Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Triade*.Eu nu activez ca am ban,benny are probleme cu pc,si altii poate ca jaoca cand nu esti tu on,nu toti jaoca la acelasi interval de ore.

parerea ta.. eu sunt on aproape toata ziua, si doar cativa am vazut pe server, itv.Drey, Ruller, benny, kvl, Accent, jie, symbol, cossy, LoLz0r, filtzer, raknet si minu_csn .. numai pe ei i-am vazut din toata lista asta :) tot respecul pentru ei :beer:

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor Traide:

Symbol

Jie

cossy

keNNyyy

sOuNdy

minu_csn

TwIIsT

iPhone - nu l-am vazut ON pana acum

ToaderMihai - nu l-am vazut ON pana acum

SexDrive

VictorM3 - nu l-am vazut ON pana acum

TwiNkie

sNNo - nu l-am vazut ON pana acum

RaDu - nu l-am vazut ON pana acum

Potco - nu l-am vazut ON pana acum

0megga - nu l-am vazut ON pana acum

RaZzVAN - nu l-am vazut ON pana acum

kvL

Benny

Kunio - nu l-am vazut ON pana acum

Accent

Sucre

Th3_GoD

The_StaR - nu l-am vazut ON pana acum

RuLLeR

ConVicT - nu l-am vazut ON pana acum

K1dduletz - nu mai e la noi

LoLz0r

filtzer

cocaina - nu mai e la noi

raKneT

Sevraje

itv.dRey

Pacat ca din cati suntem pe aceasta lista doar 6 7 activeaza :|

EDIT

Edited by DRG
Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor Traide:

Symbol

Jie

cossy

keNNyyy

sOuNdy

minu_csn

TwIIsT

iPhone - nu l-am vazut ON pana acum

ToaderMihai - nu l-am vazut ON pana acum

SexDrive

VictorM3 - nu l-am vazut ON pana acum

TwiNkie

sNNo - nu l-am vazut ON pana acum

RaDu - nu l-am vazut ON pana acum

Potco - nu l-am vazut ON pana acum

0megga - nu l-am vazut ON pana acum

RaZzVAN - nu l-am vazut ON pana acum

kvL

Benny

Kunio - nu l-am vazut ON pana acum

Accent

Sucre

Th3_GoD

The_StaR - nu l-am vazut ON pana acum

RuLLeR

ConVicT - nu l-am vazut ON pana acum

K1dduletz - nu mai e la noi

LoLz0r

filtzer

cocaina - nu mai e la noi

raKneT

Sevraje

itv.dRey

Pacat ca din cati suntem pe aceasta lista doar 6 7 activeaza :|

EDIT

Dabea ati intrat si deja ''faceti legea''? cine sunteti voi ca sa judecati cine intra si cine nu? cred ca acest lucru trebuie sa fie judecat de cei doi lideri si apropo unii dintre noi avem si o viata personala nu numai samp toata ziua.Si poate va mai uitati si voi la 'inactivitate'.

Link to comment
Share on other sites

Ruller?cum nu mai vazut on pana acum?nu am mai activat doar de 5 zile din cauza banului si nu o sa activez pana pe 4 iulie.Inainte de ban vrei sa zici ca nu mai vazut? :banghead:

pai eu stiu ca daca nu activezi timp de 7 zile vei fi demis:|

Link to comment
Share on other sites

in legatura cu materialele pe care trebuie sa le facem... maine o sa iau eu jobul si o sa fac materiale cine vrea fac si pentru el pentru a nu-si mai schimba jobul pentr 15 minute :D

cine vrea il rog sa posteze aici sau sa ma anunte in game.. si sa imi dea 30.000$ sau 15.000 acum si 15.000 cand vi le inmanez pentru a nu exista discutii..

daca sunteti interesati ma puteti contacta in game, sau dati un reply aici pentru a nu cumpara de la altii la supra pret :D

Link to comment
Share on other sites

Maine 1 iulie , ora 15:00 , va avea loc o sedinta urmata de un antrenament.Prezenta este obligatorie , cine nu poate ajunge este rugat sa posteze la discutii .

Nu pot ajunge,ban.

Duminica sau luni o sa revin si eu.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca nu se prea grabeste stafful sa imi scoata banul pe ip . Nu stiu cat o sa mai inactivez ..in 17 Iulie plec din tara si nu stiu cand o sa am net acolo . Sa speram ca se gandesc si pana in 17 imi scot si mie ban-ul . Imi cer mii de scuze pentru inactivizte , am asa o pofta de joc..

Link to comment
Share on other sites

The Mafia si Balls au castigat? Aia au votat pe prieteneala. Niciodata nu i-am vazut sa se organizeze ca noi si sa mearga la kill sau wanted. Oricum, putin imi pasa care au iesit castigatori atata timp cat stim deja ca noi si alianta facem legea pe server.

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

The Mafia si Balls au castigat? Aia au votat pe prieteneala. Niciodata nu i-am vazut sa se organizeze ca noi si sa mearga la kill sau wanted. Oricum, putin imi pasa care au iesit castigatori atata timp cat stim deja ca noi si alianta facem legea pe server.

Asta chiar asa este,chiar nu iam vazut sa se uneasca sau mai stiu eu ce.

Ps:Se pare ca tiau dat 2 dintre The Mafia - :))

Link to comment
Share on other sites

in legatura cu materialele pe care trebuie sa le facem... maine o sa iau eu jobul si o sa fac materiale cine vrea fac si pentru el pentru a nu-si mai schimba jobul pentru 15 minute :D

cine vrea il rog sa posteze aici sau sa ma anunte in game.. si sa imi dea 10.000$

daca sunteti interesati ma puteti contacta in game, sau dati un reply aici pentru a nu cumpara de la altii la supra pret :tiphat:

2ewme7c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...