Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Anunt !! Cine mai este de intrat pentru Supremacy sa vina in urmatoarele 5 minute maxim , macar minim 7 sa fim. Bafta !!

Cine nu intra sa aiba un motiv bine intemeiat.

Prezenti

- Lolecs

- iNuke

- s3dativ

- ReDDoGs

- sTyler

- Jones

- Thierry

w0lfy. banned

Link to comment
Share on other sites

Sper sa ne revedem cu bine baietii, aveti grija de factiune si de Stefan! si invers. Deja mi-e dor de atmosfera care o faceam, sa aveti bafta la kill, si sa vad the triads cea mai buna mafie..pe toate banner-ele care vor urma !!

Respect tuturor!!

Link to comment
Share on other sites

Sper sa ne revedem cu bine baietii, aveti grija de factiune si de Stefan! si invers. Deja mi-e dor de atmosfera care o faceam, sa aveti bafta la kill, si sa vad the triads cea mai buna mafie..pe toate banner-ele care vor urma !!

Respect tuturor!!

Felicitari thierry , multumesc pentru activitatea , munca si ajutor.Succes.

Link to comment
Share on other sites

Sper sa ne revedem cu bine baietii, aveti grija de factiune si de Stefan! si invers. Deja mi-e dor de atmosfera care o faceam, sa aveti bafta la kill, si sa vad the triads cea mai buna mafie..pe toate banner-ele care vor urma !!

Respect tuturor!!

Felicitari!, si mie :crybaby:, succes

Link to comment
Share on other sites

Daca ma puteti ajuta si pe mine sa imi faceti niste userbaruri stiu ca topicul asta e pentru discutii dar vreau si eu niste userbaruri cum puteti voi sa le faceti dar sa fie frumoase.

:clapping:

Link to comment
Share on other sites

Daca ma puteti ajuta si pe mine sa imi faceti niste userbaruri stiu ca topicul asta e pentru discutii dar vreau si eu niste userbaruri cum puteti voi sa le faceti dar sa fie frumoase.

:clap:

Eram in stare de aberatie cand am spus asta :-O

Link to comment
Share on other sites

Salut,de ieri va sunt coleg,sper sa ne intelegem bine si sa facem o treaba cat mai buna :D

Bine ai venit sper sa ne distram :>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...