Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Lista membrilor The Triads :

The Godfather - rank 6

1. Extrem

2. Ionut

Consigliere - rank 5

3. Chuck

Capo - rank 4

4. Jones

Solider - rank

----------

Associate - rank 2

5. Stalker

6. Noninn

7. Extazy

8. Thierry

9. Hack3r

10. SLM "-"

11. deLetE

12. Easy

13. Snap

14. mikydutza

Outsider - rank 1

15. Choco.

16. Man "-"

17. Nikolas "-"

18. Uzzi

19. Damian.

20. n0thing

21. SeNnNzaTioN

22. Tiger

23. Paulinho

24. ZapaceL

25. Azman

26. deMoga

27. potco

28. Flippy

29. rGk

Toti care aveti "-" aveti pentru ianctivitate,vreau sa stiu dc ati fost inactivi si daca va apucati de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor! Am o veste destul de urata si pentru mine si pentru voi.. Nu o sa mai pot sa intru pe Samp deoarece incep liceul Militar si de azi trebuie sa incep sa ma pregatesc si nu voi mai putea sa intru asa des. Va doresc tot binele din lume si sa mentineti ce am facut in aceste trei saptamani ! Imi pare sincer rau Ionut Extrem daca o sa pot sa mai intru voi intra iar in cea mai buna factiune avand cei mai buni membri si deasemnea cei mai buni lideri! Succes pe mai departe!! Noninn

Triads rulzzzz!!!!!!!!

pKGyt.png

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor! Am o veste destul de urata si pentru mine si pentru voi.. Nu o sa mai pot sa intru pe Samp deoarece incep liceul Militar si de azi trebuie sa incep sa ma pregatesc si nu voi mai putea sa intru asa des. Va doresc tot binele din lume si sa mentineti ce am facut in aceste trei saptamani ! Imi pare sincer rau Ionut Extrem daca o sa pot sa mai intru voi intra iar in cea mai buna factiune avand cei mai buni membri si deasemnea cei mai buni lideri! Succes pe mai departe!! Noninn

Triads rulzzzz!!!!!!!!

pKGyt.png

Succes mane :* !! Serveste-ti patria cu mandrie :))

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor! Am o veste destul de urata si pentru mine si pentru voi.. Nu o sa mai pot sa intru pe Samp deoarece incep liceul Militar si de azi trebuie sa incep sa ma pregatesc si nu voi mai putea sa intru asa des. Va doresc tot binele din lume si sa mentineti ce am facut in aceste trei saptamani ! Imi pare sincer rau Ionut Extrem daca o sa pot sa mai intru voi intra iar in cea mai buna factiune avand cei mai buni membri si deasemnea cei mai buni lideri! Succes pe mai departe!! Noninn

Triads rulzzzz!!!!!!!!

pKGyt.png

Cosmin daca vrei sa ramai te putem tine pensionar..daca nu treaba ta,succes!

Link to comment
Share on other sites

Salut,de astazi dupa cum ati vazut si voi nu mai sunt lider la The Triads,nu conteaza de ce,doar ca vreau de la voi sa ramaneti uniti,activi si sa ascultati de noul lider ca sigur va face treaba buna,poate nu luati titlul de cea mai buna mafie ca va sparg:)),succes.

Link to comment
Share on other sites

Salut,de astazi dupa cum ati vazut si voi nu mai sunt lider la The Triads,nu conteaza de ce,doar ca vreau de la voi sa ramaneti uniti,activi si sa ascultati de noul lider ca sigur va face treaba buna,poate nu luati titlul de cea mai buna mafie ca va sparg:)),succes.

Cum au zis si ceilalti, inlocuitor mai bun ca tine nu se va gasii, stim cu totii cat de bine era cu tine ca lider si cum o duceam de bine toti, asta e s-a intamplat acum...Speram ca vom avea o soarta asemanatoare si cu Stefan in functie...Vom vedea... Pana atunci succes in continuare Ioane ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut,de astazi dupa cum ati vazut si voi nu mai sunt lider la The Triads,nu conteaza de ce,doar ca vreau de la voi sa ramaneti uniti,activi si sa ascultati de noul lider ca sigur va face treaba buna,poate nu luati titlul de cea mai buna mafie ca va sparg:)),succes.

Lasa-o naibi de treaba .. sa fim seriosi cand sa ridicat si Triadsu pe picioare esti demis, nu este corect pentru ca ai depus atata munca si ai ajutat mult la ridicarea Triadsul-ui, sa fim seriosi acum o sa scada drastic , depinde de noul lider daca va mentine la fel factiunea sau .., credema ca am foarte mult respect pentru tine, si ca ai ridicat factiunea .. chiar te felicit !! Esti un baiat si ai fost un lider de nota 10. Chiar imi pare rau .. credema ..

#Stefane succes, sper sa nu ne dezamagesti si sa faci o treaba buna alaturi de ExTreM.

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor The Triads :

The Godfather - rank 6

Extrem

Stefan27

Consigliere - rank 5

1. Chuck

Capo - rank 4

2. Jones

Solider - rank 3

----------

Associate - rank 2

5. Snap

6. Extazy

7. Noninn

8. Hack3r

9. Thierry

10. Mikydutza

11. Man

Outsider - rank 1

12. Negru

13. s1nk.

14. Zapacel

15. Azman

16. Tiger

17. BeaNseN

18. Refl3xx

19. CHOCOO.

20. Flippy

21.Reddogs

22. Lolecs

23. rGk

24. Evident.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...