Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Nu cred ca pot ajunge la sedinta aproape am rezolvat cu banul asta a fost intr-adevar un bug dar acum tre sa astept sa-mi scoata iceman sau adi banul de pe ip :| Poate-poate voi reusi sa ajung dar nu cred sa se rezolva pana la 7

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Scuze ca nu am ajuns la sedinta, cand am fost afara cu baieti a intervenit ceva si nu am mai putut ajunge acasa la ora cand era stabilita sedinta....dabea acum am ajuns...Imi cer scuze inca o data:D

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa imi cer scuze intregii echipe...astazi la ora 20:00 trebuia sa fiu on pt finala de fotbal: NG - FBI. Astazi am avut probleme cu netul imi pica non-stop...mergea 20 de min iar dupa intrerupea jumatate de ora, o ora. Am sunat la cei de la NET si intr-adevar problema a fost de la serverul lor. Pe aceasta cale vreau sa imi cer scuze si pentru disconfortul creat lui Delete astazi la Cops Vs Mafia...pana la urma m-am prezentat direct la locul unde se desfasura eventul ( am omorat impreuna un mafiot) dovada ca am fost prezent.

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Mdea mie nu imi merge serveru de azi de la amiaz de cand am intrat :)) sa fie de la ip meu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...