Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

• The Godfather - Leader

1. Casio

2. Razor_Lucy

• Consigliere - rank 5

3. Accent

4. KvL

• Capo - rank 4

5. Jones

• Soldier - rank 3

6. Salvatore

7. BibeLoW

8. Crusade

9. Mr.Flok

• Associate - rank 2

10. PownEd

• Outsider - rank 1

11. Mitzu ??

12. kEnTz0r

13. yAk

14. CRoNoS

15. Bedezeu ??

16. Balo

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

??-inactiv

In caz ca am uitat pe cineva ,spuneti .

Dupa cum se vede suntem in inferiotate de membrii .Sa speram ca dupa acele invitatii va arata lista ceva mai bine .

Link to comment
Share on other sites

De ce te-ai grabit sa faci tu lista acum? pe cand noi avem sedinta miercuri,era mai bine pana atunci mai intra cineva

Pentru ca sa stim cine trebuie sa se prezinte la sedinta si in cazul in care mai e cineva in factiune sau nu , sa se dezbata la sedinta si ca sa se poata posta lista sigura la Lista membriilor .Chestiile astea mi le poti spune si in joc .Si cum am mai spus ,repet : Un nume la semnatura nu ar strica .

Link to comment
Share on other sites

Joi, 8 septembie 2011, ora 17:00, va avea loc o sedinta urmata de un antrenament. Prezenta este obligatorie, cine nu poate ajunge este rugat sa posteze la discutii!

Peste cateva minute plec din oras , poate intarziu , poate nu ajung , dar poate ajung nu stiu inca nimic sigur .. o sa incerc sa ajung cat de repede pot ...

?????

Link to comment
Share on other sites

Multumim Casio :).

# Maine, 21 Septembrie, ora 19:30, va avea loc o sedinta urmata de un antrenament. Prezenta este obligatorie , cine nu poate venii anunta la discutii !

Ora sedintei : 20:30 (am inteles ca majoritatea nu puteti ajunge la ora 19:30).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...