Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Am observat ca s-a schimbat wanted listul si acum avem mult mai multe.... Sa gandim umpik logic... in viata reala armata se ocupa ca a fost furata o masina?....:|:| armata se ocupa cu lucruri mult mai serioase... si am observat ca s-au scos wantedurile pt survolare/defilare/patrundere area .... de ce ?:D

Link to comment
Share on other sites

Am observat ca s-a schimbat wanted listul si acum avem mult mai multe.... Sa gandim umpik logic... in viata reala armata se ocupa ca a fost furata o masina?....:|:| armata se ocupa cu lucruri mult mai serioase... si am observat ca s-au scos wantedurile pt survolare/defilare/patrundere area .... de ce ?:D

Referitor la viata reala... daca esti un soldat si vezi pe strada o crima sau un furt e logic sa actionezi...

Link to comment
Share on other sites

Vineri,23.09.2011,ora 21:00 sedinta+antrenament.Prezenta e obligatorie!Cine nu vine va fi demis!

Ionut nu facem sedinta astazi? K maine nu cred k pot ajunge k s-ar putea sa nu fiu acasa...

Oricum in caz k nu o facem astazi, anunt k s-ar putea sa nu ajung la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

General

1. Ionut

2. vLN0994

Lieutenant

3. Perpripiu

4. bl@ck

5. Rockstar

Captain

-----------

Mayor

6. Fota_Alexandru

7. minu_csn

Sergeant

8. Comy•

9. vld.

10. Jack

11. Raggad

12. Balo

13. Alexus

14. zUrl0

15. dannnutz

Private

16. Vlad

17. Razvan

18. Punisher

19. bibeLOW •

20. Defragus

• - avertisment

Daca am uitat pe cineva sa imi ziceti(sa va uitati si la log inainte,poate ati fost demisi)

Link to comment
Share on other sites

am o idee.. si as vrea sa va dati si voi cu parerea...Propun sa avem si noi o masina de viteza cum au fbi cheetah sa avem si noi ceva de genul....banchee sau ....super gt...Masina sa poata fi folosita numai de rank 2+ si sa o folosim numai daca mergem dupa wanted, nu in scopuri personale si sa o spawnam dupa ce am terminat cu ea :D ce ziceti ?

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Ideea este buna, de multe ori un playeri avea peste w6+ si am mers dupa el dar avea motor si era mai rapid de cat eram eu cu patriotu-ul, iar asta a facut sa fie greu de prins si omorat.

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor :

General

1. Ionut

2. ----

Lieutenant

3. Perpripiu

4. bl@ck

Captain

5. Rockstar

6. Vld.

Mayor

7. minu_csn

8. Alexus

9. Comy

10. Raggad

11. Balo

12. dannnutz

13. zUrl0

Sergeant

14. Defragus

15. InkAndrei

Private

16. Vlad

17. Razvan

18. Chesster

19. Emilian

Daca am uitat pe cineva sau am gresit,pm me.

Link to comment
Share on other sites

Postez din partea lui VLd. Lui i-au fost sparte conturile si din joc si de pe forum asa ca daca il vedeti in joc punetii cateva intrebari si daca nu este el roaga un lider sa ii dea uninvite macar pana rezolvam problema.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ajungeti la sedinta vreau sa vad activitatea,cine nu baga activitatea pana la sedinta va primi rank down.

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor :

General

1. Ionut

2. ----

Lieutenant

3. bl@ck

Captain

--------------

Mayor

4. Rockstar

5. Comy

6. dannnutz

7. zUrl0

8. Balo

9. Raggad

Sergeant

10. Defragus

11. Alexus

Private

12. Razvan

13. Emilian

14. Vanessa

15. Embra

16. CrazyWinn

17. Sotrax

18. .Dancer.

19. Se7en

20. Hawx

21. k0sty

22. slm

23. Bl4ck_f@lc0n

Link to comment
Share on other sites

skill bug frate,am abuzat foarte mult ma , dati-mi verificare la skill sa vedeti ce skill am si dupa sa comentati aiurea,dragos FOSTI colegi imi pare bine ca am scapat de unii,am intrat acum 2 sec in area sa vb cu ionut si gata w10 ca spartii , va multumesc pentru nimic si ionute nu esti deloc capabil de factiune crede-ma,bafta ne vedem in another life.

Link to comment
Share on other sites

skill bug frate,am abuzat foarte mult ma , dati-mi verificare la skill sa vedeti ce skill am si dupa sa comentati aiurea,dragos FOSTI colegi imi pare bine ca am scapat de unii,am intrat acum 2 sec in area sa vb cu ionut si gata w10 ca spartii , va multumesc pentru nimic si ionute nu este deloc capabil de factiune crede-ma,bafta ne vedem in another life.

Sunt prea capabil pentru aceasta functie,daca te demit ca nu esti tu capabil sa fi membru inseamna ca nu sunt nici eu?Baieti au procedat corect nu ai voie in area.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...