Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Nu-i nicio problema dar, pentru poza cu stats ai nevoie de maxim 1 minut la 3 zile, de posturi in topicul cu licente a fost nevoie de cand e factiunea si banuiesc ca stiai asta si inainte sa aplici. Cat despre sistem, e bataie mare pe cine sa acorde licente, toti vor bani, asa ca trebuie sa existe o limita si niste reguli.

Link to comment
Share on other sites

Nu-i nicio problema dar, pentru poza cu stats ai nevoie de maxim 1 minut la 3 zile, de posturi in topicul cu licente a fost nevoie de cand e factiunea si banuiesc ca stiai asta si inainte sa aplici. Cat despre sistem, e bataie mare pe cine sa acorde licente, toti vor bani, asa ca trebuie sa existe o limita si niste reguli.

Da, asa a fost mereu, tocmai de-aia mi-am cerut scuze ca nu am analizat asta inainte.

Stiu ca toata lumea vrea bani, am spus, sunt de acord cu sistemul, este ceva util, insa nu e ceea ce caut eu acum.

Mersi pentru intelegere. :)

Link to comment
Share on other sites

@denis, daca intrebarea ta are legatura cu sistemul, te rog sa o postezi in topicul respectiv, ca sa evitam sa intrebe si altcineva acelasi lucru fiindca nu a vazut ca s-a discutat aici.

Link to comment
Share on other sites

pitikkku, Loc_Dogg, Drake, Goodfella, sMokeR, EleMeNt, geoth3, TommyAngelo, Madalin - acceptati pentru teste, va recomand sa renuntati la job-urile secundare ilegale inainte sa ma contactati.

XxSouLxX, CristiaNNN, Balon, Lie, Sucre, LoLz0r, Comy, iulizmen, KidnApare, FighT - respinsi, majoritatea din cauza biografiilor.

HkR si EricK, vad ca ati aplicat aici cu cateva minute inainte sa va dati demisia din Ballas, prin urmare asteptati pe raspunderea voastra pana clarific lucrurile cu liderul de acolo sau aplicati altundeva si aplicatiile de aici nu se mai iau in considerare.

--------------

Aplicatiile raman INCHISE. Cine aplica inainte sa spun eu ca s-au deschis, primeste warn.

Salut.

Alin, eu si HkR am primit uninvite din Ballas, nu am primit blacklist. Voiam sa stiu, suntem acceptati pentru teste, sau mai trebuie sa discuti tu cu Moses ?

# Imi cer scuze ca am postat aici, dar am vazut ca este singurul loc in care pot lua legatura cu tine la momentul de fata.

Link to comment
Share on other sites

Salut erick, trebuie sa discut cu moses, sa-l intreb unele lucruri, altfel n-am cum sa va accept. Daca nu mai puteti astepta, va puteti retrage aplicatiile.

Iar pentru cei care au fost acceptati pentru teste, la fel, ramane valabil ce am postat ieri, inca astept sa rezolve cei de la RDS problemele si in secunda in care pot sa intru in joc, o sa dam si testele, dar, daca nu mai puteti astepta, va puteti retrage aplicatiile.

Link to comment
Share on other sites

Ieri nu am putut sa ajung la sedinta dar am auzit ca nu s-a tinut.....in concluzie cand a ramas?

Cand pot sa intru in joc o reprogramam, daca nu am anuntat aici inseamna ca nu s-a decis inca.

Link to comment
Share on other sites

Poate e, sau poate nu, fiecare lider are politica sa, chiar si la sa:mp. Un lider, daca i se pare exagerata durata absentei, poate sa nu fie de acord cu acea cerere de invoire. De-aia vreau sa fiu lamurit, daca e vreo problema si liderul considera ca examenele de sfarsit de anul III nu reprezinta un motiv intemeiat de absenta, pot intra sa primesc uninvite. Acum ramane la latitudinea lui

Link to comment
Share on other sites

Juan, e destul sa anunti ca nu poti sa intri, suntem oameni si cred ca ne putem intelege. Valabil pentru toti care aveti examene, indiferent ca e bac sau licenta. Si eu am dat bac-ul, si eu am examene de dat in perioada asta deci va inteleg perfect, e destul sa anuntati.

Link to comment
Share on other sites

Din pacate o sa intarzii 10 minute la sedinta , pentru ca am niste probleme personale si trebuie rezolvate urgent . Depinde de viitorul meu , sper ca ma ve-ti intelege .

Multumesc anticipat .

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am spus si la sedinta, am o sugestie de facut. Din pacate nu avem un topic special pentru cereri scripting, asa ca voi posta aici.

Propun sa fie adaugata o noua licenta, cea de motocicleta. Spre deosebire de "licenta pentru masina", cea de motocicleta, sa nu o primesti din start, ci sa fie la fel ca celelalte ( pescuit, barca, avion, etc ), sa dai test pentru ea.

Pretul ei sa fie in valoare de 20.000 - 50.000. Aici va decide Robbin.

Testele care vor fi date, sa fie asemanatoare cu cele din Single Player si sa fie date in San Fierro, la fel ca in clipul de mai jos.

Exemplu :

.

Level minim: 2+ ( 2, 3, 4, 5 ).

Astept pareri, pro/contra + argumente...

Link to comment
Share on other sites

Ideea propriu zis? ar fi bun? , dar punerea ei în aplicare ar aduce de la sine noi licen?e pentru autobuz , camion etc .

Nu, cine a spus asta ? Am propus doar licenta pentru motocicleta, deoarece este ceva mai diferit. Cea pentru autobuz, camion, tractor, etc, era buna pe un server de Role Play, nu aici.

Link to comment
Share on other sites

Ideea e bine gandita , dar gandeste-te putin sunt 2 saptamani de cand s-a deschis serverul si majoritatea care sunt in PD / FBI / NG , nu au rank-urile necesare pentru a suspenda carnetul de conducere .. Mai incolo , ar bine sa fie pusa in aplicare . Sunt pro .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...