Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

A2-a editie incepe pe 17 aug ora 14:00 .

Armele : M4 si Deagle

Liderii au timp pana pe 16 aug ora 14:00 sa isi inscrie factiunea.

As vrea din partea voastra prezenta a cat mai multora, sa demonstram ca putem si noi castiga.

Pentru cine nu stie inca , maine adica pe 17 august , ora 14:00 , e Faction Championship

Link to comment
Share on other sites

Luni(maine),ora 21:00 va avea loc o sedinta urmata de antrenament,cine nu poate ajunge sa posteze la discuti,vreau sa fiti on toti sa lamurim lucrurile si sa ne apucam de treaba.

O sa fiu prezent in proportie de 98% , doar daca se intampla sa imi pice curentu nu ajung sau apare vreo problema...

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor The Triads :

The Godfather - rank 6

1. Extrem

2. Ionut

Consigliere - rank 5

3. Chuck

Capo - rank 4

4. Mr_Clau

Solider - rank

5. Jones

Associate - rank 2

------------

Outsider - rank 1

6. Stalker

7. Cosmin001

8. negru

Am nevoie de activitate nu de cantitate,ganditi-va de 2 ori inainte sa intrati.V-am demis pentru ca v-a fost greu sa va prezentati si la sedinta,ce sa mai zic de activitatea voastra...

Link to comment
Share on other sites

Topicul de demisi este mai jos,nu ai o treaba cu mafia sau cu jocul,oricum te demiteam eu ca esti inactiv si nu-mi place comportamentul,am nevoie de calitate nu cantitate.Demis.

Link to comment
Share on other sites

Revin Triadele !! The Triads revine,sa continuam traditia !! Pe langa caterinca pe care am facut-o impreuna (Gadget :)) ) am ownat tot azi. Nu ne-a scapat nimic,taxa de protectie una dupa alta si war-uri deasemenea.Sa nu uitam niciodata:calitatea conteaza,nu cantitatea.

http://img827.imageshack.us/img827/1953/samp028hf.png nu moare niciodata.

Link to comment
Share on other sites

Tot asa baietii cand revin de la munte va pregatesc niste prime :D , daca continuati asa.

Multumesc celor care au intrat sa ajute in momentul acesta dificil pentru factiune.

Asteptam primele(eu vreau mai mare ca am rank mare :)) ) pana revi tu o sa ne facem propriul oras:)))

Link to comment
Share on other sites

Topicul de demisi este mai jos,nu ai o treaba cu mafia sau cu jocul,oricum te demiteam eu ca esti inactiv si nu-mi place comportamentul,am nevoie de calitate nu cantitate.Demis.

Ionut.Nu are rost sa minti ca ai vrut sa ma demiti.Nai avut cum sa sti tu daca am fost inactiv pentru ca tu nai fost aproape deloc pe server sa vezi cum joc eu.De cand am fost eu in The triads tu nai fost la nici un war si nu are rost sa spui lucruri pe care nici nu le sti.

Link to comment
Share on other sites

Mint eu?Am martora toata factiunea cand ti-am zis ori te apuci de treaba ori te demit eu,nu mai posta aici ca cer warn pentru tine,nu mai faci parte din factiune si stai linistit ca sunt destul de activ si merg la waruri daca sunt bine organizate sau facute de mine :P .

Link to comment
Share on other sites

Poate sa fie martora toata factiunea cand ai zis.Recunosc da am fost in joc dar nu numai de tine pot fi facute warurile,si pe de alta parte ia intrebai pe colegii tai de echipa si vezi ce iti spun toti dar numai sa spuna adevarul ca le este cam frica de tn si nu te-am vazut ca esti activ pentru ca nai fost.Si seara nu ai fost deloc sa vezi cum am jucat eu cu aliantele ca eram singur sa sti asta de la 11 12 noaptea.

Link to comment
Share on other sites

Poate sa fie martora toata factiunea cand ai zis.Recunosc da am fost in joc dar nu numai de tine pot fi facute warurile,si pe de alta parte ia intrebai pe colegii tai de echipa si vezi ce iti spun toti dar numai sa spuna adevarul ca le este cam frica de tn si nu te-am vazut ca esti activ pentru ca nai fost.Si seara nu ai fost deloc sa vezi cum am jucat eu cu aliantele ca eram singur sa sti asta de la 11 12 noaptea.

Hai frate tu deja o dai in cearta, te crezi superman-ul factiunii, crezi ca tu faceai toata factiunea, toti erau inactivii , doar tu erai victima, tu erai ala mereu on care se ducea la waruri, kill, sau nush ce prostii. Nu acuza fara dovezi, nu ai activat tu sa fi splendidul , nu ai nici 20 ore cred ca jucate saptamana trecuta, doar iti place sa te dai in spectacol. Venind vorba de frica fata de Ionut, nu cred ca vreunuia , banuiesc eu din cei mai noi, ar fi vreun motiv de frica ? Atata timp cat ne intelegem, pentru ce sa ne fie frica , vine moartea dupa noi daca zicem ceva ? Stai frate linistit ca nu murim , vad ca tu o zici in asa fel , ca toti din factiune vor murii de dorul tau, stai linistit, nu cred ca se observa diferenta cu sau fara tine...Veziti de joc in continuare, si nu mai cauta subiecte de cearta, ai fost dat de 1 zii afara si te-ai trezit azi sa zici nemultumirile, sa fim seriosi... Nu cred ca ti-a comentat Ionut vreodata ceva, sau vreunu din factiune care sa

aiba ceva cu tine, doar ca tu nici nu prea comunicai cu nimeni, si cand intrai era ca si cand nu erai :| , so "take it easy and relax your self" cum s-ar zice...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...