Jump to content
luk

Mafia 17 - Pierduti in larg

Recommended Posts

Vot argumentat ? Eu am mers pe mâna lui DOC!. smile.gif Chiar dac? e?ti curat ( posibil ), tot afl?m ceva ( liquid este mafiot, DOC la fel, etc ). Este mai bine s? vot?m totu?i pe cineva ?i în urma mor?ii lui s? afl?m ceva, decât s? nu vot?m.

P.S. În noaptea anterioar? pe cine ai investighat ?

Link to comment
Share on other sites

Vot argumentat ? Eu am mers pe mâna lui DOC!. smile.gif Chiar dac? e?ti curat ( posibil ), tot afl?m ceva ( liquid este mafiot, DOC la fel, etc ). Este mai bine s? vot?m totu?i pe cineva ?i in urma mor?ii lui s? afl?m ceva, decât s? nu vot?m.

Pe principiul - hai sa omoram un politist care ne poate da dovezi despre mafioti decat sa il pastram si sa omoram un mafiot in loc , yea ?;;)

Nu.

Ti-am zis deja

SilenR - curat , Liquidlove - murdar , Doc! - curat .

Si daca mor , nu il omorati degeaba pe doc! .Folositi votul pt liquid sau pt alte persoane ( nu cred ca-s singurul politisti din joc , but i`m the best of them B-) )

Link to comment
Share on other sites

Vot argumentat ? Eu am mers pe mâna lui DOC!. smile.gif Chiar dac? e?ti curat ( posibil ), tot afl?m ceva ( liquid este mafiot, DOC la fel, etc ). Este mai bine s? vot?m totu?i pe cineva ?i in urma mor?ii lui s? afl?m ceva, decât s? nu vot?m.

Pe principiul - hai sa omoram un politist care ne poate da dovezi despre mafioti decat sa il pastram si sa omoram un mafiot in loc , yea ?;;)

Nu.

Ti-am zis deja

SilenR - curat , Liquidlove - murdar , Doc! - curat .

Si daca mor , nu il omorati degeaba pe doc! .Folositi votul pt liquid sau pt alte persoane ( nu cred ca-s singurul politisti din joc , but i`m the best of them B-) )

Na, na, na ...

Liquid n-are cum sa fie murdar ...

Sincer, nu eram prea hotorat sa te votez, dar acum chiar nu pot sa te iert.

Votez SIDOX (nas) :>

ps; medicu ala, stiti voi ...

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ciudat...

Irnk - L-a votat pe Ursuletz cand deja erau 13 voturi si "termenu" era la 11...Activitate foarte putina si totusi este tinuta in joc.Banuiesc ca are activitate de noapte...

PCH11- Nu l-am vazut decat in a doua zi cand l-a votat pe Ursuletz.

sunt eu , un haiduc - A votat Ursuletz cand erau deja 14 voturi si "termenu" era la 11.

PS - Niciunu din cei de mai sus nu a votat la Sidox.

PPS - Kanghu e Rapture?Daca da,sigur e mafiot cel putin unu din cei 3 de sus.

Edited by Memmorex
Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ciudat...

Irnk - L-a votat pe Ursuletz cand deja erau 13 voturi si "termenu" era la 11...Activitate foarte putina si totusi este tinuta in joc.Banuiesc ca are activitate de noapte...

PCH11- Nu l-am vazut decat in a doua zi cand l-a votat pe Ursuletz.

sunt eu , un haiduc - A votat Ursuletz cand erau deja 14 voturi si "termenu" era la 11.

PS - Niciunu din cei de mai sus nu a votat la Sidox.

PPS - Kanghu e Rapture?Daca da,sigur e mafiot cel putin unu din cei 3 de sus.

pft,te-ai gandit tu sa mai elimini pe cineva ,ca sa traiesti cu afacerile tale murdare.Mi-am cerut scuze fata de moderator am avut niste probleme si de aia nu am putut activa.

Faptu ca nu am votat nu poate fi un criteriu ca as fi maafie. :)

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ciudat...

Irnk - L-a votat pe Ursuletz cand deja erau 13 voturi si "termenu" era la 11...Activitate foarte putina si totusi este tinuta in joc.Banuiesc ca are activitate de noapte...

PCH11- Nu l-am vazut decat in a doua zi cand l-a votat pe Ursuletz.

sunt eu , un haiduc - A votat Ursuletz cand erau deja 14 voturi si "termenu" era la 11.

PS - Niciunu din cei de mai sus nu a votat la Sidox.

PPS - Kanghu e Rapture?Daca da,sigur e mafiot cel putin unu din cei 3 de sus.

Rapture = sunt eu, un haiduc

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ciudat...

Irnk - L-a votat pe Ursuletz cand deja erau 13 voturi si "termenu" era la 11...Activitate foarte putina si totusi este tinuta in joc.Banuiesc ca are activitate de noapte...

PCH11- Nu l-am vazut decat in a doua zi cand l-a votat pe Ursuletz.

sunt eu , un haiduc - A votat Ursuletz cand erau deja 14 voturi si "termenu" era la 11.

PS - Niciunu din cei de mai sus nu a votat la Sidox.

PPS - Kanghu e Rapture?Daca da,sigur e mafiot cel putin unu din cei 3 de sus.

Rapture = sunt eu, un haiduc

Oh...Chestia e ca rapture l-a votat pe Sidox dar e suspect si la faza cu Ursuletz...

Eu Votez PCH11

Link to comment
Share on other sites

De ce SidoX, care s`a dat drept politist a spus ca SilenR si DOC! sunt curati ? A spus ca liquid e murdara, ea avand rol pozitiv.

Link to comment
Share on other sites

Atunci propune . Nu conteaza ca a votat al2lea , din contra , a votat sa se scoata , daca nu vota era clar ca era mafiot , asa e 50/50 .

dezvotez silenr

Astept propuneri de vot sa nu`mi aud dupa vorbe ca .. vai doamne .

Edited by kENNyyy.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...