Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Nu imi e frate de asta..ca nu mor daca stau 14 zile fara..dar sti carei faza?de ex: vreu sa intr intro factiune..ma intreaba: Warn-uri? 1..ce zice ala?mda asta dabea sa deschis sv si are warn..Ban'uri?: unul de 14 zile..si tot asa..si imi afecteaza mult si la vro functie mai importanta..si dc?din cauza lui badu;)..mi se ia curentu si imi da ban 14 zile,asa ii place lui sasi bata jok.

Link to comment
Share on other sites

keny,iti spun eu ca nici tie nu ti'ar conveni sa iei ban absolut degeaba..ce crezi tu e trb ta..stiu ce am facut si stiu ca nu meritam ban in nici un caz..sa zicem warnu'l ca lam batut pala de mai multe ori,dar ban in nici un caz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In fiecare seara pana la Supremacy SA ora 22:00 vor avea loc antrenamente. Prezenta este OBLIGATORIE, in caz ca nu pot ajunge la unul din antrenamente asta nu inseamna ca nu se mai fac, unul cu rankul mare va va organiza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In fiecare seara pana la Supremacy SA ora 22:00 vor avea loc antrenamente. Prezenta este OBLIGATORIE, in caz ca nu pot ajunge la unul din antrenamente asta nu inseamna ca nu se mai fac, unul cu rankul mare va va organiza.

Ce rau imi pare ca nu pot ajunge nici la antrenamente nici la supremacy...

Link to comment
Share on other sites

Deci am zis un lucru si se pare ca va durut undeva. De la Supremacy imi iau adio, nu-l mai castigam ca vad ca nu va sinchisiti cu nimic. Sa nu asteptati sa fiu mai bun alta data cu voi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mai bine am organiza antrenamentele dimineata pe la 10 11 ca atunci am vazut ca suntem foarte multi online :D seara e mai aiurea ca multi dintre noi iesim prin oras cu prietenii si nu o sa lasam distractia din oras pentru un joc, asta din punctul meu de vedere

Link to comment
Share on other sites

Eu la ora 10 seara ies pe afara si am zis hai, treaca mearga si sa intru. Voi ati ales ca antrenamentele sa fie la 10 si tot nu ati aparut. Oricum, sa nu va mai plangeti. Alta data cand hotarasc ceva nu ma mai intereseaza daca sunteti multumiti sau nu. Care nu apare sau care nu respecta sanctionez, scurt si la obiect. Ce fac acum stau sa ma rog de voi ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mda . Nu ma mira faptul pentru care e nervos Jie . Voi acum pe bune fara nici un regret nu va dati absolut de loc interesul. Adica l-ati suparat ieri pe jie da ?Macar azi puteati sa faceti un efort sa fiti on ..macar asa sa vada si el ca regretati si ca no sa se mai intample . Am vorbit cu Symbol a spus ca e plecat ma rugat sa fac eu antrenamentul . Hai sa intru pe server sa il fac.. Benny , itv.dRey on ..multi . Infine :-j faceti ce vreti daca nu vreti ca factiunea sa fie ce a fost ca si inainte de wipe ,va doare undeva ..nare rost stresul .Supermacy e un subiect incheiat .

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor Traide:

Symbol

Jie

cossy

keNNyyy

sOuNdy

minu_csn

TwIIsT

iPhone

ToaderMihai

SexDrive

VictorM3

TwiNkie

sNNo

RaDu

Potco

0megga

RaZzVAN

kvL

Benny

Kunio

Accent

Sucre

Th3_GoD

The_StaR

RuLLeR ConVicT

K1dduletz

LoLz0r

filtzer

cocaina

raKneT

Sevraje

itv.dRey

Pacat ca din cati suntem pe aceasta lista doar 6 7 activeaza :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...