Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

NIck: Flaviu.

Rank: 2

MNotivul demisiei: EU nu o sa mai joc SA:MP o vreme si nu vreau sa tin locul acupat degeaba.Multumesc kvL pentru sansa acordata si promit ca atunci cand o sa pot fi activ o sa ma reinterc,de sigur,daca imi dia ocazia.Respect SFR si bafta pe mai departe !!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nick: Michael

Rank: 2

Motivul demisiei: Sincer vreau sa intru inapoi in agentie . mi s-a facut dor , si vreau sa ajut + ca am pretenashi pe acolo. SUNTETI CEA MAI UNITA SI CEA MAI FRUMOASA FACTIUNE IN CARE AM FOST , NU O SA VA UIT NICIODATA :crybaby: IMI PARE NESPUS DE RAU CA PLEC , STIU CA TI_AI FACUT SPERANTE IN LEGATURA CU MINE , SI SINCER O SA MAI REVIN IN FACTIUNE ! KVL RESPECT ESTI PRINTRE CEI MAI BUNI LIDERI , TU STII CUM SA TII FACTIUNEA SUS , VA DORESC MULTE "SUCCESURI" , Nu o sa va uit niciodata !

+ Kvl , pentru mine ai fost cel care m-a renascut , mi-a dat o sansa , sper ca nu te-am dezamagit si ca odata..sa mai pot intra aici unde totul e cald si bine :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Nick:[smOkeRs]MaLboRo

Rank:1

Motivul demisiei: Am obsv ca am ban IP. nu gasesc motivul . m`a banat eric :|. Limbaj si atitudine vs admin . Daca imi scoate ban`ul vorbim pe joc.. demite-ma de pe site dak e sa nu intru. MS pentru sansa:| Sincer imi pare rau . eric nu raspunde de ce mi`a dat ban IP asa ca nu vad ce rost are sa stau in factiune dak sunt banat ptr nimic pentru o perioada atat de lunga..

Link to comment
Share on other sites

Nick: sPx

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu se mai poate ma,am vazut ca ati castigat FS,credeam si eu ca sunteti buni,dar m-am inselat,cand intru pe server dau /members si vad 5 din care 3 in spawn si numai eu la kill.

Edited by _sPx_
Link to comment
Share on other sites

Nick : yAk

Rank : 3

Motivul demisiei:Nu prea mai am timp sa intru si nu as vrea sa incurc mai mult decat am facut-o pana acum.Multa bafta in continuare si sa vad cat mai multe succese pentru voi.Mai incolo poate o sa ne intalnim in alte factiuni sau doar pe server,oricum ramanem prieteni pentru ca eu mam simtit foarte bine cu voi.Inchei si eu acest "roman" si va urez multa bafta.Salutare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...