Jump to content
lego_kid

Discutii Yakuza

Recommended Posts

Nu cred ca pot veni la sedinta deoarece maine este Sf. Maria si este ziua prietenei mele.

Ok, La multi ani! Poate pana la ora 23 ajungi.

Nu e ziua lui domnu Casio:( ,e ziua prietenei lui . Mai bine zis sa ii transmita La Multi Ani de la un anonim (aia esti) .

Ajung la sedinta ,cred .Nu ajung in caz ca intervine ceva .Postez de acum ca sa nu faci urat pe urma in caz ca lipsesc .

Sedinta este obligatorie !

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu sigur daca voi putea ajunge :whistle: la acea ora sunt plecat in oras , dar voi incerca sa ajung.....

Incearca sa ajungi, e foarte important !

Nu am pus nici la 14 nici la 20 ca ma gandeam ca sunteti plecati, ora 23 mi se pare ok.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu sigur daca voi putea ajunge :whistle: la acea ora sunt plecat in oras , dar voi incerca sa ajung.....

Incearca sa ajungi, e foarte important !

Nu am pus nici la 14 nici la 20 ca ma gandeam ca sunteti plecati, ora 23 mi se pare ok.

Da ,pentru tine e ok ca esti nolifer .Lumea mai iese si prin oras .Poi cu voi nici cum nu e bine de la ora 20 sunteti plecati pana la 23,24 .Cand veniti o ardeti ca sunteti obositi .Ziua nu intra nimeni ,dormiti . E aiurea . Din cate a zis casio ,e o sedinta importante si ar trebui ca toti de pe lista sa fiti prezenti .Este obligatorie sedinta .Faceti tot posibilul sa ajungeti.

Link to comment
Share on other sites

Ok, vad ca incepem sa ne batem joc. Azi-noapte la ora 1 erati 15 online iar eu am zis ca avem azi sedinta la ora 23 si sunteti 7 online? iar la discutii doar unu a postat ca nu poate sa vina.

Sedinta se amana pentru maine, marti 16 august 2011 ora 23. Cine nu vine maine la sedinta e demis direct, nu ma intereseaza ca e rank 5 sau rank 1 sau ca nu poate ca e afara la fotbal, nu stam la discutii, vad ca daca glumim sarim si calu si nu e bine.

Link to comment
Share on other sites

Am avut discutii ca la 20 e lumea plecata, am avut discutii ca la 15 lumea doarme, acum ca la 23 ca e lumea plecata, mai imi ramane sa pun la 3 dimineata. Si eu sunt plecat frate nu stau in casa dar nu mor 15 min sa vin sa fac o sedinta odata la 2 sapt. nu fac in fiecare zi sa zici ca nu poti sa liptesti 15 min.

Link to comment
Share on other sites

Haideti ma dati dovada de seriozitate si incercati sa fiti prezenti la sedinta,cum v-a spus si casio nu cred ca e chiar asa de greu sa intrati 15 min,este o sedinta foarte importanta avand in vedere de ce se petrece in ultima vreme.

Sa fim seriosi frate,ma duc cu o fata in oras si ii zic hai ca ma duc acasa ca am seditna la nu stiu ce :-j , daca o sa fiu acasa o sa fiu prezent.

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva ceva de urmatorii membrii : shoarecs ,blacksite , Loc_Dogg ,Don_Antonio ,cossy ?Nu i-am vazut in joc cam de multa vreme .

Edit : Casio schimba-ti avatarul ,e cam vechi sau te-ai lasat si nu mai schimbi avatarul zilnic?(ar fi trist sa te lasi de acest obicei).

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit dupa atata timp mi-am cumparat un pc nou si akm mi-am bagat din nou san andreas, deci back ... casio hmmm.... jie pacat ca ai renuntat, nu cred ca va exista vre-un lider triade cum a fost jie sa se ocupe asa de bine de factiune...

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit dupa atata timp mi-am cumparat un pc nou si akm mi-am bagat din nou san andreas, deci back ... casio hmmm.... jie pacat ca ai renuntat, nu cred ca va exista vre-un lider triade cum a fost jie sa se ocupe asa de bine de factiune...

Bine ai revenit ,nu stiam de absenta ta .Fi sigur ca exista si probabil va fi cineva care este la fel de responsabil si se va implica ca si Jie .

Blacksite ,Loc_Dogg si Don_antonio sunt cei de care mai trebuie sa dam de stire .In caz ca stiti ceva de ei ,anuntati .In concluzie vor fi demisi .Cossy a fost demis pentru inactivitate .

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit dupa atata timp mi-am cumparat un pc nou si akm mi-am bagat din nou san andreas, deci back ... casio hmmm.... jie pacat ca ai renuntat, nu cred ca va exista vre-un lider triade cum a fost jie sa se ocupe asa de bine de factiune...

Bine ai revenit ,nu stiam de absenta ta .Fi sigur ca exista si probabil va fi cineva care este la fel de responsabil si se va implica ca si Jie .

Blacksite ,Loc_Dogg si Don_antonio sunt cei de care mai trebuie sa dam de stire .In caz ca stiti ceva de ei ,anuntati .In concluzie vor fi demisi .Cossy a fost demis pentru inactivitate .

Accent absenta lui a fost postata la inactivitate,te-ai uitat pe acolo? si restul care nu au postat e clar ca fac ceva pauza pentru ca lipsesc de mult timp

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...