Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Pentru moment, activitatea o voi urmari in game, nu va mai fi nevoie sa aveti un minim de licente acordate. Imi pot da seama si asa de cine merita rasplatit si cine nu, dar cine calca stramb, zboara din prima, sa fie clar.

Ma gandesc sa revin la vechiul model de postare pentru cereri licente

-Nick:

-Level:

-Factiune:

-Job secundar:

-Licenta pe care o solicitati:

-Pretul licentei:

-Motivul pentru care solicitati licenta:

Astept si parerile voastre.

Inca ceva, nu vreau sa vad spam la "Discutii Scoala" cu urari de bun venit sau prezentari, ne salutam si ne cunoastem in game.

Link to comment
Share on other sites

Cu schimbarea asta nu vor mai exista discutii cum ca "x a mai cautat ca are rank mai mare", "x are prieteni". Cine e activ, va fi contactat de client in joc. Este interzis ca un instructor sa contacteze un client!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati vazut, sunt inactiv. Nu e vina mea, sunt chestii care nu depind de mine, am probleme cu netul, voi face tot posibilul sa intru zilnic de unde pot pana se va remedia problema mea.

Am cateva lucruri de pus la punct. Acum s-a schimbat modelul de cerere licenta, voi trebuie sa procedati in felul urmator: daca un client a facut cerere, astepti sa contacteze unul din voi, nu aveti voie sa-i dati /w , clientul isi alege instructorul dupa ce a facut cererea, astfel nu vor mai exista discutii si toti care sunt activi au sansa de a acorda licente.

In topicul rezervat pasapoartelor raspunde liderul sau un rank 5, nu vreau sa mai vad pe altcineva raspunzand. Pasaportul il poate da atat rank-ul 5, cat si rank-ul 3, doar dupa ce a fost acceptat pe forum.

Succes, sper sa revin cat mai repede.

Link to comment
Share on other sites

pai vreau sedinta sa imi cunosc toti colegii , la rank up nu ma astept :) de prima nu am nevoie :) si nu am postat pentru +1

vroiam sa ma informez cand este urmatoarea sedinta deoarece cum am spus vreau sa imi cunosc colegii

Link to comment
Share on other sites

Cand alegem si noi un membru lunii....sau cand facem o sedinta?:<

Membrul lunii va fi ales la sfarsitul lunii, e logic, sper sa nu fie aceasta intrebare o autopropunere subtila. Sedinta nu cred ca este nevoie, v-am zis pe forum ce aveti de facut. Daca atunci cand zici sedinta te gandesti si la acordarea rank-urilor, afla ca rank up/down se poate da oricand, nu trebuie neaparat o sedinta pentru asta. Cum Specter a fost activ iar eu nu, el stie cui sa-i dea rank si cui nu. Din punctul meu de vedere nu este nevoie de o sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Salut , va rog frumos sa imi zicei-ti si mie cum se procedeaza cu black - list-ul !

Eu nu am mai fost nici odata pe un black-list si nu stiu cum este !

Am facut o cerere de licenta si sunt pe black list , asta inseamna ca nu mai pot avea niciodata nici o licenta ? Sau explicati-mi va rog frumos !

Link to comment
Share on other sites

Salut , va rog frumos sa imi zicei-ti si mie cum se procedeaza cu black - list-ul !

Eu nu am mai fost nici odata pe un black-list si nu stiu cum este !

Am facut o cerere de licenta si sunt pe black list , asta inseamna ca nu mai pot avea niciodata nici o licenta ? Sau explicati-mi va rog frumos !

Pai :) ai facut ceva rau / ai atacat un membru al scolii .. si ai fost pus pe lista neagra a factiunii

O sa vorbesc eu cu specter daca iti poate acorda o sansa .. vad ca esti nou si nu stii cum sta treaba

Un sfat : Nu te mai luat de playerii care au culoarea ROZ la nume

- defapt , nu te mai luat de nimeni :)

Link to comment
Share on other sites

Salut :) Vad ca s-au schimbat multe cat timp am fost plecat. Mai fac parte din aceasta factiune? :-s

Da, eu am preluat lista membrilor de la fostul lider, lista pe care nu te aflai. O sa te treaca Specter.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...