Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Petrov18

Rank: 2

Motivul demisiei:Datorita inactivitatii majore a membrilor...nu este organizare ,nu ne mai intelegem...am incercat sa fac ceva insa nam reusit imi pare rau...intro zi o sa revin daca voi mai fi primit !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Sincer ce ati incercat?dintre toti care si-au dat demisia Skynnnet a incercat...Voi v-ati luat toti dupa 1.

1.Si daca demiteam membri inactivi ce rezolvam?Eu revin abea saptamana viitoare( vineri, sambata mai probabil ) si nu rezolvam nimic daca ii demiteam.(membri activi erati voi, v-ati inteles, nu inteleg ce problema ati avut cu cei inactivi, 7 demisii adica 7 membri activi )

2.Nu ii organizare( din 7 cati ati iesit acelasi lucru ati zis ) doar voi 7 erati ON +inca 1-2.(sa fie organizare doar Skynnnet s-a straduit)

3.Nu va mai intelegeti( la fel ca si mai sus ).

Nici voi nu stiti ce vreti, adica ati iesit cei mai activi, toti pe acelasi motiv, dar ati uitat ca doar voi erati ON+inca 1-2.(dintre toti de aici doar Skynnnet s-a straduit sa faca ceva si sa ma ajute cat am lipsit)

Demis si tu, bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Rank: 2

Motivul demisiei: Cei care au intrat acum in special Focustar , nu au pic de respect fata de cei mai mari , mai si injura cateodata ca pe maidan si ar mai fii cateva motive personale care nu vreau sa le discut . Bafta mai departe si mult succes tuturor :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick:Loris

Rank: 3

Motivul demisiei: pentru ca nu se mai asculta de cei cu rank mare, cei care vin cu rank1 pleaca singuri fiecare face ce vrea.

vreau sa imi retrag demisia. daca se poate sa fie acceptata cererea mea de retargere a demisie .
Link to comment
Share on other sites

Nick: mendaRk

Rank: 1

Motivul demisiei: N-am ce face,ma rog sa merg la kill,din franzela membrii,ei mats si se plimba :-j

Link to comment
Share on other sites

Nick: mihaitzzza

Rank: 2

Motivul demisiei: inactivitatea din ultimul timp datorita lipsei comunicarii si bunelor relatii dintre membrii factiunii :(

# Retrag demisia cel putin pana la sedinta din aceasta seara in urma unei discutii cu Loris.

Link to comment
Share on other sites

Nick: mihaitzzza

Rank: 2

Motivul demisiei: inactivitatea din ultimul timp datorita lipsei comunicarii si bunelor relatii dintre membrii factiunii :(

# Retrag demisia cel putin pana la sedinta din aceasta seara in urma unei discutii cu Loris.

Demis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...