Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest JunyorU

Nick: Judge

Rank: 1

Motivul demisiei: Juny stii tu de ce !

Stiu de ce, dar sa las alti playeri pedepsiti din cauza ca ti-am zis pe /f nu ii fa post, ca ii faci deajaba?

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: torredo

Rank: 1

Motivul demisiei: Sunt vanat incontinu de grove, la pariuri nu ma pot duce deoarece au spawnul aproape...si vreau sa intru in ust ! Va voi fi un mecanic pe cinste:D

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: .kinezz

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa intru in the mafia . Imi pare rau prieteni ! Va multumesc de ajutorul dat .

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: HuBaBuBa

Rank: 2

Motivul demisiei: ma-m saturat de uni membri , si vreau sa incerc alta factiune ( nu gang )

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scarface

Rank: 1

Motivul demisiei: Ma las de joc pentru un timp...

Mersi juny pentru sansa, dar nu am stiut ca patesc ce am patit si sa nu mai am timp de joc....Imi pare foarte rau si sper ca in viitor sa ne auzim....

Nu vreau sa stau in factiune sa ocup loc degeaba cand poate altu sa fie activ in locul meu.... Bafta baietii imi pare bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: Scarface

Rank: 1

Motivul demisiei: Ma las de joc pentru un timp...

Mersi juny pentru sansa, dar nu am stiut ca patesc ce am patit si sa nu mai am timp de joc....Imi pare foarte rau si sper ca in viitor sa ne auzim....

Nu vreau sa stau in factiune sa ocup loc degeaba cand poate altu sa fie activ in locul meu.... Bafta baietii imi pare bine.

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...