Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Pana acum nu a contat asta, e bine ca ai adus discutia, mi se pare normal.

Dar ce se intampla daca instructorul a fost specificat, insa clientul nu indeplineste conditiile de a face o cerere? Il poate respinge oricare instructor?

Link to comment
Share on other sites

Pana acum nu a contat asta, e bine ca ai adus discutia, mi se pare normal.

Dar ce se intampla daca instructorul a fost specificat, insa clientul nu indeplineste conditiile de a face o cerere? Il poate respinge oricare instructor?

Da,ca doar nu castigi/pierzi nimic daca il respinge altu !

Link to comment
Share on other sites

Nu, fiecare trebuie sa se uite daca au fost indeplinite conditiile. Daca se accepta vreun alt fel de cerere, vor fi consecinte.

Daca ar fi sa respinga oricare, nu ar mai fi toti atenti, s-ar baza pe colegi.

Link to comment
Share on other sites

Salut.Va fac o mica sugestie.Eu zic sa se mareasca taxa de testare pentru o licenta si sa se micsoreze preturile licentelor iar banii pentru licenta sa fie platiti prin /charity,doar banii de pe taxa de testare sa se duca la instructor.De ce?Ar mai ajuta economia serverului.

Link to comment
Share on other sites

Nu am apucat sa va salut pe toti .. pentru ca nu erati online . Am fost dat afara pe o greseala proprie pe care nu am inteles-o nici acum . Sa aveti "bulan" la cereri si la facut $$ .

Mi-a facut placere :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

snafuu, nu-i frumos ce faci. Inainte sa te demit, desi era foarte simplu, am stat un sfert de ora ca sa ma asigur ca intelegi de ce vei fi demis, iar acum vii aici si scrii ca n-ai inteles, desi ai inteles foarte bine de la bun inceput...

Inainte sa te demt ti-am zis ca te mai astept in factiune, uita chestia aia.

@drake, vorbeste cu colegii, daca sunt de acord ca trebuie o sedinta urgent, programati-o.

Link to comment
Share on other sites

In fine, nu stiu de ce va grabiti asa, acum facem daca ati zis atatia ca vreti sedinta dar daca nu avem ce discuta, data viitoare nu mai ascult de voi.

Deci, sedinta miercuri la ora 20:00.

Link to comment
Share on other sites

Si eu cred ca miercuri sau joi ar fi cel mai bine, seara dupa ora 20.Daca nu si duminica s-ar mai putea pune, vineri si sambata majoritatea mai iesim in oras.Eu o sa fac tot posibilul sa fiu prezent la sedinta, desi nu garantez nimic, sper sa imi rezolv problemele pana atunci.Nici acum nu postez de acasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...