Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest Reivan

Nick:Reivanul

Rank: 1

Motivul demisiei: Sunt vanat continuu de grove si DNB , pierd multi bani , nu imi convine spawnul

SCuze Kid :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Nick:Actimel

Rank:1

Motivul demisiei: Pai frate nimeni nu ma ajuta fiecare umbla singur... azi eram la drop lam dus pe Alin si iam zis sa ma iei de la drop dupa iam scris ca e si un groove sal batem ... incep cu ala din groove si cu inca unu care a sarit pentru el ma bat dupa 3 minute mor alin nici atunci nu era venit.... si + ca mam saturat sa fiu singuru onlien noaptea :D.. sorry drake

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

Nick:Actimel

Rank:1

Motivul demisiei: Pai frate nimeni nu ma ajuta fiecare umbla singur... azi eram la drop lam dus pe Alin si iam zis sa ma iei de la drop dupa iam scris ca e si un groove sal batem ... incep cu ala din groove si cu inca unu care a sarit pentru el ma bat dupa 3 minute mor alin nici atunci nu era venit.... si + ca mam saturat sa fiu singuru onlien noaptea :D.. sorry drake

lasate frate ca nu esti singuru online noaptea si nu prea ai fost asa de activ pe cat zici....

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

Nick:Al1n_TM

Rank:1

Motivul demisiei: Pierd prea multi bani acum la inceput cand am nevoie de ei si nu am colegi sa ma ajute:P

imi pare rau poate o sa revin bafta la supremacy!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: bL4cK_f@Lc0n

Rank:2

Motivul demisiei: Nu am cu cine sa stau din factiune ,si majoritatea nu se tin de treaba

La antrenament nimeni

Imi retrag cererea ,m-a convins dan ,ca sa nu credeti ca mi-o retrag doar pentru ca am fost respins

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...