share on other sites

eu sunt absolut in ceata.. in afara de niste inchipuiri pe care mi le-am facut de-a lungul jocului, habar nu am de nimic.

Ma plictisesti cu predicile tale, modul in care arunci vina in stanga si-n dreapta, e destul de amuzant .

E al 2 lea joc la mine, fara intepaturi domnule "nascut invatat" .

Hai noapte buna .

Termin-o.. insist!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...