Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Posibil sa nu ajung deseara la sedinta,si daca ajung,intru de la laptop,unde am un lag imens,si mouse,canci,folosesc mouse pad ul ala...

Nu am ce sa fac pentru ca intodeauna am antrenamente marti de la 19:15

* am incercat sa vb sa aman antrenamentele dar nu se poate la alta ora,dar repet,cred totusi ca voi prinde sedinta,n-are nimic daca intarziu umpic

Link to comment
Share on other sites

Salutare

Am si eu o intebare,regula asta se aplica sau nu?

Armata poate interveni la orice wanted daca nu exista suspect peste wanted 6

Din cate am inteles noi ne ocupam numai de wanted 6+ si atat dar vad ca in regulament scrie si altceva.

Si 2,daca ii dau cuiva un wanted mai mic de 6 pot prinde suspectul sau il las liber?

Link to comment
Share on other sites

Salutare

Am si eu o intebare,regula asta se aplica sau nu?

Armata poate interveni la orice wanted daca nu exista suspect peste wanted 6

Din cate am inteles noi ne ocupam numai de wanted 6+ si atat dar vad ca in regulament scrie si altceva.

Si 2,daca ii dau cuiva un wanted mai mic de 6 pot prinde suspectul sau il las liber?

Deci poti merge dupa wanted mai mic daca nu sunt fbi sau pd on.

Daca dai ex w4 pentru cop atac sau alt wanted mai mic de 6,il lasi pentru fbi sau pd.

Link to comment
Share on other sites

Salutare

Am si eu o intebare,regula asta se aplica sau nu?

Armata poate interveni la orice wanted daca nu exista suspect peste wanted 6

Din cate am inteles noi ne ocupam numai de wanted 6+ si atat dar vad ca in regulament scrie si altceva.

Si 2,daca ii dau cuiva un wanted mai mic de 6 pot prinde suspectul sau il las liber?

Deci poti merge dupa wanted mai mic daca nu sunt fbi sau pd on.

Daca dai ex w4 pentru cop atac sau alt wanted mai mic de 6,il lasi pentru fbi sau pd.

Pai de ce nu se aplica regula?Ca din cate vad in regulament este trecuta .. ar fi mai bine sa se aplice mai ales ca azi cat am stat on au fost decat cu wanted peste 6 dintre care unul il avea din bug .. Si in mod normal daca noi dam un wanted lasam suspectul sa fuga?E cam urat.

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu sedinta de astazi nu stiu daca pot fi prezent. O sa incerc sa intru de pe laptop, dar nu cred ca voi avea multe sanse in padure, chiar daca imi iau stickul de net dupa mine. Ionut stie despre ce e vorba, i-am spus situatia.!!

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Welcome Back Ionut :)

Nu stiu daca vom face maine sedinta ca serveru e down de vreo 4 zile si e problema de la RDS si nu lucreaza astia maine :)) deci numa pe luni :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...