Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

vaiii :X ce sa zicem esti capabil , bine bravo esti capabil dar tot o sa te duci in jos , bafta cum spuneam ne vedem in another life .Apropo si analfabet in acelasi timp xD Sunt prea capabil pentru aceasta funcite .Pentru funcite esti capabil ,dar pentru FUNCTIE nu...daca te-as prinde ti-as rupe franele :-<

Link to comment
Share on other sites

vaiii :X ce sa zicem esti capabil , bine bravo esti capabil dar tot o sa te duci in jos , bafta cum spuneam ne vedem in another life .Apropo si analfabet in acelasi timp xD Sunt prea capabil pentru aceasta funcite .Pentru funcite esti capabil ,dar pentru FUNCTIE nu...daca te-as prinde ti-as rupe franele :-<

Toti sunt smecheri in fata la compiuter,te astept la scoala la mine,iti dau pe pm unde stau,si vezi ca am gresit o litera cu alta,ca ma grabeam si stai linistit tu ca stiu sa scriu nu sunt ca tine.Daca mai postezi aici cer warn up pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

General

1. Ionut

2. ----

Lieutenant

3. bl@ck

Captain

4. Comy

Mayor

5. Rockstar

6. dannnutz

7. zUrl0

8. Balo

9. Raggad

Sergeant

10. Defragus

11. Alexus

Private

12. Razvan

13. Emilian

14. Vanessa

15. Embra

16. CrazyWinn

17. .Dancer.

18. Se7en

19. Hawx

20. k0sty

21. slm

22. Bl4ck_f@lc0n

23. Bento

24. Jones

25. Cosmin

26. Jumper

27. YaHuu

Daca am uitat pe cineva imi dati pm.

Link to comment
Share on other sites

nu e prea multa lume pe aici! :naughty:

Tu esti in armata sau ai treaba cu noi si nu stiu eu?Sau ce postezi aiurea?Sunt discuti armata nu discuti civil sau ce esti tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

nu e prea multa lume pe aici! :naughty:

Tu esti in armata sau ai treaba cu noi si nu stiu eu?Sau ce postezi aiurea?Sunt discuti armata nu discuti civil sau ce esti tu.

Admira si el forumul Armatei , ca e visul lui sa devina 'Cops' probabil :)) .

Link to comment
Share on other sites

Nu stiti nici unul ce s-a inamplat? Cei cu seveverul...

# Da am vazut si eu ce cearta ii pe acolo dar nah...

Daca se lucreaza dc nu a postat iceman/nightwishmaster la status server macar sa stim si noi...

...

Edited by RaggaD
Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Nu stiti nici unul ce s-a inamplat? Cei cu seveverul...

Lucreaza la el probabil,upgrade,bugu'uri ceva ori a picat :-w.

# Ce cearta e pe la Raporteaza un membru Armata:>.

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Nu stiu sigur daca vin la sedinta, e vineri , sfarsit de saptamana , poate o ard pe la un gratar,party...

Link to comment
Share on other sites

:( Vreau sa imi anunt retragerea din joc .........Problem:SCOALA :|.As vrea sa raman in armata of cum o sa fiu (inactiv) cu acelasi grad.P.S. :Ma voi intoarce .....starurile por.no nu mor niciodata :)) ......RETINETI :Voi ramane o legenda pentru voi :)) :P .Va urez bafta si distractie placuta in continuare.Ionut bafta tata sa ramai lider pana ma voi intoarce iti doresc :* .Ma voi intoarce..... :*

Link to comment
Share on other sites

Nici de data asta nu pot ajunge la sedinta ,, inca nu mi\am rezolvat problema cu netul

# Felicitari pentru lider Enzio

A fost demis :

CrazyWinn

Vanessa (nu are activitate)

Emilian (idem vanes)

Razvan (idem)

.Dancer. (idem)

Jones (idem)

Cei care nu au postat activitatea au fost demisi din cate inteleg si observ ca si tu. :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...