Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Bedezeu, cu limbajul asta, sa-i dai tu drept la bail: http://img405.imageshack.us/img405/8857/samp080ed.png .

heineken. primeste blacklist pentru limbaj.

Salutare.

Am fost adaugat pe black list pe la jumatea lunii Iulie pentru limbaj. De atunci si pana acuma nu cred ca am fost nesimtit cu vreun membru al Armatei.Daca cumva s-a intampla imi pare rau.

Imi cer scuze pentru limbajul avut atunci(am fost putin nervos). Pot fi scos de pe black list?

Multumesc si o zi buna in continuare.

Cu stima, heineken.

Link to comment
Share on other sites

Bedezeu, cu limbajul asta, sa-i dai tu drept la bail: http://img405.imageshack.us/img405/8857/samp080ed.png .

heineken. primeste blacklist pentru limbaj.

Salutare.

Am fost adaugat pe black list pe la jumatea lunii Iulie pentru limbaj. De atunci si pana acuma nu cred ca am fost nesimtit cu vreun membru al Armatei.Daca cumva s-a intampla imi pare rau.

Imi cer scuze pentru limbajul avut atunci(am fost putin nervos). Pot fi scos de pe black list?

Multumesc si o zi buna in continuare.

Cu stima, heineken.

heineken. - scos de pe Blacklist , sper ca nu se va mai repeta

Link to comment
Share on other sites

Ionut, imi cer scuze, cum am intrat pe SAMP am stat acolo in linie mi sa blocat apoi am scos cablurile de la calc. din priza si le'am bagat inapoi si am un lag pe calc ca numai acuma mi se aprins nu stiu ce sa intamplat. Scuze ca am lipsit la sedinta.Am scris pe alt calculator ca am 2 dar acesta nu are jocul pe el. Scuze terog

Link to comment
Share on other sites

Ionut, imi cer scuze, cum am intrat pe SAMP am stat acolo in linie mi sa blocat apoi am scos cablurile de la calc. din priza si le'am bagat inapoi si am un lag pe calc ca numai acuma mi se aprins nu stiu ce sa intamplat. Scuze ca am lipsit la sedinta.Am scris pe alt calculator ca am 2 dar acesta nu are jocul pe el. Scuze terog

Cand ai ocazia postezi la inactivitate .

Link to comment
Share on other sites

Pai deobicei lumea cam atunci iese , mai iese si seara dar putem incerca sa stam pana dupa ora 20:00 , la 16:00 nu stiu daca ajung pentru ca poate sunt pe afara sau ceva . Eu zic ca e bun asa ^_^

Edit : daca considerati ca nu puteti ajunge propun si eu sa se faca la 12:00 deoarece nimeni nu pleaca atunci si putem face sedinta .

Link to comment
Share on other sites

Eu cu calypso de exemplu iesim pe la 18:00 in general. Din acest motiv ziceam sa se mute sedinta in caz ca este posibil. Si la ora 18:00 este in regula daca sedinta ar dura o ora sa zicem , dar eu unul ma gandeam si la ora 14:00 sau 12:00 :D Adica sunt sigur ca nimeni nu pleaca nicaieri la ora aia si in mod normal esti treaz atunci.

P.S: Am mai spus si o repet : "Eu pot ajunge si la ora 20:00" !

Link to comment
Share on other sites

Ionut, imi cer scuze ca nu am putut fi prezent la sedinta dar mi sa intamplat o coincidenta stranie..ca la aceeasi ora adica la 20:05 Duminica (sedinta) nu mi'a mers calculatorul absolut deloc nu stiu dc fix la aceeasi ora, imi cer scuze cand imi merge mai bn intru pe SAMP dar nici acuma nu imi merge am scris de la un coleg de clasa pe calculatorul lui. Si imi cer scuze :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...