Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: marker

Rank: 3

Motivul demisiei: nu imi mai merge samp-u si mie lene sal downloadez si sa"l instalez...tre sa reinstalez si windous"u si mie lene...ne vedem peste o luna

Imi retrag cererea de demisie...miam facut pc....si san adreas-ul ......Eryk te rog nu ma demite.... a fost o prostie in capu" meu atunci cand am facut cererea de demisie

Link to comment
Share on other sites

Nick: marker

Rank: 3

Motivul demisiei: nu imi mai merge samp-u si mie lene sal downloadez si sa"l instalez...tre sa reinstalez si windous"u si mie lene...ne vedem peste o luna

Vei primi uninvite.

Link to comment
Share on other sites

Nick: k0sty

Rank: 2

Motivul demisiei: Factiune e misto si membrii sunt de treaba mai ales EricK, dar simt ca acest gang nu este unu de mine.In plus incerc si altceva.

Imi pare rau EricK si tine-o tot asa!

Link to comment
Share on other sites

Nick: k0sty

Rank: 2

Motivul demisiei: Factiune e misto si membrii sunt de treaba mai ales EricK, dar simt ca acest gang nu este unu de mine.In plus incerc si altceva.

Imi pare rau EricK si tine-o tot asa!

Vei primi uninvite.

Link to comment
Share on other sites

nick: nicky

Rank: 1 outsider

Motivul demisiei: baza exagerat exagerat exagerat de departe, nu prea mai fac bani, mai mult pierd, nu prea e spirit de echipa, a fost frumos, dar vreau altceva

Vei primi uninvite.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lee0

Rank: 2-Rifa

Motivul demisiei: Nesimtirea e prea mare,spiritul de echipa lipseste,ajuti dar tu nu primesti ajutor cand ai nevoie si in ultimul rand incerc ceva nou.(daca se luau masuri pentru primele 3 motive as ami fi ramas in sfr)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...