Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Nick:

Nume pe forum:

Level:

Vârsta(reala):

Oraaul în care locuiti(LS/SF/LV):

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):

Job-uri precedente(secundare):

Job-ul actual(secundar):

O scurta biografie a voastra pe server:

O poza cu stats:

Aveti o greseala.

Link to comment
Share on other sites

Andu as dorii sa depun si eu cerere , am RP(respect points) aproape de level 3 , insa nu am destui bani pentru a da buy level .. ar fi o problema :) ma poti accepta asa :)?

Link to comment
Share on other sites

Andu as dorii sa depun si eu cerere , am RP(respect points) aproape de level 3 , insa nu am destui bani pentru a da buy level .. ar fi o problema :) ma poti accepta asa :)?

Nu, trebuie sa ai level 2, RP-ul nu se ia in considerare.

Link to comment
Share on other sites

Andu as dorii sa depun si eu cerere , am RP(respect points) aproape de level 3 , insa nu am destui bani pentru a da buy level .. ar fi o problema :) ma poti accepta asa :)?

Nu, trebuie sa ai level 2, RP-ul nu se ia in considerare.

Oke , multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nick:

Nume pe forum:

Level:

Vârsta(reala):

Oraaul în care locuiti(LS/SF/LV):

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):

Job-uri precedente(secundare):

Job-ul actual(secundar):

O scurta biografie a voastra pe server:

O poza cu stats:

Aveti o greseala.

Se va corecta,multumim.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care nu au fost in joc cand s-a discutat: pentru a evita certurile dintre noi, care raspunde unei cereri , da si testul cu cel care a facut cererea, asta daca indeplineste conditiile de a face o cerere

Si inca ceva, faceti poza de fiecare data cand primiti banii pe o licenta, pentru a dovedi cand vi se cere, ca sunteti profesionisti

Link to comment
Share on other sites

Am observat ca Cristian a inchis recrutarile , noi cei care am aplicat inainte cu cateva minute vom primi un raspuns? sau putem cauta o noua factiune?

Puteti aplica la o alta factiune, ne cerem scuze de inconveniente.

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu o explicatiie,il accept primul pe Mugur sa dea testull si vine Hori si imi zice ca da el testul cu el. Noi azi ne-am inteles ,cine accepta,ala da testul ,Andu te rog sa iei masuri !

Link to comment
Share on other sites

Ne este foame de bani,dar nu vezi ca te fua pe fata....,stabilim ziua cu Cristin ceva si cand nu e el on facem ce vrem?

Daca te uiti mai bine ati postat am2 in acelasi timp la aceasi ora... din moment ce ati rsp am2 in acelasi timp playeru putea sa aleaga dintre voi 2... si la ales pe hori

P.S: tie nu iti convine nimik... ai rsp toata ziua la cereri ... poi numai u sa raspunzi mai lasa-i si pe alti.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A zis BAdu sa nu mai raspundem la cereri pentru licente pana nu clarifica situatia asta cu Andu. Mai bine era ca inainte de wipe, pe cine contacta cel care a facut cererea, el raspundea si la cerere DUPA ce dadea testul.

In fine, e nevoie de o sedinta ...un coleg de rank 1 se crede zmeu prin factiune si strica atmosfera. Nu dau nume, dar a intrecut masura si se cearta frecvent cu cativa membri.

Link to comment
Share on other sites

Datorita conflictelor intre membrii factiuni din ultimele zile am sa va rog sa nu mai raspundeti la cereri de moment, pana intra Andu si rezolvam problemele cu o sedinta. Pana atunci vom rezolva eu sau Badu doar cele urgente si anume cele de fish. Banii stransi se vor imparte la cei care raman in factiune dupa sedinta, deci nu va faceti probleme pentru bani ca nu-i tin pentru mine. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Da,dar in acest intrval noi stam pe banca iar Badu si Cristian isi fac sutele de mii....

Banii ii strange Cristian, iar la sedinta ni-i va imparti . Le va imparti celor care raman in factiune si dupa sedinta, nu-ti face griji in privinta banilor

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da,dar in acest interval noi stam pe banca iar Badu si Cristian isi fac sutele de mii....

Tu mereu comentezi la o decizie a unui membru de rank mare...... sa sti ca jocu asta nu inseamna sa faci numai bani si lvl... poti sa ai si lvl 100 dar daca faci totul pentru bani nu o sa iti faci niciun prieten in joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...