Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

-Nick: Alexus

-Level: 2

-Factiune: Civil

-Job secundar:CarJacker

-Licenta pe care o solicitati: fish

-Pretul licentei: 4k

-Motivul pentru care solicitati licenta: Pentru a putea pescui.

passed, rog un rank 3+ sa ii dea licenta

a primit licenta

-Nick: Dedrick_Writh

-Level: 11

-Factiune: Hitman

-Job secundar: Detective

-Licenta pe care o solicitati: Arma

-Pretul licentei: 25.000

-Motivul pentru care solicitati licenta: Imi trebuie

passed . puteti sa-i dati licienta de arme

A primit licenta

Nu mai posta ca i-ai dat licenta in caz ca a cerut cineva de rank 1-2 asta pe forum.

Oricum nu ramne fara licente, in caz ca da testele cu un rank 1-2 o sa ceara el licenta unui rank 3+, fi sigur.

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

nu stiu sigur daca pot ajunge la sedinta daca pot o sa vin sigur dar daca sunt plecat o sa lipsesc

Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu dezamagesc cu inactivitatea mea, am ceva treaba de vreo saptamana si pana duminica. Tata a plecat in MunteNegru si trebuie sa ma ocup de firma lui. Am incercat pe cat posibil sa imi fac treaba, am raspuns pe forum la pasapoarte sa nu ramana pe umerii lui Roby sau Juan, dar pe server pot intra putin seara dupa ora 20:30. Sper sa ma intelegeti mai o saptamana

Link to comment
Share on other sites

Nick: sobo

Rank: 1

Perioada: Am inceput-o de ieri si o s-o termin astazi.

Motiv: Am reformatat PC-ul ieri dar am intampinat niste probleme , iar acum astept sa mi se descarce San Andreas-ul

Nu cred k era necesar sa postezi daca o sa intrii azi. Trebuia postat cand ai inceput inactivitatea

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n_TM1

nu stiu daca o sa ajung astazi merg la o nunta si maine continua cheful si am si probleme cu jocul(trebuie reinstalat)

daca o sa pot o sa vin!

Link to comment
Share on other sites

Deoarece Blacklist'ul nu a fost inca updatat il postez aici ca sa nu se faca greseli.

Blacklist:

SilenT

b0b0TM

Rady

vici1404

Pitesteanul

alxmax

eMcee

Skizzo_21

Dupa noua regula acesti playeri enumerati mai sus vor primii licente cu un pret DUBLU

De ex: Daca face cerere pentru licenta de arme,licenta in mod normal costa 25k+1k testul,noul pret va fi 50k+2k testul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...